PDA

View Full Version : не съм си хванал ама никфо гадже



zadarr
12-01-2009, 19:51
аве на 12 сам и не съм си хванал ама никфо гадже досега знам че съм малък за гаджета ама секо едно момче от класа вече е имало по 3 и на мене ми е нелофко ко да праа дали не отблъсквам момичетата ко да праа :Д
p.s fr sam s si4ki momi4eta ot klasa ;(

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 19:55
Нали знаеш, че всичките ти приятели яко послъгват? На по 12 с по 3 гаджета вече, сигурно и всички са правили секс... Айде бе... Сега се чудиш какви проблеми да си търсиш. Нямаш проблеми, кротни се малко. Момичетата няма да изчезнат като вид, винаги ще ги има, а и си още хлапе пък вече изпитваш комплекси от малоценност, че не си си имал гадженце. Стани на 17 поне и ако положението не се е променило, чак тогава се оплаквай от същия проблем. :?

zadarr
12-01-2009, 19:58
ok :D :razz: :razz: :razz: :razz: :-D

gab4i7o
12-02-2009, 08:45
Абе много зависи в кое училище е в старото ми даскало беше модерно на по 11 да си се ебал например.. за да влезеш при готините (нещо такова.)
Чесно казано си мисля че просто ти на харесваш никой. Харесай си някоя кат толкова искаш от класа, Излесте, наебете се и станете щастливи майка и татко.

ДОбре де мислоя че като са ти фр харесай някоя и излесте (без бебетата де) :D :D :D 8-)
Пък и откъде знаеш може и да те харесват. Питай ги!

aloveyou
12-02-2009, 13:50
Малък си..Порасни малко и ще ти дойде времето за гаджета

sisa0103
12-02-2009, 13:59
abe i az moga da ti kaja 4e imam 1000 gadjeto do sega :Dne im vqrvai 12 godi6ni piklovci koi sa zanimava s tqx ... 8)

dacodaco
12-03-2009, 15:12
аве на 12 сам и не съм си хванал ама никфо гадже досега знам че съм малък за гаджета ама секо едно момче от класа вече е имало по 3 и на мене ми е нелофко ко да праа дали не отблъсквам момичетата ко да праа :Д
p.s fr sam s si4ki momi4eta ot klasa ;(
:shock: :lol: аве айде аз ще съм ти гадже... :lol: сер...да не се комплексираш ама нема се оплакваш че имам други нали съм добра душа и предлаг...помагам на всички :lol: :-)