PDA

View Full Version : не ме желае!?



cveti1977
11-30-2009, 22:54
Здравейте,много мислих преди да се реша да напиша "писмо" в "общото пространство".....надявам се да не съм сгрешила....
и така...
Моята история не е по-различна от повечето истории с "проблем", но всеки иска да чуе нещо конкретно за себе си :? и се реших...
Моята история е следната:
От близо 9 години живея с "мъжът ми"(много обичам да ги използвам тези кавички:)), казвам го защото живеем на семейни начала...и имаме най-прекрасното слънце-нашата дъщеричка (на 1 и 4м.).
Още от началото на връзката ни аз забелязах, че в интимните, романтичните отношения той е доста странен - в смисъл не го влече, за раазлика от мен. Но иначе беше невероятен, различен от другите мъже.Дългогодишен спортист, самостоятелен (сам взема решениата в живота си), мъдър, реалист, груб и силен в същото време добронамерен и мил...не бях срещала такава комбинация от противоречивости....., което ме плени. Бях толкова недостъпна и в същото време той беше заел мислите ми...И така започна връзката ни. Трябва да ви кажа, че аз и той сме много различини - харесваме различни неща - музика, филми, приятели, свободно време, семейни вечери, любов.....И в същото време той ме обезоръжаваше с милото си и невероятно отношение към мен и детето(в последствие). Много имам да разказвам за нашата връзка, но не съм на психолог все пак :) Конкретно: мислех, че като се роди детето нещата ще се променят и по-точно той...(но уви!)
Промениха се, но стана по зле!От две години сме правили секс точно пет пъти за по 10мин. Говорих много, опитах какво ли не,но...НИЩО!Все не съм права, все си измислям и всичко отрича, дори се кълне в детето, а той много я обича,много. Какво да правя?Не мога повече така!Комплексирах се, тормозя се, изнервена съм...от друга страна мога открито да кажа, че се поддържам като жена и се старая във всеки един момент изглеждам добре!Какво да правя?Ако го нямаше детето нямаше и да се замисля!Моля помогнете!

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 01:12
Мъжа ти е най-обикновен педераст, който просто е искал да зарадва майка си като те е взел. Толкова ли години не можеш да го проумееш??? :shock: Грубо, гадно, тъжно, отблъскващо. Съчувстваме ти групово.

black_baby
12-01-2009, 13:08
Еми прочетох ти разказа,но единственото което разбрах е че в началото сте били по добре и щастливи отколкото сега когато сте на семейни начела.Мисля че любовта му към теб е изстинала и е с теб заради детето ви.може и да бъркам незнам.Не се притеснявай че секса е за 10 мин нормално е това :)

m1nik
12-06-2009, 18:29
YouKnowImBetterThanYou не и пиши по такъв начин, жената така да се изразя и е трябвало сумати и време, за да се реши да сподели проблема си, а ти и казваш просто кратко и ясно, че приятелят и е гей.
мМ честно казано след момиченцето (да ви е жива и здрава) би трябвало любовта помежду ви да е още по цветуща, нз просто така си го представям отстрани. ммМ, но това не е така, което е по отблъскващо е, че си говорила с него, а той ти е наговорил доколкото разбирам разни глупости и след всички опити пак нищо...
-Пробвали ли сте различни пози нещо така по интересно?
-накарай го да сподели някоя негова фантазия и ти да я изпълниш..например.
-мм говори с най-добрия му приятел например, за да разбереш нещо повече, или поне му обясни, че си притеснена..
-Ако до тук нищо не се промени идете на брачен специалист или там както му се вика несъм много вътре в нещата
-задай му просто въпроса дали те обича
-ако сте млада двойка, ходите на работа и 2та, учите и т.н. е повече от нормално за момент да иска почивка, но от друга страна мъжете в една двойка винаги са по ентусиазирани (както и да се пише) за секс, флирт и т.н.
-Споделяш още, че се кълне в дъщеричката ви, това няистина ме навежда на мисълта, да е обратен ако абсолютно всичкодо тук непомгне, пусни някой да го следи...нЗз с друго как да помогна..а ти междувременно споделяй има ли развитие как е..
-и на колко сте години?
-това са все пак ценна част от отношенията ви!!

Cheese
12-06-2009, 19:23
Ами не знам аз мисля че заради детето нямате време за по-близки отношения :)