PDA

View Full Version : Въпрос за теста...



cookieh0lic
11-30-2009, 19:56
Приятелката ми направи тест шуречек, обаче когато го направи не й беше първото ходене да пишка, беше сутринта, обаче не първото сиг има 1-2 часа между ходенето и когато направи теста и предишното... ще отчете ли точно теста ?

cookieh0lic
11-30-2009, 20:09
и вярно ли е че ако не е първата урина, то трябва тя да не е ходила поне 5-6 часа... за да е точен..

Rofl4e
11-30-2009, 20:11
Да :) ако четете листовката,ще разбирате.

djuki
11-30-2009, 20:21
сутрин има най - голямо съдържание на хормона и би трябвало да е доста по - точен , все пак всякакви други изследвания се правят сутрин ... ако много се притеснявате да го направи рано сутринта (първото пишкане)

Rofl4e
11-30-2009, 20:24
Да :) ако четете листовката,ще разбирате.
^отнася се за първия въпрос!

А относно 2 .. не

cookieh0lic
11-30-2009, 20:34
Да :) ако четете листовката,ще разбирате.
^отнася се за първия въпрос!

А относно 2 .. не
Защото тя го направи можи би 2рото и ходене да пишка, и да са минали 2 часа... и показа отрицателен, обаче една приятелка ме наплаши, че едва ли не е не е вярен теста щом не е първото ходене или не са минали 5-6 часа, та са незнам отново ли да повтаряме процедурата, уж четох листовката непишеше такова нещо...

nofi
11-30-2009, 21:38
Теста отчита наличието на хормон отделян в тялото на бременните жени. Когато една жена е бременна този хормон се отделя постоянно по време на цялата бременност. Специално за Шуър Чек се твърди че е точен по всяко време (май това му беше и рекламното изречение), защото отчита дори и минимални количества на въпросния хормон. Винаги има шанс теста да е дефектен и да не е точено, особено ако момичето е пило повече течности, но съм 99% сигурна, че теста е бил точен и приятелката ти не е бременна :)

Claudette
12-01-2009, 09:13
офф нали каза,че и е дошло бе... ТЕГЛИ И 1 ШАМАР И 1 п***а МАЙНА И ТОЛКОВА...Бахти и случая... Бременна била тя... :booooomb:

Аз не видях нищо подобно написано където и да било.


А по темата: вие никога ли не четете листовките ? Специално за Sure Check съм убедена, че отчита правилно, ако ще и последното й пишкане за деня да е. А онази ваша "приятелка", която ви ги е разправяла тези идиотщини... no comment.

Ако искате, да направи 2ри тест, но не смятам, че е нужно. Тестът си е вЕрен.

aloveyou
12-01-2009, 11:49
сутрин има най - голямо съдържание на хормона и би трябвало да е доста по - точен , все пак всякакви други изследвания се правят сутрин ... ако много се притеснявате да го направи рано сутринта (първото пишкане)

MyNameIsDidi
12-01-2009, 12:38
:razz: