PDA

View Full Version : Проблем с включването на After Effects



vencito
12-01-2009, 21:36
Незнам защо стана това но значи преди това теглих шрифтове и други неща и имаше някои шрифтове които не работят и изтрих всички шрифтове които могат да се трият а тези ариел, тахома останаха и забележих, че има някаквви на адобе но то показваше на фотошопа че не работат и ги изтрих та после пускам програмата и ми изписа още при самото включване . А също слагах и плугини но не вярвам да е от тях щото ги махнах и пак сащото ..
----------------------
After Effects
---------------------
After Effects error: can't get Unicode file

( 83 :: 4 )
---------------------
OK
--------------------

и продалжава да се зарежда останалото ...след това се вклучва програмата и или веднага или след като направа нова композиция и сложа нещо ми изписва това

----------------------
After Effects
-----------------------
After Effects error: failed to parse transmap file

( 83 :: 4 )
-----------------------
OK
-----------------------
и не се маха трябва да изключа програмата от таскмениджара.

Апък е сега докато пак го пробвах като се включи програмата ... вече нали се показва всичко и ми изписва това

--------------------------
After Effects
--------------------------
Unable to execute script at line 74. After Effects error: failed to parse transmap file

-----------------------------
OK
------------------------------

Надявам се някой да помогне

doomkillerr
12-01-2009, 21:49
Аз не можах да разбера какво точно си правил, но бих ти препоръчал да си преинсталираш самата програма...

П.С. - Нека и другите да кажат, ако знаят в какво се изразява проблема! :)

vencito
12-01-2009, 21:55
Ми значи изтеглих си шрифтове и ги сложих кадето трябва но преди това изтрих всички от windolls/fonts и оставих само тези които са си от линдолса
но там имаше и шрифтове на адобе и ги изтрих може би заради това


за сега гледам да е без преинстал на програмата ..

doomkillerr
12-01-2009, 22:12
Ми значи изтеглих си шрифтове и ги сложих кадето трябва но преди това изтрих всички от windolls/fonts и оставих само тези които са си от линдолса
но там имаше и шрифтове на адобе и ги изтрих може би заради това


за сега гледам да е без преинстал на програмата ..

Извинявай за "тъпия" въпрос, но как позна кои шрифтове са за Windows-а? :oops: Явно си изтрил шрифта, който ползва програмата и за това ти дава тази грешка! :?

vencito
12-02-2009, 13:11
ми то тези ариал тахома са с линдолса тай че...

doomkillerr
12-02-2009, 13:16
ми то тези ариал тахома са с линдолса тай че...

Добре де в папката Fonts, на Windows-а има около 500 шрифта... е ти как успя да ги запомниш всички?!?! :shock:

vencito
12-02-2009, 13:28
за какво да ги запомням .. виж сега аз изках да изтрия всички но ми показваше че някои не могат да се трият и оставих всички които не могат да се изтрият а това са точно times new roman bolt,italic и още два , след това тахома може би само 2 и ариал ариал болд и останалите за тях ти говора че сам ги оставил :-o

doomkillerr
12-02-2009, 13:30
за какво да ги запомням .. виж сега аз изках да изтрия всички но ми показваше че някои не могат да се трият и оставих всички които не могат да се изтрият а това са точно times new roman bolt,italic и още два , след това тахома може би само 2 и ариал ариал болд и останалите за тях ти говора че сам ги оставил :-o

Точно от това, че си изтрил шрифтовете ни иска да тръгне програмата, а и не се изненадвай ако имаш проблеми и с други програми! :?

vencito
12-02-2009, 13:33
Еми дано е от това.. Ти ме иначе разбра какво искам да ти кажа нали :)
Ам ти използваш ли АЕ и ако да би ли качил шрифтовете на адобе те са около 5 мисля, че ...

doomkillerr
12-02-2009, 13:41
За съжаление не ползвам програмата... :-k

vencito
12-02-2009, 14:01
:) Хубаво дано някой има който да използва програмата и да пише

amk933
12-02-2009, 16:10
А от к'ъв зор си изтри шрифтовете??? :-o :)

vencito
12-02-2009, 16:15
щот някои не работеха и не ми се занимаваше да гледам кои работат и кои
не ми напрау си сложих нови