PDA

View Full Version : Момчета



youloveme
12-01-2009, 18:36
Момичета уважавате ли момчета,които с много труд са постигнали хубаво тяло :-P

britzy
12-01-2009, 18:39
Еем що пък не?хвърлили са труд все пак :lol:

youloveme
12-01-2009, 18:41
Еем що пък не?хвърлили са труд все пак :lol:

:-) Точно така :)

britzy
12-01-2009, 18:42
Еем що пък не?хвърлили са труд все пак :lol:

:-) Точно така :)
;)

FuCkInBuBbLeGuM
12-01-2009, 18:42
Ем ако с труд са го постигнали да... макар че тия май не са много..

youloveme
12-01-2009, 18:45
Ем ако с труд са го постигнали да... макар че тия май не са много..

Уверявам те,че повечето момчета блъскат яко във фитнеса за да го направят това тяло,а ако имаш предвид за добавки и такива неща това е друг въпрос :)

F_CK_all_I_need_is_U
12-01-2009, 19:11
Мразя мусколести пиклиовци .







Са, едно момиче няа ти гледа къде си се напомпал и тн, сеш се, поне не онея нормалните момичета, за друите се опраайте ;д :D

teenems
12-01-2009, 19:13
Ем ако с труд са го постигнали да... макар че тия май не са много..

+1

Neopitom3na
12-01-2009, 19:24
зависиии.. ако са някакви твърди и набити Не ми харесва ич :D

Jamalska
12-01-2009, 19:30
Тия,дето са го постигнали с труд...например били са общаци...ги уважавам.
Тия дето киснат във фитнес залите изтървайки много по-важни неща от живота са ми противни.

moon_flower
12-01-2009, 19:39
Не,понеже не харесвам момчета с една камара мускули.А ако са хвърлили много труд за хубово тяло,значи определно са висяли по фитнес залите.Намирам го за губене на време.

GaBiIi__
12-01-2009, 19:40
Еем що пък не?хвърлили са труд все пак :lol:

youloveme
12-01-2009, 19:41
Не,понеже не харесвам момчета с една камара мускули.А ако са хвърлили много труд за хубово тяло,значи определно са висяли по фитнес залите.Намирам го за губене на време.

Повече от 1 час на ден ,а тренировките са през ден кое му е губенето на време, значи не обичате поддържани момчета ?

Jamalska
12-01-2009, 19:44
Точно така.

youloveme
12-01-2009, 19:45
Точно така.

Значи обичате дебели и неподдържани :x

TheNewReligion
12-01-2009, 19:54
То понеже някой се интересува с колко труд го е постигнал....Според мен това далеч не е причина да уважавам някого.

amk933
12-01-2009, 20:23
Ако не блъскаш по цял ден във фитнеса не значи, че си дебел и неподържан. Не изкривявай нещата. ;)

Аз не блъскам във фитнеса, а съм 176см/57кг. Дебел ли съм според теб? :?
Ако имах свободно време и имах физическата възможност, щях да предпочета плуване или някакъв истински спорт от колкото вече толкова изтъркания фитнес. Всеки втори е там да помпа мускули. Щом за това го правите - ок. За мен спортът не е помпа за мускули, а удоволствие и здраве. :)

mimsssssss
12-01-2009, 20:33
Тия,дето са го постигнали с труд...например били са общаци...ги уважавам.
Тия дето киснат във фитнес залите изтървайки много по-важни неща от живота са ми противни.
+1

Jamalska
12-02-2009, 08:50
Точно така.

Значи обичате дебели и неподдържани :x
Те хората ме разбраха (^ например).

За жалост фитнесът не може да ти развие двете мозъчни клетки.

DessieQueen
12-02-2009, 10:03
Мразя мусколести пиклиовци .







Са, едно момиче няа ти гледа къде си се напомпал и тн, сеш се, поне не онея нормалните момичета, за друите се опраайте ;д :D


Глупости!

Едно от нещата които гледа 1 момиче в едно момче е тялото му. /и за да не ме нападнат всезнайковците - както винаги-ще обесня като за малоумни,че говоря за "едно от нещата" в външноста му. Нищо общо с характера. Това е друга тема./ :wink:

DarkKisss
12-02-2009, 10:56
Разбира се:)
Самата аз го правя, защо да не ги уважавам? :-o

youloveme
12-02-2009, 11:27
Да идеално аз спадам към групата на нормалните за това и попитах дали харесвате много мускулисти ,а за спорта го практикувам за удоволствие

gia_sena_mono
12-02-2009, 12:04
Тия,дето са го постигнали с труд...например били са общаци...ги уважавам.
Тия дето киснат във фитнес залите изтървайки много по-важни неща от живота са ми противни.
Съгласна съм на 100%!

clever
12-02-2009, 12:10
м мм има мн др неща които може да ме впечетлат освен хубаво тяло :P
:?омг защо си се снимала гола ..

по темата-да разбира се :)

Abigoria
12-02-2009, 12:13
Не. Ако спортува нещо, или ако работата му е свързана с физически труд, то се подразбира, че ще е с хубаво тяло, и на такива хора- евала!
Иначе- не. Фитнесът е простотия. Плюс тва никога не съм харесвала мъже с 2 декара гръб...

EarthShaker
12-02-2009, 12:23
фитнеса не е спорт за мен..

ходя в зала, шото вече стана студено за лостове.. начин за разтоварване на напрежението е за мен.. това да имаш 'плажни' мускули да ти е целта в живота е жалко.. разбира се е добре, когато се наложи да мъкнеш шкаф по стълбите до 8мия етаж да не издъхнеш на първия и уважавам само хората, които са постигнали резултатите си сами, без никакви добавки. това са истинските и полезни мускули, които наистина си струват. другото е ала бала, комплексарски истории.

LovelyGirl
12-02-2009, 12:33
Са, едно момиче няа ти гледа къде си се напомпал и тн, сеш се, поне не онея нормалните момичета, за друите се опраайте ;д :D

Що пък момичетата, които харесват мускули да са ненормални.И какво да се оправят..Супер ограничено мислене.Аз лично харесвам мускулести и не намирам за загуба на време тренирането във фитнеса.То по тази логика, момичетата, които отслабват и ходят на фитнес, си пилеят времето ли? Хубаво е когато човек си подържа тялото.Било то момиче или момче.Много по-готино е някой мускулест ( не казвам огромен, някой да не ми преиначи думите сега), отколкото някой клечко, дето като го духна и ще падне.Вярно е, че всеки с вкуса си, но това, че да тренираш е загуба на време, не го разбирам.
Никой не говори това да е целта на живота.

nadetyYy
12-02-2009, 13:39
аз пък харесвам поддържани.. :-)

youloveme
12-02-2009, 13:46
аз пък харесвам поддържани.. :-)

Така така :oops:

na1xn
12-02-2009, 14:44
аз пък харесвам поддържани.. :-)

Така така :oops:
dai 1 snimka da ta widim kolko si podarjan :lol:

plushinka1
12-02-2009, 14:59
Естествено, че хубавото тяло прави впечатление, за за всеки понятието хубава е различно....как фитнеса ще е загуба на време, поддържането на тялото - НЕ Е ЗАГУБА НА ВРЕМЕ ...загуба на време е да стоиш само пред компютъра !

taxito
12-02-2009, 15:22
наи хубаво е оформено тяло без много мусколи .

Cucko0
12-02-2009, 18:07
естт :D такива найй сии ги харесвам даже ......като ги видя иии :shock: :D :D

mimsssssss
12-02-2009, 18:16
значи поддържан значи с мускули, който ходи на фитнес така ли?
http://www.hardcorebodybuildingontheweb.com/mrolympia/francocolumbu/4.jpg :?
в случая тея кви са ? в стадии на поддържане ли
http://images.ibox.bg/2008/12/14/57843787825/460x290.jpg

в случая на тоя кво му има ?
http://www.bulpress.net/documents/newsimages/2008-09-23-main-NXFERASGB.jpg

за мен поддържам е спазване на лична хигиена и такива навици, а не помпане на мускули.
мускули се трупат и от работа, тва е друг въпрос, ама да има по стегнати цици от моите и ръцете настрани все едно носи нещо(примерно дини) ама всъшност нема нищо
:razz: не не

taxito
12-02-2009, 18:44
е теи кат моя аватар е наи добре според мене при положение 4е не ходя на фитнес а само понякога ходя да се набирам на лостовете

Jamalska
12-02-2009, 19:07
Никой не отговаря, за да не те обиди... :(

nefchi_bs
12-02-2009, 19:12
Не искам някои нацепан батка като го гледам да ме хваща страх и гърба му да не се побира на хоризонта...

lubomirky
12-02-2009, 19:18
е теи кат моя аватар е наи добре според мене при положение 4е не ходя на фитнес а само понякога ходя да се набирам на лостовете

зализан п.е.д.е.р.а.с.т.?! към това ли трябва да се стремим ?

Alabala16
12-02-2009, 19:20
абе 4естно да ти кажа...не си падам по такива :)
то хубаво са се потрудили,ама .. повечето се променят..
аз ходя на фитнес ,баси якото тяло имам - и вече сам номер едно :)
разбираш ме нали. Познаам няколко такива и само за тва говори;
та.... за да те забележат,бъди себе си . така ще си наи сладък :-)

tanchu
12-02-2009, 19:22
поддържани да..с плочки например..а не както казаха с 10 декара гръб :D

taxito
12-02-2009, 20:02
е теи кат моя аватар е наи добре според мене при положение 4е не ходя на фитнес а само понякога ходя да се набирам на лостовете

зализан п.е.д.е.р.а.с.т.?! към това ли трябва да се стремим ? Да му яде6 главата на зализания п.е.д.е.р.а.с

taxito
12-02-2009, 20:03
Никой не отговаря, за да не те обиди... :( от ко трява се обидя е гази:?

alegra_femme
12-02-2009, 20:07
Аз пък предпочитам такъв,който прекарва време във фитнеса,а не по кафетата да пуши и пие или такъв който кисне цял ден пред компютъра.Разбира се тука не става дума за мускули от рода на културистите.Много харесвам оформени и стегнати мъжки тела.Предпочитам да ме преграща мъж с големи силни ръце,от колкото някой с хилави ръчички.И браво на всички мъже,които за разлика от някой намират време и се грижат за телата си.

Jamalska
12-02-2009, 20:11
Хаха,а то било и тъпоглаво на всичкото отгоре.

taxito
12-02-2009, 20:17
Хаха,а то било и тъпоглаво на всичкото отгоре. ее аи кажи 4е не ми стана ясно

ArrowsOfDeath
12-02-2009, 20:28
Има някои, които ходят единствено, за да направят тяло и да се хвалят наляво-надясно с него. Такива не ги харесвам и ме дразнят. Често се мислят и за много здрави, но мускулите във фитнеса не могат да се сравняват с развитите от спорта. Имам приятели, които като нямат кво да праят в час започват само да си гледат мускулите, което е много смешно. За мен здрав е онзи, който може да прави много лицеви опори или пък да се набира на лост, а не тоя дето ми дига 100кг от скрипеца.
Аз например тръгнах лятото на фитнес, защото исках да оползотворя свободното си време, а не просто да го пропилея. За мускули говоря главно в залата, не съм ги превърнал в основна цел в живота ми. Целта ми е да се чувствам добре в тялото си, което всеки иска. Когато мога, ходя да плувам, защото много обичам плуването.

taxito
12-02-2009, 21:07
Има някои, които ходят единствено, за да направят тяло и да се хвалят наляво-надясно с него. Такива не ги харесвам и ме дразнят. Често се мислят и за много здрави, но мускулите във фитнеса не могат да се сравняват с развитите от спорта. Имам приятели, които като нямат кво да праят в час започват само да си гледат мускулите, което е много смешно. За мен здрав е онзи, който може да прави много лицеви опори или пък да се набира на лост, а не тоя дето ми дига 100кг от скрипеца.
Аз например тръгнах лятото на фитнес, защото исках да оползотворя свободното си време, а не просто да го пропилея. За мускули говоря главно в залата, не съм ги превърнал в основна цел в живота ми. Целта ми е да се чувствам добре в тялото си, което всеки иска. Когато мога, ходя да плувам, защото много обичам плуването. газе по добре лятото не си даваи парите за фитнес ам намери си няква работа например общак и пак праи6 тяло по тос на4ин много пове4е от колкото в фитнес залите.

mmKamm
12-02-2009, 21:10
oлеле майко...днес само излишен смях...разбирам, че мислите за прекрасното ми настроение..ама стига толкова...
Тамагочита спрете :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
http://www.knigi.biz/image.php?pic=http://i.helikon.bg/144207z.jpg&name=

DevlLady666
12-02-2009, 23:28
ми лично аз както и моите приятелки обожаваме момчета с хубави тела.. :oops: (inlove) имам някаква сл;абопст към тех..но трябва освен тяло да е и с подходяшата височчина, иначе изглежда някак смешно, поне на мен :?

kriSko94
12-03-2009, 06:57
еййй, хора, не се карайте... (бийте се :o :razz: )

спокооо, за всеки си е индивидуално какви момчета харесва и какви не... :)

един от горните постове гласеше - " не мисля,че тялото на някого ще ме накара да го уважавам" - съгласна съм :)

lubomirky
12-03-2009, 07:14
Има някои, които ходят единствено, за да направят тяло и да се хвалят наляво-надясно с него. Такива не ги харесвам и ме дразнят. Често се мислят и за много здрави, но мускулите във фитнеса не могат да се сравняват с развитите от спорта. Имам приятели, които като нямат кво да праят в час започват само да си гледат мускулите, което е много смешно. За мен здрав е онзи, който може да прави много лицеви опори или пък да се набира на лост, а не тоя дето ми дига 100кг от скрипеца.
Аз например тръгнах лятото на фитнес, защото исках да оползотворя свободното си време, а не просто да го пропилея. За мускули говоря главно в залата, не съм ги превърнал в основна цел в живота ми. Целта ми е да се чувствам добре в тялото си, което всеки иска. Когато мога, ходя да плувам, защото много обичам плуването. газе по добре лятото не си даваи парите за фитнес ам намери си няква работа например общак и пак праи6 тяло по тос на4ин много пове4е от колкото в фитнес залите.

ти всяко лято общак, а? навеждаш се и почваш ;>

taxito
12-03-2009, 10:59
Има някои, които ходят единствено, за да направят тяло и да се хвалят наляво-надясно с него. Такива не ги харесвам и ме дразнят. Често се мислят и за много здрави, но мускулите във фитнеса не могат да се сравняват с развитите от спорта. Имам приятели, които като нямат кво да праят в час започват само да си гледат мускулите, което е много смешно. За мен здрав е онзи, който може да прави много лицеви опори или пък да се набира на лост, а не тоя дето ми дига 100кг от скрипеца.
Аз например тръгнах лятото на фитнес, защото исках да оползотворя свободното си време, а не просто да го пропилея. За мускули говоря главно в залата, не съм ги превърнал в основна цел в живота ми. Целта ми е да се чувствам добре в тялото си, което всеки иска. Когато мога, ходя да плувам, защото много обичам плуването. газе по добре лятото не си даваи парите за фитнес ам намери си няква работа например общак и пак праи6 тяло по тос на4ин много пове4е от колкото в фитнес залите.

ти всяко лято общак, а? навеждаш се и почваш ;> Mne ama maikati mi plue glavi4kata i q po4wam i tei si praq trenirovkite

youloveme
12-03-2009, 11:38
Стига сте се дразнили ,ако искате давайте на ЛС оспамихте ми темата :?

tonie__
12-03-2009, 12:53
тая тема-със или без спам-е напълно лишена от смисъл

LuCiFersAngeL
12-03-2009, 13:07
Ами ако под много труд се разбира работа свързана с физическо натоварване направо им се възхищавам! Безцелното блъскане във фитнеса си е чиства проба разхищаване според мен. :)

youloveme
12-03-2009, 17:47
Ами ако под много труд се разбира работа свързана с физическо натоварване направо им се възхищавам! Безцелното блъскане във фитнеса си е чиства проба разхищаване според мен. :)

Е защо ?


тая тема-със или без спам-е напълно лишена от смисъл

Защо бе мацо, защо така мислиш :?

tonie__
12-03-2009, 17:54
^защото въпросът ти е тъп,защо!какво значи дали уважаваме-да тръгнем да се кланим на някои,защото е тръгнал на фитнес-няма,да му се възхущаваме за олимпийската фигура-айде моля ти се :? като си тръгнал на фитнес,хубаво,браво,похвал се вече.

youloveme
12-03-2009, 18:28
^защото въпросът ти е тъп,защо!какво значи дали уважаваме-да тръгнем да се кланим на някои,защото е тръгнал на фитнес-няма,да му се възхущаваме за олимпийската фигура-айде моля ти се :? като си тръгнал на фитнес,хубаво,браво,похвал се вече.

Аз ако исках да се хваля щях да го направя още преди 5 години,когато започнах да тренирам,целта ми беше друга исках да разбера дали момичетата уважават момчета които наистина с много труд са направили телата си тук не говорим само за фитнес.Говорим наистина с труд !!! :x

amk933
12-03-2009, 20:47
^Аз ти отговорих, като момче, но ще ти отговоря пак във връзка с последния коментар.

В тоя живот не е важно колко 6-ци си имал в училище, колко купчини мускули си натрупал, с колко хора ще спиш и т.н. Важно е с какво си помогнал на околните и какво правиш, за да си в помощ на тези, които наистина имат нужда. Аз нямам време за фитнес, точно заради това. Но вярвам, че една усмивка от едно дете, което скоро ще умре, чувството да знаеш, че си променил живота на един такъв човек дори само за 1 ден е много по-ценно отколкото 1/2 см бицепс повече.

Уважавам хората, които се трудят, но още повече уважавам тези, които не се трудят само за собственото си благо. ;) Не ме разбирай погрешно - няма лошо да тренираш, стига това да не измести приятелите ти и човешкото в теб. Мускулите са до едно време. Другото е за цял живот. Просто не прекалявай. ;)

youloveme
12-04-2009, 10:31
^Аз ти отговорих, като момче, но ще ти отговоря пак във връзка с последния коментар.

В тоя живот не е важно колко 6-ци си имал в училище, колко купчини мускули си натрупал, с колко хора ще спиш и т.н. Важно е с какво си помогнал на околните и какво правиш, за да си в помощ на тези, които наистина имат нужда. Аз нямам време за фитнес, точно заради това. Но вярвам, че една усмивка от едно дете, което скоро ще умре, чувството да знаеш, че си променил живота на един такъв човек дори само за 1 ден е много по-ценно отколкото 1/2 см бицепс повече.

Уважавам хората, които се трудят, но още повече уважавам тези, които не се трудят само за собственото си благо. ;) Не ме разбирай погрешно - няма лошо да тренираш, стига това да не измести приятелите ти и човешкото в теб. Мускулите са до едно време. Другото е за цял живот. Просто не прекалявай. ;)

Наистина много добре си го написал за което ти се кланя!Фитнеса едва ли някога ще замести приятелите ми те са най скъпото нещо в живота ми :)

Jo_Ni_To
12-04-2009, 21:33
Ем зависи.. Уважавам ги ама има някакви маняци дето мязат на.. на нищо тея вече са смешни..

kombarka
12-05-2009, 10:50
Аз ли така си мисля или нападаш всеки един който не споделя твоето мнение? :-o

По темата.. Харесвам не много мускулести, но не и много слаби/дебели. Дали го уважавам ли? Не. Защото си мисли, че с 1 см повече ще промени мнението на хората.
Най-добре е нещо такова:
http://fashion.sunglasses-shop.co.uk/uploads/868/ZacEfronBeach.jpg

ef4etyYy
12-05-2009, 16:04
да, стига да не е прекалено мускулест и приличащ на планина :booooomb: иначе ако тренира нещо яко, бокс примерно, :-) :-) :-) имам си причина да харесвам точно бокса 8-) :booooomb:

Little_Lady93
12-06-2009, 08:02
Е разбира се щом са положили някакви усилия.Въпреки, че смятам, че на едно момче му е много по-лесно да си извае тялото, отколкото на едно момиче.Научно доказано е, че мъжките тела имат значително по-малко мазнина и повече мускули, а и тестостерона поддържа тялото ви през целия ви живот.Иначе аз не харесвам много мускулести мъже.Нека да има релеф така е супер ама някаква топка за боулинг да му е бицепса ми е много грозно или пък да има по-големи цици от мен :-D. Ама иначе така като го задаваш въпроса и искаш очевидно да те уважават и да ти се възхищават, ти уважаваш ли момичетата, които ядат само салати и спортуват примерно 3 пъти седмично(не говоря за фитнес)? :P

youloveme
12-06-2009, 08:15
Е разбира се щом са положили някакви усилия.Въпреки, че смятам, че на едно момче му е много по-лесно да си извае тялото, отколкото на едно момиче.Научно доказано е, че мъжките тела имат значително по-малко мазнина и повече мускули, а и тестостерона поддържа тялото ви през целия ви живот.Иначе аз не харесвам много мускулести мъже.Нека да има релеф така е супер ама някаква топка за боулинг да му е бицепса ми е много грозно или пък да има по-големи цици от мен :-D. Ама иначе така като го задаваш въпроса и искаш очевидно да те уважават и да ти се възхищават, ти уважаваш ли момичетата, които ядат само салати и спортуват примерно 3 пъти седмично(не говоря за фитнес)? :P

Не не съм искал да ме уважават беше ми любопитно,а за момичетата уважавам всички момичета независимо какви са ;)

Little_Lady93
12-06-2009, 08:48
Е разбира се щом са положили някакви усилия.Въпреки, че смятам, че на едно момче му е много по-лесно да си извае тялото, отколкото на едно момиче.Научно доказано е, че мъжките тела имат значително по-малко мазнина и повече мускули, а и тестостерона поддържа тялото ви през целия ви живот.Иначе аз не харесвам много мускулести мъже.Нека да има релеф така е супер ама някаква топка за боулинг да му е бицепса ми е много грозно или пък да има по-големи цици от мен :-D. Ама иначе така като го задаваш въпроса и искаш очевидно да те уважават и да ти се възхищават, ти уважаваш ли момичетата, които ядат само салати и спортуват примерно 3 пъти седмично(не говоря за фитнес)? :P

Не не съм искал да ме уважават беше ми любопитно,а за момичетата уважавам всички момичета независимо какви са ;)

Еее направо ме разби с отговора! =D> :-D :-)

ef4etyYy
12-06-2009, 13:11
Не не съм искал да ме уважават беше ми любопитно,а за момичетата уважавам всички момичета независимо какви са ;) радваш ме :-) не са много момчетата, уважаващи момичетата, брау :-) :-) :-)
:booooomb:

ArrowsOfDeath
12-06-2009, 19:45
Лицемерие се крие зад това да уважаваш всички. Ако говорим за някоя разплута, която я мързи да си дигне задника и да се потруди да изгори всички мазнини, които поема през деня - какво има за уважение? Оставям настрана качествата й като човек, но откъм тази гледна точка няма нищо за уважаване. Да си дебел е начин на живот! (без хора, които надномерното им тегло е болестно)

ef4etyYy
12-07-2009, 13:10
Лицемерие се крие зад това да уважаваш всички. Ако говорим за някоя разплута, която я мързи да си дигне задника и да се потруди да изгори всички мазнини, които поема през деня - какво има за уважение? Оставям настрана качествата й като човек, но откъм тази гледна точка няма нищо за уважаване. Да си дебел е начин на живот! (без хора, които надномерното им тегло е болестно) е, така е, ама са малко момчетата, уважаващи момичетата изобщо, поради едно или друго тяхно качество... много пъти съм чувала израза "бе мани ги момичетата сички са едно и също-курви" или пък "те момичетата само за ебане са създадени за нищо друго" .. аз за това говорех, не знам за автора 8-)
айде сори за офф-топика 8-) :-) :booooomb:

aloveyou
12-07-2009, 16:05
:oops: :D Защо НЕ :D :oops:

Hilary_
12-07-2009, 16:07
По принцип "перфектните тела" не са ми особено по вкуса .. и все пак ако не ми натяква през 10 минути колко е хубав, колко часове е прекарал във фитнеса .. може би макар, че почти не познавам такова момче, което хем да се поддържа, хем да не е завладян от тази фикс идея .. 8-)

slynchoo
12-07-2009, 17:26
ми..харесвам мускулести момчета..но не прекалено разбира се.

youloveme
12-08-2009, 11:02
Ами аз не мисля ,че е лицемерие да уважаваш някой,уважавам всички дори и хората които не познавам.Просто така трябва да е според мен и нали знаеш както се отнасяш с хората така и те с теб ;)

sladi4ka_qni4ka
12-08-2009, 13:15
бе вие луди ли сте да не харесвате поддържани мом4ета .. в дне6но време вси4ки мом4ета блъскат във фитнес залите.. знам гоо от ли4ни наблюдения.. тай като ходя на фитнес и там преобладават мом4етата ... просто искат да изглеждат добре.. както моми4етата спазват някакви диети за да са слаби.. така и мом4етата блъскат яко във фитнеса.. :)

Luscious_Heart
12-15-2009, 08:11
Не,понеже не харесвам момчета с една камара мускули.А ако са хвърлили много труд за хубово тяло,значи определно са висяли по фитнес залите.Намирам го за губене на време.
Ти не си в ред :D
Губене на време да се грижиш за тонуса и здравето си?
А какво искаш? Някакъв дето клепа над учебниците нон-стоп ли? :razz: :razz: :razz:

Настоявам момчето да има хубаво тяло. Едно че спортистите и фитнесаджиите (изключая онея с добавките) излъчват много повече сексапил, отколкото някой твърде отпуснат (камо ли дебел).
Аз лично бих се радвала, ако момчето отделя от времето си за тренировки (щото не се обсебвам и не настоявам да е с мене 24/7 като повечето лигли), тъй като самата аз го правя.
Хубаво е да гледаш две хубави тела едно до друго, нали? 8-)
Колкото до МНОГОТО мускули - според мен те са за по-големи на възраст момчета, предвид че аз харесвам 94-92 набор. Грозно е да гледаш някакъв с детска физиономия (предимно 95 и по-малки) да вади супермускулест гръб и да се фука в импулса. Много е смешно.

Luscious_Heart
12-15-2009, 08:13
Точно така.

Значи обичате дебели и неподдържани :x
Ко ги слушаш... Сигурно ходят с чували. Щом те не харесват поддържани и уважаващи тялото си момчета, смятай как биха изглеждали такива момичета...

MaLchYyY
12-15-2009, 08:48
Естестествено :-) Уважавам момчета, които поддържат форма 8)

DqVoLsKoJeLaNiE
12-15-2009, 14:44
уважавам ги ако имат не само мускули :-D знам,че хубаво тяло се постига трудно, ама ако е само външния вид на едно момче си струва няма да го уважавам особено :) (иначе евала на тия момчета които хвърлят доста усилия да се поддържат :) )

Nakadah
12-15-2009, 16:27
момичета...

daru6a1
12-15-2009, 16:38
уважавам ги ако имат не само мускули :-D знам,че хубаво тяло се постига трудно, ама ако е само външния вид на едно момче си струва няма да го уважавам особено :) (иначе евала на тия момчета които хвърлят доста усилия да се поддържат :) )

+1 :)

tonie__
12-15-2009, 16:59
оф тая тема не я ли заключиха вече :?

DqVoLsKoJeLaNiE
12-15-2009, 17:51
момичета...


ами такива сме .... :oops: :oops: :oops: :oops:

BeCool92
12-15-2009, 21:14
Фитнеса си е част от всеки един спорт... .Занимавам се със бойни изкуства отдавна,секи божи ден съм в залата,но хубавото там е че влагаш и сиво вещество и воля и дух,тялото си става атлетично,а не като на културисти два на два с куха глава.

dead_princess
12-16-2009, 09:51
не ме кефАт нацепени 8)