PDA

View Full Version : Разменяне на подаръци в у-ще..



vanesa0pld
12-01-2009, 14:32
Здравейте.Тук пишете дали ще си разменяте подаръци в у-ще,кажете кои клас те и т.н.Давайте и предложения за подаръци. :D
Сега аз съм 8клас,в ново у-ще и ще си разменяме подаръци. :o Аз неискам но какво да се прави.Не заради друго,а защото от класа има само 4-5 свестни човека(даже свестни е малко пресилено :o )Всичко друго е к**вички.Ще кажете:много е смешно да кажеш че някои е к**вичка'',но ако ги видите.Една от тях си боядисва косата още от 5клас(беше с кафява,тогава си я боядиса русо)А иначе има само 4 момчета,на които незнам какво мога да им подаря.Не познавам никои добре от класа,защото още немога да превъзногна трявмата от стария клас. :o
Кажете сега за вас? :-P

Shadowsogirl
12-01-2009, 15:04
Извън темата е, обаче... Това че някоя си боядисва косата курва ли я прави? Бахти... Като си боядисала косата какво значи... че се е*е с целия град, че на всеки пуска или просто, че си боядисва косата... баси странните разсъждения имате. Каква курва е, че си боядисва косата.. леле...

aloveyou
12-01-2009, 15:10
Ами някакви парфюмчета.. :( ДДЗ..какво може :-o ..А и щом не ги познаваш добре - е още по-трудно да избереш. :(

П.П - Напълно съгласна съм с Shadowsogirl - това,че някой си боядисва косата,не го прави к***а..

А ако не е лично,може ли да попитам какво е тази травма от стария ти клас ? А ако е лично се извинявам много

ivcheto0o
12-01-2009, 15:25
парфюм,книга,бижу :)

не мисля 4е боядисването на косата прави някого "к***а",но предполагам 4е има6 и други мотиви да мисли6 така...

mrtn
12-01-2009, 15:29
Как определи, че са курви по външния вид ли?! :lol:
Това е някакъв нов метод за определяне на човека... много тъпо разсъждаваш :)
а по темата, може плюшена играчка, някакъв коледен сувенир,( от тея светещите шапки, яки са 8) ), или друг сувернир дори да не е коледен, абе да бъде нещо за спомен :)

PurpleDream
12-01-2009, 15:39
книга " как да не бъда к**ва"
:lol: :lol: :lol: :lol:

vanesa0pld
12-01-2009, 15:45
Извън темата е, обаче... Това че някоя си боядисва косата к***а ли я прави? Бахти... Като си боядисала косата какво значи... че се е*е с целия град, че на всеки пуска или просто, че си боядисва косата... баси странните разсъждения имате. Каква к***а е, че си боядисва косата.. леле...
ами не,просто дадох пример,но не беше правилен.
:-o Давам друг:
2 час доиде гаджето и да я види,а за 5 час отивахме към физкултурния салон и я видяхме да се натиска с друго момче.След у-ще пак беше с така нереченото си гадже.Загубила е детсвеността си на 13 г.(даже незнам дали е имала навършени 13г) и го е правиля няколко пъти :shock:

За други примери ме е срам да пиша :(

vanesa0pld
12-01-2009, 15:47
Ами някакви парфюмчета.. :( ДДЗ..какво може :-o ..А и щом не ги познаваш добре - е още по-трудно да избереш. :(

П.П - Напълно съгласна съм с Shadowsogirl - това,че някой си боядисва косата,не го прави к***а..

А ако не е лично,може ли да попитам какво е тази травма от стария ти клас ? А ако е лично се извинявам много
Ами не, не е лично :-D
Ами става въпрос за психическо малтретиране...не че нямаше и физическо,но психическата болка е по силна :?

mrtn
12-01-2009, 15:52
Мисля, че беше направила такава тема момичето..

aloveyou
12-01-2009, 16:02
Ами някакви парфюмчета.. :( ДДЗ..какво може :-o ..А и щом не ги познаваш добре - е още по-трудно да избереш. :(

П.П - Напълно съгласна съм с Shadowsogirl - това,че някой си боядисва косата,не го прави к***а..

А ако не е лично,може ли да попитам какво е тази травма от стария ти клас ? А ако е лично се извинявам много
Ами не, не е лично :-D
Ами става въпрос за психическо малтретиране...не че нямаше и физическо,но психическата болка е по силна :?

:( Да,наистина психическата болка е най-силна..Ами опитай се да не мислиш за тях..Явно са били някакви "лапета" и са се мислили за "перфектните,и че могат всичко" (така да го кажа)



Мисля, че беше направила такава тема момичето..

Ами да,може..Или не съм я видяла,или съм забравила :oops:

Rhype
12-01-2009, 16:08
Ами някакви парфюмчета.. :( ДДЗ..какво може :-o ..А и щом не ги познаваш добре - е още по-трудно да избереш. :(

П.П - Напълно съгласна съм с Shadowsogirl - това,че някой си боядисва косата,не го прави к***а..

А ако не е лично,може ли да попитам какво е тази травма от стария ти клас ? А ако е лично се извинявам много
Ами не, не е лично :-D
Ами става въпрос за психическо малтретиране...не че нямаше и физическо,но психическата болка е по силна :?


И кво като си в нов клас.Човек трябва да се адаптира ,а не да се самосъжалява и така всеки ден.

Biskfitka
12-01-2009, 16:21
Извън темата е, обаче... Това че някоя си боядисва косата к***а ли я прави? Бахти... Като си боядисала косата какво значи... че се е*е с целия град, че на всеки пуска или просто, че си боядисва косата... баси странните разсъждения имате. Каква к***а е, че си боядисва косата.. леле...
ами не,просто дадох пример,но не беше правилен.
:-o Давам друг:
2 час доиде гаджето и да я види,а за 5 час отивахме към физкултурния салон и я видяхме да се натиска с друго момче.След у-ще пак беше с така нереченото си гадже.Загубила е детсвеността си на 13 г.(даже незнам дали е имала навършени 13г) и го е правиля няколко пъти :shock:

За други примери ме е срам да пиша :(И това не я прави курва 8-)


по темата-нещо за Коледа може също...

edelweiss96
12-02-2009, 08:53
Еми с моят клас всяка година си разменяме. Тази година няма да е изключение. Честно казано, вече нямам особено желание, след като миналата година за малко щях да остана без подарък, защото оня не искаше да ми купи.
Ама ако всички участват в разменянето на подаръци, сигурно няма да се цепя от другите.

Tempest
12-02-2009, 09:20
Здравейте.Тук пишете дали ще си разменяте подаръци в у-ще,кажете кои клас те и т.н.Давайте и предложения за подаръци. :D
Сега аз съм 8клас,в ново у-ще и ще си разменяме подаръци. :o Аз неискам но какво да се прави.Не заради друго,а защото от класа има само 4-5 свестни човека(даже свестни е малко пресилено :o )Всичко друго е к**вички.Ще кажете:много е смешно да кажеш че някои е к**вичка'',но ако ги видите.Една от тях си боядисва косата още от 5клас(беше с кафява,тогава си я боядиса русо)А иначе има само 4 момчета,на които незнам какво мога да им подаря.Не познавам никои добре от класа,защото още немога да превъзногна трявмата от стария клас. :o
Кажете сега за вас? :-P

ще разменяме тупаницииии :grin: няма смисъл.. да давам пари за подарък за човек, който не заслужава дори вниманието ми...

danibebi
12-02-2009, 11:11
Ами аз съм 8 клас,но съм си в старото училище все още. Да,мислиме да си разменяме подаръци, по принцип е много хубаво.А колкото до идеи- може да е нещо коледно..например свещник..или нещо от сорта..е не е задължително да е коледно, но нали все пак е Коледа. :)

nefchi_bs
12-02-2009, 12:07
Даже днес се теглихме кои на кого ще подарява...Аз ще подарявам на едно мимоче дето другите я наричат чубака,вярно е че понамирсва,но не е лош човек...Мисля да й взема някакви обеци,защото гледам,че носи от тези големите,натруфените,мисля че ще й хареса :)

ByK
12-02-2009, 14:12
ми да
разменя ме си 8-)

domination572
12-03-2009, 22:56
да ви имам и големите проблеми не знаят кво да купат :lol:

vanesa0pld
12-04-2009, 11:24
да ви имам и големите проблеми не знаят кво да купат :lol:

и аз съм така :-o

ElinoOor
12-04-2009, 12:02
И ние ще си разменяме. Адски тъпо е,защото се познаваме от два месеца.

Написахме си на листи имената и след това всеки тегли. Айде аз уцелих момиче,лесно ще й измисля подарък.. Ами Митака не го знам кво ще прави хич не е късметлия дето ме изтегли
8-)
Ако по някакъв начин успея да ги разубедя ще е супер.

dead_princess
12-04-2009, 12:04
офф много сте тъпи..защо слагате всички под общият знаменател 'курви'..и кво като се боядисва момичето? Не знаех, че ако някой си боядисва косата това го прави 'курва'.. :-s


п.п. и ние ще си разменяме подаръци, както всяка година :Д и най-накрая ми се падна момиче :::

xoxi
12-04-2009, 13:03
Ние за първа година сме заедно. Целият клас страшно ми харесва, всички (абсолютно всички) са страшно свестни и който и да ми се беше паднал, щях с кеф да му купя подарък. Падна ми се едно момиче и вече съм измислила какво ще купя, остава само да изляза и да потърся най-готиното измежду всички.

ByK
12-04-2009, 13:40
ако е на момиче - може да и вземеш нещо сребърно от тънките тривни или ланчета .. мн оличам да подарявам 8-)
за момче ми нз.. дпоред мен не се лепят мн на сувенире така че давай по тладичионни начин
- някаква тениска ако си има любима грула или изпълнител и ти разбирасе имаш нерви да търсиш
- парфюм и дезадорант или душ гел тем подобни..

8-)