PDA

View Full Version : Ехх Любов



radito95
12-01-2009, 15:55
Здравейте.Значи харесвам едно момиче мисля,че и то ме харесва защото мой приятели са я чували да го казва,но аз не сам много сигурен.Постоянно се гледаме защото е от моя клас и ми изглежда замислена и аз по цял час мисля какво да правя.Много я харесвам постоянно мисля за нея и се чудя какво да направя за да я заговоря тя се ме базика със "семейни"шеги като "бременна съм" и ме пита дали искам да се умъжа за нея.Кажете какво да правя ама не да и призная направо парво искам някакси да се уверя че и тя ме харесва.Посаветвайте ме нещо PLS

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 18:27
Ограмоти се, това те съветвам.

Gothicaaa
12-01-2009, 18:35
:D :lol: :-D тя със сигурност те :smt007 :smt007 :smt007 така, че действай! със сигурност няа останеш на сухо :D

d3ad
12-01-2009, 19:20
Еми аз като една 13 годишна многострадална Геновева ще ти кажа така:

Ние, момичетата сме ужасно старомодна част от земното население :D .. Още сме на вълната "Той да е пръв" etc,etc.. а като мислим че момчето не ни забелязва и не усеща онези малки неусетими намеци които пращаме започваме да се лигавим за да печелим внимание .. а вътрешно ни е сдухано ужасно много. Та заради това тъпо настроение си действай бързо, защото ще загуби интерес ако й се струва че за теб е просто приятелка.

Значи, ей тази част със бременността ми е УЖААСНО позната, чудно откъде :oops: ..

Моят съвет: започни и ти със подобни неща [като например: да питаш за името на детето,което ще ражда etc,etc..]

За каквото и да говори, ако си сигурен в себе си насочвай темата към общи интереси и така нататък .. много укрепя връзката.


Накрая,когато си сигурен че си на твърда почва, ако въпросната мадама още е на вълната със бебетата подхвърли едно бегло: ами от кой е дететоо ? или нещо от сорта. Така едно уж лека-полека и много по - естествено темата ще се отклони към харесване/etc..

И като за край,защото той, надявам се, ще е щастлив, не пропускай да и повтаряш че я обичаш..всеки ден..ако трябва и прати някой sms [и да бъде в час ако не са ви строги даскалите xDD]

Аде т'ва е от мене :D Успехи