PDA

View Full Version : Отчаяна.. ;(



Gothicaaa
12-01-2009, 11:59
Така.. ето го и моя проблем:
Значи.., през 2008 година се запознах с 1 момче.. накратко - станахме си гаджета. Ходихме 1 година и половина. През това време в началото всичко си беше наред. Но.. след 1 година време заедно започнахме да се караме, да се бием и да късаме, но винаги единия се връщаше при другия. Докато накрая вече започнахме да си изневеряваме един на друг (когато ме скъса 1 път се напих заедно със бфф-то му, бях мъртво пияна и му изневерих при това пред него) и постоянно си крещяхме. След което скъсахме окончателно, но имаше дни и в които сме се сбивали чак до кръв и такива в които сме се натискали, а веднъж замалко да стигнем и до секс. Постепенно започнахме взаимно да се дразним, а той ме намрази с времето. Днес, аз все още го обичам колкото и да го ненавиждам. А пък той ясно ми каза, че ме мрази и че не иска да има нищо общо с мен. Проблема е, че аз не мога да го забравя колкото и да се опитвам. С него съм прекарала половината от смислената част от скапания си живот! Аре някой, който знае к`во е и който го е преживял да хелп `щот нз к`во да прааа вече :smt089 :cry: :-k :cry: :smt089 :smt085 :cry:

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 17:32
Ако си на 13 въобще нямаш нужда от съвети.

Gothicaaa
12-01-2009, 17:38
ами нэ нэ съм. мэрси за бэзмислэния комэнтар [-(

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 17:39
ами нэ нэ съм. мэрси за бэзмислэния комэнтар [-(

12? Послено, колко??

Gothicaaa
12-01-2009, 17:55
14 и половина

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 18:03
Малка си, за да търсиш решение на проблеми, които дори не са обосновани на базата някакви сложни взаимоотношения. Деца сте си още, нормално е той да се държи тъпо т.е. да си няма и представа как да се отнася към връзката ви като към нещо сериозно, а ти си гледала много Дисни филмчета като малка (а и сигурно продължаваш да гледаш) и си създала грешно впечатление, че любовта е нещо лесно и за поддържането и е необходимо просто двама да си кажат от днес за утре "гадженца сме си". Има много хляб да ядеш още, рано ти е да приемаш всичко така на сериозно. Няма любов на тея години, само лиготия и хормони. Това, че ти е казал, че не иска да те вижда също е показателно колко много държи за теб и щом се събирате само и единствено, когато на него му се струва, че нещата са близко до секс? Нещо да се събуждаш от дълбоката кома в която си или нищо не ти е ясно все още? Залягай над учебниците и не се прави на много вървежна все още, че грешки стават, а спомените лесно не се затриват. Така само ще си унищожиш детството с глупави самозаблуди. Не казвам, че още е редно да си играеш с кукли, просто има неща, за които ти е твърде рано да ги изпитваш с цялата им сериозност и колкото по-рано се опомниш, толкова по-добре.

gab4i7o
12-01-2009, 18:10
Аз си мисля, че той не е за тебе.. Като че ли те използва. Не може да обичаш някого и да искаш да правите секс, а в другия момент да го биеш. Спореед мен тъй не става. НЕзнам как но може би най-правилно е да го забравиш иначе най-много да те наранява още повече(физически и психически) :?

cookie_master
12-02-2009, 17:42
14 и половина :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sisa0103
12-03-2009, 11:58
щом сте скасали няма смисал да мислишп за него ...Ще имаш още много няма смисал да се мачиш. И аз с1м преживявала това и ми беше много гадно но постепенно се забравя :P

XStyle
12-03-2009, 14:15
Като за начало, първо разбери за себе си какво точно искаш и какво очакваш от приятеля ти. Стане ли това, нещата ще се подредят. Но както казаха и другите - ако си на около 13, не се учудвай, че стават такива неща. 8)

Cheese
12-03-2009, 14:19
Абе прецакала си са...Пълна боза вече. Тоя най-много един компот да си изпроси 8-) Ами атиди при него забърши една пържола или го намажи със лютеница и се почелпете с Шопска салата...Сигурно ще ви мине :razz:

dacodaco
12-03-2009, 14:58
Абе прецакала си са...Пълна боза вече. Тоя най-много един компот да си изпроси 8-) Ами атиди при него забърши една пържола или го намажи със лютеница и се почелпете с Шопска салата...Сигурно ще ви мине :razz:
axaxaxax :lol: :lol: :lol: