PDA

View Full Version : Продавам продукти с марката LR



KamenIvanov
12-01-2009, 18:56
Здравейте на всички в този форум.

Много от вас може би не са чували за марката LR, поради факта, че тя не е толкова известна, както другите козметични фирми в България, но всеки, който някога е ползвал техен продукт знае много добре за какво качество става въпрос. Продуктите варират от молив за устни до шейкове за отслабване и шампоани за домашни любимци. Всеки един продукт от марката LR e изграден изцяло на растителна основа. Всичко се произвежда в Германия. Както и да е, по-надолу в този пост ще ви дам линкове за да си разгледате сайта, каталозите и т.н.
Аз съм от град Бургас, като ако има желаещ да си поръча продукт ще го получи на желания от него адрес, в удобно за него време. За останалите населени места пратките стават с куриерска фирма "Еконт'', като разходите по куриера ги поемам лично аз. От вас се изисква да отидете до посочения от вас офис и да си приберете поръчания от вас продукт. Също така искам да направя и следното важно пояснение - винаги при такъв вид пратка ще можете да отворите на място в офиса пакета и да се уверите, че продукта, който сте поръчали е същия и е неупотребяван. Време за доставка: 5-7 работни дни.
Цените, обявени в каталозите са крайни с ДДС, но при поръчка на два или повече продукта получавате солидна отстъпка.Ако има някой заинтересован и желае да разгледа нека да ми пише в Skype:) Ако имате някакви въпроси можете да се свържете с мен по следните начини:
GSM: 0884 92 48 70
Skype: nrg_kkk

fake
12-01-2009, 22:10
и ти ли си се преебал с тия....

KamenIvanov
12-02-2009, 13:00
и ти ли си се преебал с тия....

Хаха, ами не точно :) Не съм от хората, които си мислят, че като се захванат с нещо подобно ще станат милионери, просто продуктите им ми допадат и в моя град не са още толкова известни като фирма и реших да се пробвам.