PDA

View Full Version : Как да спра да го харесвам



sunshine955
12-01-2009, 10:39
Здрявейте на всички.Моля ви за помощ,защото наистина ми е нужна :-o
Проблема ми е следния : Харесвам едно момче от моя клас . Аз съм 8ми клас и за първа година сме в един клас.Още в началото ми се стори сладък.Но както и да е .. много други момичета го харесват (да не кажа почти всички) . Много често го сънувам сигурно вече над 10 пъти . :( :shock: дори най добрите ми приятелки го харесват .. къса ми си сърцето като ги видя как страдат за него .. :-o на никой не съм казала че ко харесвам няма и да кажа , не го искам да мен .. не искам никой да страда :( всичките му се нахвърлят и го карат да се чувства като цар.Той е с голямо съмочувие,нормално като всички тичат след него..Искам да спра да го харесвам,да го сънувам и да мисля за него :-o :( не искам да съм някоя хлапачка в очите му .. Искам да помогна и на приятелките ми да не страдат за него,като не им обръща внимание .. :( как да спра да ми пука за него ?
П.С. видях че има подобни теми но момичетата които харесват момче от техния клас просто искат да спечелят момчето .. а аз да го забравя :-o
Благодаря на всички предварително.


*Грешен раздел!
Точка 1 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

iiirish
12-01-2009, 11:22
Като преместят темата в правилния раздел ще разбереш :D

aloveyou
12-01-2009, 11:43
Ами незнам какво да ти кажа..Опитвай се да не мислиш за него (което е невъзможно щом сте в един клас),занимавай се с други неща..Мисля,че няма определен начин да забравиш някого,който харесваш/обичаш

Да попитам - това какво общо има с "козметика и диети"?

sunshine955
12-01-2009, 11:53
Понеже съм нова тук и много не мога да се оправям със сайта ..
Объркала съм . Знам че темата не е за тук ..

December
12-01-2009, 11:55
а дали не го харесваш само на външен вид?Едва ли е чак толкова интелигентен,забавен,добър и т.н. просто си е готино на външност момчето сиг. Помисли си това ли е важното? Това,че е с такова голямо самочувствие не ми се струва хубаво...потърси и други лоши черти в характера му като толкова мн искаш да го разлюбиш :-D

aloveyou
12-01-2009, 12:07
Понеже съм нова тук и много не мога да се оправям със сайта ..
Объркала съм . Знам че темата не е за тук ..

Ам случва се..Мисля,че модедаторите ще го сменят :wink: :-D

black_baby
12-01-2009, 12:20
ТЕМАТА ТИ НЕ Е ЗА ТУК!!! 8)

eli4ka777
12-01-2009, 15:12
Най-добрия начин е да комуникираш с други момчета, така можеш да на мериш по-добър от него или пък да откриваш недостатъци които не можеш да приемеш. Обче ако чувствата ти не са само към външноста му, ако сте приятели дори повече сори мила, но ще ти е много трудно.

Neftochimic
12-01-2009, 15:16
рестартирай се, би трябвало да помогне...

ToniStoraro
12-01-2009, 17:40
не става така - искам - забравям. Времето лекува, наистина, особено такива страдания. Просто си въобрази, че не го харесваш, не го искаш, не го обичаш и това си го повтаряй всеки ден докато не си повярваш наистина.

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 17:44
Почни да си представяш как духаш на друг.

kidwestern
12-01-2009, 18:02
е са щи кажа само да ода да пишкам

vampire_girl_
12-01-2009, 18:14
Просто си въобрази, че не го харесваш, не го искаш, не го обичаш и това си го повтаряй всеки ден докато не си повярваш наистина.
да и имай впредвид,че не си телевизор,чиито канал да смениш - няма да е особено лесно,трябва време и сила.междувременно се оглеждай за друг,който да ти помогне...

XcwetiX
12-01-2009, 18:14
На мен пък от такива момчета ми става лошо..прекалено внимание и много самочуствие..Приеми ,че той е дрехата,кочто всички искат да си купят ...Би ли се облякла с еднаква дреха като всички останали.. :D

dakata123
12-01-2009, 18:35
хвани си друг, от това може само плюсове да получиш. Дори и да не сио забравила това момче, ако той има чувства към теб ще започне да ревнува и така..........

Hilary_
12-01-2009, 18:42
Просто се огледай за момче, което ще ти допадне не само по външност, а и по характер .. :? :?

п.с. НЕ се мешай в отношенията на приятелките ти с него .. имат си глави на раменете .. най - малкото после ти ще излезнеш виновна за всичко .. :?

cinderella_gugutka
12-01-2009, 18:51
тръгни с друг-така е най-лесно

bebeto20
12-01-2009, 19:20
Все едно слушам моята история. Незнам дали искам да го забравя или да го спечеля. Той е гъзара на класа има си и гадже/същ от класа/ и като ги видя направо искам да изкрещя. Той се държи с голямо уважение към мене и изпитвам някакво неописуемо чувство като говоря с него. Иии има едно друго момче което ми харесва, но външно и той ми е нещо като "заместителн" да не мисля за онова момче. Но уви това е невъзможно. Просто ужас!

Та аз също споделям мъката ти. Аз правя следното: Мисля за него непрекъснато и съм се примирила с това и ако го обичаш силно няма да ти попречи нищо ама нищо да се бориш за него. Аз съм решила, че ще мачкам и ще им е.. майката на всички, но няма да се предам. Бъди силна и не позволявай нищо да те съсипе особено поредните кифли - обожателки. :wink:

kidwestern
12-01-2009, 19:23
еми грозни дебелани сте :( ин да ас

F_CK_all_I_need_is_U
12-01-2009, 19:26
Дръпни си щепсела :D

Tempest
12-01-2009, 21:27
ми... с постоянство, бе, мила... тия им се дига самочувствието като гледат някви момиченца как им се любуват... и ти пак добре че си го забелязала :)

Stan4o123
12-01-2009, 21:47
ами помисли си... ТОЙ Е адски грозен/тъп/заядлив/смотан/дебилен и освен това не си мие зъбите!Така най-лесно става :D

kombarka
12-02-2009, 18:09
ами помисли си... ТОЙ Е адски грозен/тъп/заядлив/смотан/дебилен и освен това не си мие зъбите!Така най-лесно става :D

Ь така! 8-) По този начин не точно забравих едно момче, ами се научих да страня от него и да го отблъсквам :lol:

kombarka
12-02-2009, 18:10
тръгни с друг-така е най-лесно

А как ще се почувства другото момче? Като компромисен вариант? :?

peshost
12-03-2009, 14:48
Опознай го първо и така си прави изводите.

Scouser
12-03-2009, 16:12
Ще намериш начин. :)

sunshine955
01-02-2010, 11:02
не намирам начин :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

gabiiTu
01-02-2010, 13:03
Не можеш да го забравиш.
Щом сърцето не иска нищо не можеш да направиш...
Време му е майката!
Казвам го от личен опит. :) :)

sssladuranka
01-02-2010, 19:40
такам тоя,който харесваш е така наречения плейбой :D и аз си падах само по такива преди 2-3 год :D после слезнах на земята, та както и да е,според мен си харесай друг и го мани тоя,не си заслужават точно ей такива от типа "я се виж ма - къде съм аз,къде си ти"

xxph0biaxx
01-02-2010, 20:10
На сила не можеш да спреш да го харесваш. Каквото е решило сърцето това ще е. Трябва време .. :)

haritov
01-02-2010, 20:19
"най-добрия начин да се отървеш,от искушението е да сму се отдадеш''

MichellePhan
01-02-2010, 22:08
Представи си,че ака и акито му излиза от гъза и ще ти е гаден :lol:
Сериозно:Гледай само недостатъците му,в училище не го гледай,не мисли за него(ако мислиш за него започни да мислиш за акито :D ) и такива неща...

MichellePhan
01-02-2010, 22:08
Представи си,че ака и акито му излиза от гъза и ще ти е гаден :lol:
Сериозно:Гледай само недостатъците му,в училище не го гледай,не мисли за него(ако мислиш за него започни да мислиш за акито :D ) и такива неща...

FantaMen
01-03-2010, 00:13
Е обади са на Mage-a и го помоли да ти забърка нещо.... Нестава току така айде не го искам тоя и хоп все едно нищо не се е случвало.... за това е любов трябва да боли,.... иначе не е интересно :)

lilincituuuu
01-03-2010, 00:38
Пфф.. момичее :( няма да ти е лесно, а защо не помислиш малко и за себе си и не се пробваш с него, приятелките ти, ако са ти приятелки, ще те разберът, че го харесваш. Поговори с тях, ако не те разберът, сама си направи извода, колко държат на теб :? Мно гадна ситуация, каквото и да решиш, успех ти пожелавам :-)

girlche
01-03-2010, 00:40
как ли.. ми опитвай се все повече да контактуваш с други момчета и се запознавай с други =) така може би ще откриеш друго момче..на мечтите ти.. :)

Krasencety
01-03-2010, 13:38
рестартирай се, би трябвало да помогне...

до болка познат съвет :D едно време не го разбирах и го приемах като обида, но сега е различно .. тъй са по темата.. амиии постарай се да намериш още неща, които те дразнят в него и като цяло, ако не си говорите много и не сте най-добри приятели опитвай се да не му обръщаш много внимание и да не ти пука..просто го игнорирай, намери си хоби, забавлявай се, общувай с други момчета и момичета и ограничи до минимум мисленето за него..ще видиш, че колкото по-малко мислиш за него и мечтаеш, толкова по-малко ще го сънуваш и постепенно ще ти стане безразличен, ако не напълно то поне в голяма степен ;) Знам, че не е лесно като го виждаш всеки ден, но от личен опит ти казвам, че е трудно, но напълно възможно! Просто ИГНОР!! Успех и да кажеш какво е станало! :-)

awerw
01-03-2010, 13:42
СБИТ ПРЕРАЗКАЗ това 6те пи6а винаги ве4е когато видя мн дълга тема

AceXe
01-03-2010, 13:56
Просто спри да мислиш за него. Излизай навън, срещай се с приятели (готини момчета) и ще го забравиш.

sunshine955
01-04-2010, 20:25
днеска го нямаше на даскало и умрях от кеф просто :grin:
п.с. ще си намеря друг .. няма да ми пука за него ..
и това ще стане един ден :) сега се оглеждам за други,но никой няма неговите очи :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
и още нещо :( най добрият му приятел ме харесва,той също е в нашия клас .. супер гадноо, не мога да дишам спокойно .. :cry:
постоянно ме запа :? :cry: и му говори нещо за мене и двамата се хилят :( :x :x опитвам се да се справя някякси .. :-o БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ :-)

Auby
01-04-2010, 23:21
Хвани се с приятеля му :)

melinor
01-05-2010, 08:11
Помисли дали поне 1 път не е правил няква глупост или дали някога те е подразнил с нещо..Така постепенно ше се усетиш :] И аз така бях пради време с 1 мн добър приятел :X

lipsvashh_mi
01-05-2010, 08:35
не става така - искам - забравям. Времето лекува, наистина, особено такива страдания. Просто си въобрази, че не го харесваш, не го искаш, не го обичаш и това си го повтаряй всеки ден докато не си повярваш наистина.
мдаа-тука се крие разковничето..
другият вариант е да му намериш всички отрицателни черти в характера и да решиш,че ще ти е мноого по-добре без него..смисъл не си заслужава д аси губиш времето с идиоти,нали?

XiPiXoPiGiRL
01-05-2010, 13:28
Хах, мила знам какв0 ти е.. В класа ми има трима такива индивида [нали см д0бр0 дите няма да ги плюя, к0лк0т0 и да ми се иска:] н0 наш`те дев0йки не са д0статъчн0 глупави (не приемай тфа кат0 0бида;) че да се занимават с тях.. Фул Игн0р -.-

о0тплеснах се...

та идеята ми е секи ден преди даскал0 си избр0явай 0трицателнте му качества {п0вярвай ми всеки си има такифа..} и въпреки че кат0 те п0гледне ще се разтапяш, не г0 п0казвай.. На приятелките си не м0жеш да п0м0гнеш, най~мн0г0 да се изп0карате, к0й~к0г0 ревнува и т.н. ;//

за приятеля му не се захващай ак0 не изпитваш нищ0 към нег0, щ0т0 ще затънеш 0ще п0вече..

ммда в мн0г0 шитав0 п0л0жение си.. п0желавам ти да си изиграеш д0бре картите и мн мн късмет! {:

mucka999
01-05-2010, 14:05
Първо да кажа едно нещо ....Има ли значение за къде е темата момичето си е направило труда да пише а вие ще я ръсите... така да си ДОйдем на думата....Еби го и идиота ко са надува да не се мисли за нещо повече от теб Цар ми бил къде му е куроната ...Да доиде аз да му я дам .....Има и др момчета сигурнасъм и съм убедена даже че ти си мн пекана и знаеш как да постъпиш...Не му се кланяй хич даже ....Има и др момчета който заслужават да са с тебе муцкааааа.....Бий му Шута от Акъла си

sunshine955
01-05-2010, 14:11
Хах, мила знам какв0 ти е.. В класа ми има трима такива индивида [нали см д0бр0 дите няма да ги плюя, к0лк0т0 и да ми се иска:] н0 наш`те дев0йки не са д0статъчн0 глупави (не приемай тфа кат0 0бида;) че да се занимават с тях.. Фул Игн0р -.-

о0тплеснах се...

та идеята ми е секи ден преди даскал0 си избр0явай 0трицателнте му качества {п0вярвай ми всеки си има такифа..} и въпреки че кат0 те п0гледне ще се разтапяш, не г0 п0казвай.. На приятелките си не м0жеш да п0м0гнеш, най~мн0г0 да се изп0карате, к0й~к0г0 ревнува и т.н. ;//

за приятеля му не се захващай ак0 не изпитваш нищ0 към нег0, щ0т0 ще затънеш 0ще п0вече..

ммда в мн0г0 шитав0 п0л0жение си.. п0желавам ти да си изиграеш д0бре картите и мн мн късмет! {:

Мерси на всички .. пожелавам ви никога да не изпадате в моето положение :(
....
естествено че няма да се хващам с приятеля му ..
не бих използвала някой за да забравя друг ..
няма и да кажа на никой че го харесвам //
да наистина са глупави,тея дето го харесват
има два момичета-водят се най-добри приятелки и двете го харесват
а всяка гледа да го придарпа за себе си, дори за 1 вечер ..
не мога да ги рабера , знам че наиситна го харесват както и аз, .. едната беше го хванала в едно кафе и го е целунала пред приятелката си :shock: :cry:
само като ми казаха не бях спала 3 дена :shock: нямах женалие за нищо :( а не си и представям какво е било на другото момиче когато е видяла как най - добрата и приятелка го целува .. :cry: :cry: :cry:
милата .... :shock: :shock:

а най лошото е,че това продължава .. не с тях,те вече рабраха че не е лесен и го оставиха .. ами другите,, продължават докато не го целунат ии край .. до там с харесването ...... секи мисли за себе си :(


много момичета ме питат дали го харесвам,аз им казвам "неее,харесвам друг" но някак си са осетили нещо .. защото постоянно го гледат какво прави .. искам съвет - как да не се издам,че толкова ого харесвам,, защото тогава
незнам какво ще правя :neutral:

XiPiXoPiGiRL
01-05-2010, 14:14
към mucka999: яя п0~сп0к0йн0 ве малката.. права си, ама не е т0ва начина.. най~мн0г0 ся и тебе да те нападнат ;X

с0рка за спама..

sunshine955
08-27-2011, 20:39
Мина повече от година и много неща се промениха. Имаше периоди в които почти ням,ах чуства към него но само да го видя или дори на снимка се връщат веднага. Имах до дори за 1 вечер но това не ми стига .. не мога да си го избия от плавата или от сърцето или квото е там просто съм ацки объркана ... исках просто да споделя :)

Luidgie
08-27-2011, 20:44
Мина повече от година и много неща се промениха. Имаше периоди в които почти ням,ах чуства към него но само да го видя или дори на снимка се връщат веднага. Имах до дори за 1 вечер но това не ми стига .. не мога да си го избия от плавата или от сърцето или квото е там просто съм ацки объркана ... исках просто да споделя :)
Научи се да пишеш! МОЛЯ!