PDA

View Full Version : Помощ по бг!



detelina101
12-01-2009, 12:56
През 857г. Кирил и Методий потеглили към Великоморавия.Но немското разузнаване донесло на папата за дейността на Кирил и Методий и брат му и подало молба до папата,в която ги обвинявало в триезичие.Те отишли в Рим,за да се защитят като слънцето и въздуха.
Задачата е да се редактира текста като думите и изразите,които не са подходящи за научен текст да се заменят със техни синоними,да се махнат излишните думи и изречения и последното е текстът да бъде написан с поправките,които са направени.
Моля ви,трябва ми за оценка,спешно! за 8 клас е.

PurpleDream
12-01-2009, 13:19
4 клас? :-o

didivid
12-01-2009, 13:26
През 857г. Кирил и Методий потеглили към Великоморавия.Но немското разузнаване донесло на папата за дейността на Кирил и Методий и брат му и подало молба до папата,в която ги обвинявало в триезичие.Те отишли в Рим,за да се защитят като слънцето и въздуха.
Задачата е да се редактира текста като думите и изразите,които не са подходящи за научен текст да се заменят със техни синоними,да се махнат излишните думи и изречения и последното е текстът да бъде написан с поправките,които са направени.
Моля ви,трябва ми за оценка,спешно! за 8 клас е.
Ти трябва да си много зле и да не можеш да го направиш.... Даже и четвъртокласник ще се справи... :?

detelina101
12-01-2009, 13:30
тези,които не искат да ми помогнат да не пишат.Не съм зле,но имам куп други домашни за утре.И ако все пак някой пише,нека ме улесни.

didivid
12-01-2009, 14:37
тези,които не искат да ми помогнат да не пишат.Не съм зле,но имам куп други домашни за утре.И ако все пак някой пише,нека ме улесни.
като имаш домашни, защо си пред компа?! :shock: Супер зле сте вече по-малките...

justt
12-01-2009, 15:53
:shock: :shock: .....

joannalof
12-01-2009, 16:07
През 857г. Кирил и Методий потеглили към Великоморавия.Но немското разузнаване донесло на папата за дейността на Кирил и Методий и брат му и подало молба до папата,в която ги обвинявало в триезичие.Те отишли в Рим,за да се защитят като слънцето и въздуха.
Задачата е да се редактира текста като думите и изразите,които не са подходящи за научен текст да се заменят със техни синоними,да се махнат излишните думи и изречения и последното е текстът да бъде написан с поправките,които са направени.
Моля ви,трябва ми за оценка,спешно! за 8 клас е.

През 857г. Кирил и Методий заминали за Великоморавия.Немското разузнаване разкрило на Папата за дейността на Братята. След това подало молба до него,в която Кирил и Методий били обвинени в триезичие.Те отишли в Рим,за да се защитят като слънцето и въздуха.

за 2 мин толкоззз :D :lol: