PDA

View Full Version : Домашна система за избелване на зъбите



rusokoska28
11-30-2009, 20:02
Здравейте, извинете ако има подобна тема на тази, но не сам наясно с търсачката. Значи искам да ви попитам дали сте използвали някаква домашна система за избелване на зъбите и по конкретно коя, дали сте доволни, за колко време, каква цена , колко нюоанса избелва, дали причинява някаква допълнителна чуствителност.. :) Благодаря ви предварително! :)

liim0nka
11-30-2009, 20:35
Защо просто не отидеш в някоя клиника, а искаш да си правиш някакви системи, които не знаеш дали не ти вредят и дали изобщо ти помагат?

StAniTu
11-30-2009, 20:37
сода за хляб :D :-D

Aniiiii
11-30-2009, 22:21
сода за хляб :D :-D

Да и аз това съм го чувала, но вече има доста добри пасти за зъби.
А и със содата не трябва да се прекалява, че уврежда емайла.

iiirish
12-01-2009, 06:53
Това за емайла е вярно :?
Колкото до прецедурата да ти избели някой зъболекар зъбите, струва ми се не е никак евтина. Ако не искаш да прибягваш веднага до това, смени няколко различни пасти за зъби с избелващ ефект. Виж коя ще ти действа и я използвай редовно. Смятам, че резултатите ще са добри. Все пак ти си учиничка предполагам, зъбите ти не са криви и покафенели като на 50 годишна баба, че да не успееш с най-простите методи ;)

kindergarden
12-01-2009, 07:05
24 каратово жълто злато 8-)

Claudette
12-01-2009, 12:10
Това за емайла е вярно :?
Колкото до прецедурата да ти избели някой зъболекар зъбите, струва ми се не е никак евтина. Ако не искаш да прибягваш веднага до това, смени няколко различни пасти за зъби с избелващ ефект. Виж коя ще ти действа и я използвай редовно. Смятам, че резултатите ще са добри. Все пак ти си учиничка предполагам, зъбите ти не са криви и покафенели като на 50 годишна баба, че да не успееш с най-простите методи ;)

Ами дори да не са й такива зъбите, жестоко ме съмнява, че каквато и да е паста за зъби би имала ефекта на професионално избелване. Да не говорим, че ако наистина една избелваща паста за зъби действа както трябва, то тя на 100% изтънява емайла.
Една процедура за избелване на зъби започва от 100лв. до ...където може да ти стигне фантазията. 8-) Но вярвай ми, тези пари така или иначе ще ги дадеш за разни разтвори и пасти за зъби с уж избелващ ефект. По-добре, ако има възможност, да заложи на сигурното.

iiirish
12-01-2009, 12:14
Това за емайла е вярно :?
Колкото до прецедурата да ти избели някой зъболекар зъбите, струва ми се не е никак евтина. Ако не искаш да прибягваш веднага до това, смени няколко различни пасти за зъби с избелващ ефект. Виж коя ще ти действа и я използвай редовно. Смятам, че резултатите ще са добри. Все пак ти си учиничка предполагам, зъбите ти не са криви и покафенели като на 50 годишна баба, че да не успееш с най-простите методи ;)

Ами дори да не са й такива зъбите, жестоко ме съмнява, че каквато и да е паста за зъби би имала ефекта на професионално избелване. Да не говорим, че ако наистина една избелваща паста за зъби действа както трябва, то тя на 100% изтънява емайла.
Една процедура за избелване на зъби започва от 100лв. до ...където може да ти стигне фантазията. 8-) Но вярвай ми, тези пари така или иначе ще ги дадеш за разни разтвори и пасти за зъби с уж избелващ ефект. По-добре, ако има възможност, да заложи на сигурното.

Да, но щом момичето пита за "домашен метод" значи си прави изводите има или няма възможност да даде 100 или повече лева :?

daru6a1
12-01-2009, 18:48
Само едно ще ви кажа !! Ако си миете редовно и качествено зъбите няма да ви се налага да ходите по зъболекари,, да пръскате стотици левове за процедури и да си рушите имейла ;) !! 8)

Aniiiii
12-01-2009, 23:41
Само едно ще ви кажа !! Ако си миете редовно и качествено зъбите няма да ви се налага да ходите по зъболекари,, да пръскате стотици левове за процедури и да си рушите имейла ;) !! 8)

+1 мдаа.. мий си ги след всяко хранене и ще са ти белички та ще светкат :-D :P

DimovB
12-02-2009, 04:08
...зъбите ти не са криви и покафенели като на 50 годишна баба... :lol: