PDA

View Full Version : Права коса



Hiph0pgirl
12-01-2009, 14:18
Здравейте :) Искам да ви попитам ако тука има разбирачи от такива работи кажете ми кой е най-добрият начин за изправяне на косата и дали този шампоан Gliss Asia Straight Hair и другите от този род могат да постигант ефект....Мерси предварително :)

Cucko0
12-01-2009, 14:21
м май за да имат ефект трябва да използваш цялата серия за изправяне на косата ........ама и това колко ефект има нз :-D едвали се получава :-o аз си я изправям с сешуара след като се изкъпя и след това с преса :P

Hiph0pgirl
12-01-2009, 14:23
м май за да имат ефект трябва да използваш цялата серия за изправяне на косата ........ама и това колко ефект има нз :-D едвали се получава :-o аз си я изправям с сешуара след като се изкъпя и след това с преса :P
Мерси много.Проблемът обаче е, че майка ми неще да ми купи преса защото мисли, че доста ще си увредя косата....А със сешоара и четката съм много лева...Абе простоо... :-D

Cucko0
12-01-2009, 14:27
м май за да имат ефект трябва да използваш цялата серия за изправяне на косата ........ама и това колко ефект има нз :-D едвали се получава :-o аз си я изправям с сешуара след като се изкъпя и след това с преса :P
Мерси много.Проблемът обаче е, че майка ми неще да ми купи преса защото мисли, че доста ще си увредя косата....А със сешоара и четката съм много лева...Абе простоо... :-D

хах спокоййноо и аз не съм експерт в изправянето с сешуар начинаеща съм ;dd пробвай се , а и опитай да обедиш майка си да ти вземе преса ....ии ако ти вземе си вземи маска за суха коса за да предпазва косата ти от пресата аз си изправям косата всеки ден и,ползвам и маската и косата ми не е кой знае колко зле :) :)

Hiph0pgirl
12-01-2009, 14:30
Мерси...Ще се пробвам да убедя "животното" :D :D

Neopitom3na
12-01-2009, 15:12
ако можеше да се изправим с шампоан нямаше да ги има пресите според мен... 8-)

lizzy
12-01-2009, 15:17
Каквото и да си говорим , ако искаш наистина права коса - решението е професионална преса!
Само те ( професионалните, с керамично покритие ) предпазват до известна степен косата ..
така че не се притеснявай че много ще я увредиш с пресите ;)
Опитай да обясниш на майка си , че не е толкова страшно :) .

aloveyou
12-01-2009, 15:24
ако можеше да се изправим с шампоан нямаше да ги има пресите според мен... 8-)

Еми да - и според мен е така

Hiph0pgirl
12-01-2009, 15:29
Каквото и да си говорим , ако искаш наистина права коса - решението е професионална преса!
Само те ( професионалните, с керамично покритие ) предпазват до известна степен косата ..
така че не се притеснявай че много ще я увредиш с пресите ;)
Опитай да обясниш на майка си , че не е толкова страшно :) .
Мерси ше се опитам да обясня :)

chereshkaa
12-01-2009, 15:40
Само преса...но можеш да използваш маски,кристали и секфи такива за да не ти се увреди много косата :)

slynchoo
12-01-2009, 17:34
Само пресата може да ти изправи косата.
Всички тези шампоани,балсами,ала-бала...са пълни глупости.Не се получава.

misslowe
12-01-2009, 17:55
вземи маска за суха коса за да предпазва косата ти от пресата аз си изправям косата всеки ден и,ползвам и маската и косата ми не е кой знае колко зле :) :)

И аз използвам пресаа всеки ден .. а к0сата ми е почти права ама .. все пак нали трябва да е като дъскаа .. :-D :-D
А попринцип маска не ползвам и косата не ми е злее ..
а иначе как се казва тази маскаа .. ? :-o

SummerDream8
12-01-2009, 18:04
Ами мисля си че с преса и то качествена [за по-добре керамична за да не ти се увреди косата] става най-добре.. :) :)

sunshine955
12-02-2009, 18:56
Ами до някъде тези шампоани и балсами помагат.Една приятелка си беше взела шампоана и балсама и косата и седеше по гладка и мекичка и не и стърчеше.Бритона също и се беше загладил.Аз забелязах че и и по прав от обикновенно и я питах дали го е изправила а тя каза че е само от шампоана :wink: на всяка коса различно действа :)
Преди ползвах на Нивея шампоана от серията за права коса и мн ми се заглади и на мен косата и нямаше стърчащи връхчета но пък ми се беше поначупила малко :D беше просто страхотна .. :) пробвай но не се надявай на един шампоан да ти изправи косата,,

Cucko0
12-02-2009, 20:13
вземи маска за суха коса за да предпазва косата ти от пресата аз си изправям косата всеки ден и,ползвам и маската и косата ми не е кой знае колко зле :) :)

И аз използвам пресаа всеки ден .. а к0сата ми е почти права ама .. все пак нали трябва да е като дъскаа .. :-D :-D
А попринцип маска не ползвам и косата не ми е злее ..
а иначе как се казва тази маскаа .. ? :-o


мм на AVON е от сериата Naturals ама не си спомням с какво беше пък ме мързи да ходя до банята да видя :D абе за суха и изтощена коса е :) :P

liim0nka
12-03-2009, 20:32
Като видях рекламата..ама толкова смешна, те я изправяли изправяли..иначе само с шампоан се постигало.. :D
а за пресата и майка ми не беше съгласна, събрах си пари..преди да си я поръчам и казах, че ще се грижа за косата си, ще използвам продукти, които защитават и косъма.Дори да каже-не, косата си е твоя,парите също..така че С Ъ Б И Р А Й 8-)

Sisinka5
12-20-2009, 21:26
Шампоана на Schauma който е за защита от накъсване на косъма изправя косата и я прави много мека .... абе вобще страхотен шампоан :grin: И все пак всяка коса е различна, но може да пробваш :)

heiress
12-20-2009, 21:43
Това са глупости.

viksit0y
12-21-2009, 06:07
Само пресата ще ти помогне :) .

deni15
12-21-2009, 11:49
Aбе не помагат тия глупости бе!
Преса и нищо друго :)

darrie
12-26-2009, 20:53
Аз се чудя как да я накъдря, вие ... :D

rachel_billson
12-27-2009, 08:39
Трябва си професионална преса и съответно и козметика преди употребата на пресата,иначе косата заминава на кино.Само спрея за изправяне,който купувам от фризьора,е 25лв така че си прави сметката. :)

Gergankaa
12-27-2009, 09:13
Мм най-доброто е да се купеш със шампоан за изправяне и да си правиш задължително маски за подхранване!! След купане сешоар и преса.. неизбежно е.. Аз си купих преса на Remington, която е страхотна и като цяло тази марка е най-добрата за тези неща. Дори не беше много скъпа. С керамично, тефлоново покритие, двойна защита, но да ти кажа имаше 2 седмици, в коитоо имах чувството, че оставам без коса :D Стреми се да не използваш много, защоот уврежда страашно много :)

darrie
12-27-2009, 15:12
Трябва си професионална преса и съответно и козметика преди употребата на пресата,иначе косата заминава на кино.Само спрея за изправяне,който купувам от фризьора,е 25лв така че си прави сметката. :)

+ 8)

silwinka
12-27-2009, 15:15
Тези шампоани/гелове са пълни глупости..само харчиш пари!Вземи си една качествена преса 60-70 лв..и няма да съжаляваш!Има супер добри..и на добра цена! Пресата му е майката..

sanyflower7
12-30-2009, 08:07
ако можеше да се изправим с шампоан нямаше да ги има пресите според мен... 8-)

Еми да - и според мен е така
+1

sanyflower7
12-30-2009, 08:09
Тези шампоани/гелове са пълни глупости..само харчиш пари!Вземи си една качествена преса 60-70 лв..и няма да съжаляваш!Има супер добри..и на добра цена! Пресата му е майката..
Аз имам такъв шампоан няма никакъв ефект само с преса косата става права вси4ко друго ...
+1

sanyflower7
12-30-2009, 08:10
Трябва си професионална преса и съответно и козметика преди употребата на пресата,иначе косата заминава на кино.Само спрея за изправяне,който купувам от фризьора,е 25лв така че си прави сметката. :)

+ 8)
+1 (макар 4е аз много много не им вярвам на тези защитни кремове )

sanyflower7
12-30-2009, 08:11
[quote="viksit0y"]Само пресата ще ти помогне :) .[/quote
Така си е

rachel_billson
12-30-2009, 11:09
Трябва си професионална преса и съответно и козметика преди употребата на пресата,иначе косата заминава на кино.Само спрея за изправяне,който купувам от фризьора,е 25лв така че си прави сметката. :)

+ 8)
+1 (макар 4е аз много много не им вярвам на тези защитни кремове )
Казвам го от личен опит,защото от две години почти всеки ден си я изправям и косата ми е в същото състояние както преди 2 години.Косата ми не се накъсва,не е загубила блясъка си и не е изтъняла.Но както казах ако не се използват професионални продукти,резултатът ще е плачевен. :)

casey
12-30-2009, 11:20
От тези продукти за изправяне на коса няма почти никакъв ефект. Най-добрия и ефикасен начин за изправяне на коса е с преса. За да не се гори косата си вземи керамична преса.Като марка Белисима са едни от най-добрите. Гледай пресата да е най-малко 32W, ако косата ти е почти права и с такава можеш да минеш. Иначе за къдрави и чупливи коси - 200W, иначе - мъки и мъки! За да не ти се гори косата можеш да ползваш кристали за коса - Сери са хубави.

Продукти за изправяне има колкото щеш, но само пари хабиш така. Има и други начини като изправяне със сешуар и т.н. и т.н., ОБАЧЕ така хабиш повече средства, нерви, време, пари и ефекта изобщо не е толкова добър. Хубаво изправяне на коса става само с ХУБАВА ПРЕСА!

sanyflower7
12-30-2009, 15:09
Трябва си професионална преса и съответно и козметика преди употребата на пресата,иначе косата заминава на кино.Само спрея за изправяне,който купувам от фризьора,е 25лв така че си прави сметката. :)

+ 8)
+1 (макар 4е аз много много не им вярвам на тези защитни кремове )
Казвам го от личен опит,защото от две години почти всеки ден си я изправям и косата ми е в същото състояние както преди 2 години.Косата ми не се накъсва,не е загубила блясъка си и не е изтъняла.Но както казах ако не се използват професионални продукти,резултатът ще е плачевен. :)
Може ли да ми кажеш малко пове4е за продукта таи като виждам 4е си запозната :P 8)

bepsity
12-30-2009, 19:38
Здравейте :) Искам да ви попитам ако тука има разбирачи от такива работи кажете ми кой е най-добрият начин за изправяне на косата и дали този шампоан Gliss Asia Straight Hair и другите от този род могат да постигант ефект....Мерси предварително :)

Според мен няма да имат ефект.. Най- сигорно е с пресата :P

sanyflower7
12-31-2009, 08:19
Здравейте :) Искам да ви попитам ако тука има разбирачи от такива работи кажете ми кой е най-добрият начин за изправяне на косата и дали този шампоан Gliss Asia Straight Hair и другите от този род могат да постигант ефект....Мерси предварително :)

Според мен няма да имат ефект.. Най- сигорно е с пресата :P
+1

rachel_billson
12-31-2009, 09:12
sanyflower7 Този го купувам от настоящата ми фризьорка и е спрей за изправяне,води се изправящ и изглаждащ.
http://www.salonambition.co.uk/wpimages/wpe205600f_0f.jpg
А тези кристали си ги купих вчера,но тях най-верятно ще ги ползвам преди да се изправя/накъдря със сешоара. :)
http://2.bp.blogspot.com/_wc0nkTlY5hU/SoAQ-x2wvXI/AAAAAAAAAX8/bD1wv3EXNwU/s320/silker-1.jpg

casey
12-31-2009, 09:16
sanyflower7 Този го купувам от настоящата ми фризьорка и е спрей за изправяне,води се изправящ и изглаждащ.
http://www.salonambition.co.uk/wpimages/wpe205600f_0f.jpg
А тези кристали си ги купих вчера,но тях най-верятно ще ги ползвам преди да се изправя/накъдря със сешоара. :)
http://2.bp.blogspot.com/_wc0nkTlY5hU/SoAQ-x2wvXI/AAAAAAAAAX8/bD1wv3EXNwU/s320/silker-1.jpg
Цена? :oops: