PDA

View Full Version : Подарък за Коледа..После годишнина.. ;s



divanetyyy
11-30-2009, 18:43
Хора,имам проблем .. на 2ри януари 2010 година с приятеля ми правим една година,откакто сме заедно,и тук идва въпросът-какъв подарък да му купя?Може да е купен,може и да е саморъчно направен :) чудя се,чудя се и не мога да се сетя .. За cвети валентин му подарих наша снимка и плюшено сърце..Въображението ми хич не е от най-богатите затова реших да се допитам до вас,вие какво бихте подарили?Че и преди това е Коледа .. дали да смеся двата празника или да направя отделни подаръци?Чакам съвети и мерси предварително :)

Korrnyy
11-30-2009, 18:52
Пфф дилемата с подаръците :( За жалост и аз нямам богато въображение и на мен ми предстои да подарявам... Мислих за албум с наши снимки, или тениска с нашите инициали или с някакъв надпис, който да е свързан с нас. Или възглавничка с наша снимка :D Може и от тези плочки, който се правят с надпис по поръчка /или със снимка/... Ще го измислим... Пари да има само :D

vampire_girl_
11-30-2009, 18:53
чаша с ваша снимка,примерно...нз :D

PurpleDream
11-30-2009, 19:03
не знам какво да му подариш, но му кажи, че искаш да ти подари сиво вещество

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 19:05
Пусни му отзад. Съвсем сериозен е подаръка, какво по-рамантично, а? По Коледа стават чудеса! 8-)

smiirnoff
11-30-2009, 19:07
Пусни му отзад. Съвсем сериозен е подаръка, какво по-рамантично, а? По Коледа стават чудеса! 8-)

:lol:

ivcheto0o
11-30-2009, 19:12
опитаи се да разбере6 какво иска (материално)а инъ4е може и някоя романти4на ве4еря,разходка(бях про4ела в една тема разходка ве4ерта към 2-4 когато по улиците няма никои и вали сняг(не можах да го обясня така както трябва ама 8-) ))

XTREMEFREERIDE
11-30-2009, 19:15
Животинче.Не е задължително да е куче,котка,крокодил etc.
Може някой хамстер,морско свинче,костенурки..
За мен това е много мил подарък. :)

vesito0
11-30-2009, 19:38
за Коледа - направи се Снежанка :-P 8-)

аа за годишнината нз :(

Sladurcho
11-30-2009, 19:42
за Коледа - направи се Снежанка :-P 8-)

аа за годишнината нз :(

За годишнината една романтична вечеря... мръснишко бельо и ще е на 8-мото небе

myNameIsImmortal
11-30-2009, 19:43
Животинче.Не е задължително да е куче,котка,крокодил etc.
Може някой хамстер,морско свинче,костенурки..
За мен това е много мил подарък. :)

И ще престане да се грижи за теб и да ти обръща внимание 8-)
Такаа, нека малко да помислим логически 8-)

Ааа има един брутален виц за логиката:
Един върви по пътя и чете книга за логиката.. Среща го негов приятел:
- К'во четеш бе?
- Ми книга за логиката - казал четящия.
- Я дай да видим каква е тая логика като толкова много четеш.
Тогава четящия започнал:
- Ти имаш Аквариум?!
- Да, вярно е..
- По пътя на логиката, ти имаш риби вътре?
- Да, точно така.
- По пътя на логиката ти обичаш много
- Да, прав си.
- По пътя на логиката ти обичаш и жена си
- Да, точно точно..
- По пътя на логиката ти не си гей.
- Да бе, вярно! Много яка е тая логика, дай и аз да я науча. Взел той книгата и на другия ден отищъл на работа четейки книгата за логиката.. Шефа му казъл:
- Абе какво е това?
- Това е книга за логиката!
- Я дай да я видим тая логика!
- Добре. Ти имаш аквариум ?!
- Не - казъл шефа.
- А значи си гей 8-) 8-)


Та да помислим малко логически.. нека да бъде нещоо което да е синволиращо хем годишнината ви, хем прекрасната зима, снега и всичкото коледно настроение около празниците които наближават..
Лошото е, че си му подарила ваша снимка, иначе щях да предложа например да направиш обложка като някаква много яка снежинка и вътре вашата снимка.. - значи това отпада..
Нещо другоо, нещо другоо?? Аа какво ще кажеш за снежен човек, който да е направен от картон и памук на места, нали да прилича на снежен човек, и да напишеш нещо като: Когато слънцето изгрее, снега ще се разтопи и всичката красота ще си отиде, но няма да се разтопи това, която чувствам към теб, или нещо подобно? :-D

vesito0
11-30-2009, 19:44
за Коледа - направи се Снежанка :-P 8-)

аа за годишнината нз :(

За годишнината една романтична вечеря... мръснишко бельо и ще е на 8-мото небе

хм..
:oops:

suantito
11-30-2009, 19:55
Аз винаги съм си мечтал за храсторез :grin:

Shuushiii
11-30-2009, 20:05
аз на предишното ми гадже му направих страхотен подарък..

пРОЧетох в нета,но исках сама да си го направя. Кутия с 365 бележчици,на всяка от която има спомен,мисъл или просто нещо за казване. Ако нямаш въображение мога да ти помогна. тези бележки ги слагаш в няква хубава кутия и му го подаряваш. Всеки ден той тегли една и я надписва. с датата. След една година ще ги прочетете заедно живи и здрави. Ние не успяхме :-D уСПЕх :)

mOBSCENE
12-01-2009, 13:29
Ти ходиш с него не аз!
То и ние имаме годишнина ей ся на 23ти да съм писала тема `какво да му подаря` ?!
Познавам го!Даже вече му купих.
Коледа?Коледата е семеен празник!

Боже как може да питате непознати какъв подарък да подарите на приятеля си?!


Помисли от какво има нужда :?

mOBSCENE
12-01-2009, 13:33
Животинче.Не е задължително да е куче,котка,крокодил etc.
Може някой хамстер,морско свинче,костенурки..
За мен това е много мил подарък. :)

И ще престане да се грижи за теб и да ти обръща внимание 8-)
Такаа, нека малко да помислим логически 8-)

Ааа има един брутален виц за логиката:
Един върви по пътя и чете книга за логиката.. Среща го негов приятел:
- К'во четеш бе?
- Ми книга за логиката - казал четящия.
- Я дай да видим каква е тая логика като толкова много четеш.
Тогава четящия започнал:
- Ти имаш Аквариум?!
- Да, вярно е..
- По пътя на логиката, ти имаш риби вътре?
- Да, точно така.
- По пътя на логиката ти обичаш много
- Да, прав си.
- По пътя на логиката ти обичаш и жена си
- Да, точно точно..
- По пътя на логиката ти не си гей.
- Да бе, вярно! Много яка е тая логика, дай и аз да я науча. Взел той книгата и на другия ден отищъл на работа четейки книгата за логиката.. Шефа му казъл:
- Абе какво е това?
- Това е книга за логиката!
- Я дай да я видим тая логика!
- Добре. Ти имаш аквариум ?!
- Не - казъл шефа.
- А значи си гей 8-) 8-)


Та да помислим малко логически.. нека да бъде нещоо което да е синволиращо хем годишнината ви, хем прекрасната зима, снега и всичкото коледно настроение около празниците които наближават..
Лошото е, че си му подарила ваша снимка, иначе щях да предложа например да направиш обложка като някаква много яка снежинка и вътре вашата снимка.. - значи това отпада..
Нещо другоо, нещо другоо?? Аа какво ще кажеш за снежен човек, който да е направен от картон и памук на места, нали да прилича на снежен човек, и да напишеш нещо като: Когато слънцето изгрее, снега ще се разтопи и всичката красота ще си отиде, но няма да се разтопи това, която чувствам към теб, или нещо подобно? :-D


ехе много си романтичен! :P

soul1199
12-01-2009, 13:40
за Коледа - направи се Снежанка :-P 8-)

аа за годишнината нз :(

За годишнината една романтична вечеря... мръснишко бельо и ще е на 8-мото небе :) :) :) :) :) :)

Bobolinka
12-01-2009, 15:31
baloni sys syobshteniq vytre

LoveRetroMusic
12-01-2009, 15:36
q7-ца )))

Всички ме карат това да им подарявам. :lol:

ToniStoraro
12-01-2009, 17:09
Балони със съобщения, чаша с ваша снимка - добри идеи са.
Но, според мен най - би се зарадвал на нещо, което ти сама си направила за него - не е казано, че трябва да е материално. Но, ако искаш да му купиш нещо - според мен по - скоро някакво бижу, например гривна или сингжир, ако харесва такива работи, но, ако искаш наистина добра информация най - добре кажи какви пари си склонна да дадеш.

DeathRogue
12-02-2009, 11:02
опитаи се да разбере6 какво иска (материално)а инъ4е може и някоя романти4на ве4еря,разходка(бях про4ела в една тема разходка ве4ерта към 2-4 когато по улиците няма никои и вали сняг(не можах да го обясня така както трябва ама 8-) ))

В мойта тема... :D

rusoto_baby_f
12-02-2009, 17:39
Хора,имам проблем .. на 2ри януари 2010 година с приятеля ми правим една година,откакто сме заедно,и тук идва въпросът-какъв подарък да му купя?Може да е купен,може и да е саморъчно направен :) чудя се,чудя се и не мога да се сетя .. За cвети валентин му подарих наша снимка и плюшено сърце..Въображението ми хич не е от най-богатите затова реших да се допитам до вас,вие какво бихте подарили?Че и преди това е Коледа .. дали да смеся двата празника или да направя отделни подаръци?Чакам съвети и мерси предварително :)

Аз съм в абсолютно същата ситуация...
За коледа все още не съм измислила подарък, но за годишнината съм решила,да му подаря такава плочка http://www.tehnoartbg.hit.bg/plo4ki/4.jpg , а от другата страна на плочката ще пише : I Love You или инициалите ни..или самата дата...

ПП..Имате ли представа дали такива плочки могат да се поръчат в интернет в някой сайт?

vellvet
12-02-2009, 17:56
опитаи се да разбере6 какво иска (материално)а инъ4е може и някоя романти4на ве4еря,разходка(бях про4ела в една тема разходка ве4ерта към 2-4 когато по улиците няма никои и вали сняг(не можах да го обясня така както трябва ама 8-) ))

В мойта тема... :D

моето предложение 8-)

rusoto_baby_f
12-02-2009, 18:05
Една приятелка преди месец подари на своя приятел за годишнината им картина... /Всъщност тя даде една снимка на която са двамата и и я бяха нарисували на ,,,картина" /
А една съученичка за РД на гаджето, тъй като той е пушач - му подари запалка...с гравирана нейна снимка на нея...

това http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/2009/category/109/
и това http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/1972/category/109/
също ми харесват, но в този сайт малко ,,солени,, излизат

Наскоро четох в някой форум за стъклена топка в която има ваша снимка и като я размърдаш вали сняг... /ама и аз как го обясних :D /

.....или.... тениска на любимия му отбор ....а на гърба и неговото име...
:P