PDA

View Full Version : Може ли Ospen да причини обрив по пениса



vvti
11-30-2009, 21:45
Туко що влязох да пикая и видях че имам някакви ситни малки червени пъпчици по главичката.Преди 2 дена спрях лечение с Оспен 1500.Има ли някаква връзка.Преди няколко години си спомням че бях взимал някакъв антибиотик за сливиците пак и ми беше станало нещо подобно(нямам много голям спомен точно как изглеждаха но пак имах пъпки по главичка),но ми мина за 2 дена и не съм ходил на лекар.На 20 години съм секс не съм правил от 2-3 месеца.

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 01:15
Чудя се на хората със здравословни проблеми тук, повечето от вас по Родопите ли живеят, че да няма лекар наблизо, при когото да отидат? Пъпките може да се дължат дори на опасна венерическа болест, която чак сега избива на повърхността т.е. по главата, а да е била в инкубационен период от 3 месеца например. Може дори да е сифилис! Не, че искам да те плаша. Реално погледнато и това е възможно! Отиди на лекар, венеролог най-добре, а не уролог. На 20 си за Бога, не би следвало да ти е неудобно от нещо!

batkodoki
12-01-2009, 23:09
Туко що влязох да пикая и видях че имам някакви ситни малки червени пъпчици по главичката.Преди 2 дена спрях лечение с Оспен 1500.Има ли някаква връзка.Преди няколко години си спомням че бях взимал някакъв антибиотик за сливиците пак и ми беше станало нещо подобно(нямам много голям спомен точно как изглеждаха но пак имах пъпки по главичка),но ми мина за 2 дена и не съм ходил на лекар.На 20 години съм секс не съм правил от 2-3 месеца.

ДА може!

може, даже е сигурно, че има пряка връзка с проведеното антибиотично лечение

clever
12-02-2009, 11:52
Чудя се на хората със здравословни проблеми тук, повечето от вас по Родопите ли живеят, че да няма лекар наблизо, при когото да отидат? :razz:

Хората не обичат да ходят на лекар. :lol: