PDA

View Full Version : ПЛС хелп!



wildsoul
12-01-2009, 23:31
Помогнете ми моля Ви. Какво да правя живота ми е мн гаден . Не знам защо но всички ме мислят за задръстен, но не е точно така. Просто влагам повече старания в ученето. Имам си приятели, малко са но пък са верни.На 14 години съм а още нямам гадже и не мога да определя къде е проблема.Харесвам най-добрата ми приятелка, която познавам от малък но тя не ми обръща внимание.Тези които ме познават знаят че съм забавен и добър приятел. Дори въпросната ми приятелка ми каза че би ми станала гадже ако съм по-мускулест :-D . Кажете кво да прая как да накарам хората да ме харесват повече? Извинявам се за правописа! Очаквам коментари и мнения!

sword
12-01-2009, 23:39
Няма как да те харесват, ако ти не се харесваш. Малко повече самочувствие.
Ако приятелката ти иска мускулести типове да ходи във фитнес клуба. :-o Остани си такъв какъвто си. / лично мнение /
Май никой не разбира, че всичко идва с времето си.
Пейшънс..

Functional1Neighbour
12-02-2009, 05:20
На 14 си и още нямаш гадже!? Ужас! Как може такова нещо...
В такава безисходица си от този факт ,че се мяташ и на най-добрата си приятелка...

ivcheto0o
12-02-2009, 06:00
тя ти е наи-добра приятелка и те има само за приятел :) важното е 4е има6 верни приятели другото само 6те си доиде все пак вси4ко с времето си :)

dakata123
12-02-2009, 06:00
На 14 си и още нямаш гадже!? Ужас! Как може такова нещо...
В такава безисходица си от този факт ,че се мяташ и на най-добрата си приятелка...
Айде стига, момчето хептен ще се комплексира, знам че целта ти не е такава ама......
Момче, щом я харесваш и го кажи, обясни и се в любов, целуни я и ако тя има нещо към теб, всичко ще потръгне. Няма смисъл да седиш и да чакаш напразно, или с нея, или си намери друга.
П.С. Късмет от мен, дано всичко м/у вас потръгне.

buuu
12-02-2009, 06:36
hyxyahxhayxhyahyyxahyxhayxhyayh АМА Я СА СТЕГНИ !!!!!!!
кфо като си нямаш гадже .. що го превръщаш в толкова голям проблем?? добре забавен си.. тва онва .. и приятелката ти тряя го оцени тва .. а не да ми са прай на путка и да ти обещава че ще тръгне с теб само ако имаш мускули ! тя да не би да ше ходи с мускулите ти ?! 14 годинии... хляяб и хляб имате да ядете още ;д на тая твойта приятелка и предай много поздрави от мене 8-) хич недей да се притесняваш ..всичко с времето си! приятелите ти първо трябва да се научат да те харесват такъв какъвто си .. и после да ми говорят за мускъли :lol: шматки
ако толкова искаш да и кажеш всичко иди и го направи обясни и се в любов 8-) излезте разходете се и така.. ако не върже .. *** и майката 8-) :lol:

dakata123
12-02-2009, 06:41
hyxyahxhayxhyahyyxahyxhayxhyayh АМА Я СА СТЕГНИ !!!!!!!
кфо като си нямаш гадже .. що го превръщаш в толкова голям проблем?? добре забавен си.. тва онва .. и приятелката ти тряя го оцени тва .. а не да ми са прай на п***а и да ти обещава че ще тръгне с теб само ако имаш мускули ! тя да не би да ше ходи с мускулите ти ?! 14 годинии... хляяб и хляб имате да ядете още ;д на тая твойта приятелка и предай много поздрави от мене 8-) хич недей да се притесняваш ..всичко с времето си! приятелите ти първо трябва да се научат да те харесват такъв какъвто си .. и после да ми говорят за мускъли :lol: шматки
ако толкова искаш да и кажеш всичко иди и го направи обясни и се в любов 8-) излезте разходете се и така.. ако не върже .. *** и майката 8-) :lol:
+1, ако не върже и кажи "дреме ми на шмайзера, че не мехаресваш. Не си единствената и няма да бъдеш"

Stan4o123
12-02-2009, 07:09
Помогнете ми моля Ви. Какво да правя живота ми е мн гаден . Не знам защо но всички ме мислят за задръстен, но не е точно така. Просто влагам повече старания в ученето. Имам си приятели, малко са но пък са верни.На 14 години съм а още нямам гадже и не мога да определя къде е проблема.Харесвам най-добрата ми приятелка, която познавам от малък но тя не ми обръща внимание.Тези които ме познават знаят че съм забавен и добър приятел. Дори въпросната ми приятелка ми каза че би ми станала гадже ако съм по-мускулест :-D . Кажете кво да прая как да накарам хората да ме харесват повече? Извинявам се за правописа! Очаквам коментари и мнения!

малък си бе момче... момичетата на твоята възраст се кефят на батковци...като те гледам си свестен,значи ще ти е трудно,просто така се получава,много са изкривени разбиранията на повечето девойки в днешно време.Да ти кажа и на моята възраст - 18 г. , е същото... харесват ме момичетата,тва онова,ама просто аз съм им "бебе" на мойте връснички :) .

LadyDi
12-02-2009, 07:13
На 14 години съм а още нямам гадже и не мога да определя къде е проблема.
Проблемът е, че още ти е рано.
Иначе така като те гледам, всичко друго ти е наред.
Спри да гледаш сериали.

PurpleDream
12-02-2009, 08:24
:lol:

DaRkS7eP
12-02-2009, 08:32
hyxyahxhayxhyahyyxahyxhayxhyayh АМА Я СА СТЕГНИ !!!!!!!
кфо като си нямаш гадже .. що го превръщаш в толкова голям проблем?? добре забавен си.. тва онва .. и приятелката ти тряя го оцени тва .. а не да ми са прай на п***а и да ти обещава че ще тръгне с теб само ако имаш мускули ! тя да не би да ше ходи с мускулите ти ?! 14 годинии... хляяб и хляб имате да ядете още ;д на тая твойта приятелка и предай много поздрави от мене 8-) хич недей да се притесняваш ..всичко с времето си! приятелите ти първо трябва да се научат да те харесват такъв какъвто си .. и после да ми говорят за мускъли :lol: шматки
ако толкова искаш да и кажеш всичко иди и го направи обясни и се в любов 8-) излезте разходете се и така.. ако не върже .. *** и майката 8-) :lol:
+1, ако не върже и кажи "дреме ми на шмайзера, че не мехаресваш. Не си единствената и няма да бъдеш"
дреме ми на шмайзера :lol: :lol: :lol: :D :D :grin: :grin: :-D :-D :-D :lol:

haritov
12-02-2009, 08:52
На 14 години съм а още нямам гадже и не мога да определя къде е проблема.
Проблемът е, че още ти е рано.
Иначе така като те гледам, всичко друго ти е наред.
Спри да гледаш сериали.

Права е! Пък и тя щом е казала това за мускулите,акъла и е толкова.
Което ме навежда на мисълта,че няма да излезе нищо от вашата връзка ;)

Bellatrix
12-02-2009, 08:59
Лол. Тая има интересни критерии за избор на гадже...

kidwestern
12-02-2009, 09:09
абе... имаше един филм 40 годишен девтсвеник

Hilary_
12-02-2009, 09:14
Ами явно не си достатъчно общителен .. и е много тъпо да кажеш, че живота ти е гаден само заради това .. :razz: :razz: + това защо не кажеш на приятелката ти, че я харесваш може и да ти се усмихне щастието ии да се гаджосате .. :lol:

Valento
12-02-2009, 10:04
Наистина , ако иска по-мусколесто гадже да ходи в фитнес клубовете там при анаболчетата които ще и забравят името още на 2-рата минута от запознаването им... а ти не се променяй заради нея , гаджета идват и си отиват ще си намериш някоя .... бъди реалист и си прави кефа това са едни от най-хубавите години , имаш си приятели добри както ти каза , за какво е нужно да се оплакваш , на един мъж му трябват истински приятели за да има с кого да си пие бирата и да си живеят живота , не се впрягай толкова :)

BadBoyKz
12-02-2009, 10:35
Едно ще ти кажа на 13 имах същия проблем и започнах да се правя на много готин и последствията за едното гадже в неврастните ми годинки бяха жестоки ..... от тогава всяка година изпити , бягах от училище , карах се с родителите си постоянно накрая и ме изключиха от училище и ме преместиха на самостоятелна подготовка .... и да след някои друга година се замислих защо го направих и мога да ти кажа до ден днешен съжалявам и не мога да си отговоря на този въпрос ..... според мене продължавай с ученето нека те мислят за какъвто искат ;) останалото само ще дойде а твоята най-добра приятелка ... ами нормално е за невръсно момиченце да иска да ходи с някой як батко :) айде успехи братле дано ти бях полезен поне малко :)

vampire_girl_
12-02-2009, 11:36
тая пък...ще ходя с теб,ако има мускули.
Окей,почти всеки има някакви предпочитания относно външния вид,ама това не е критерий за връзка о.О
Има време,ще си намериш...няма смисъл да променяш себе си,заради някой,който не знае кой е всъщност.

ShawnMac
12-02-2009, 11:50
Трябва да отделяш достатъчно време на приятелите си. Препоръчвам ти да излизаш повече с момичета , така ще имаш малко повече самочувствие. Просто съчетавай ученето с другите неща , които правиш.
Така след време ще намериш сродна душа.
Надявам се да съм бил полезен.

fenastz
12-02-2009, 11:55
абе... имаше един филм 40 годишен девтсвеник

Неприятно...

Kate1303
12-02-2009, 13:42
не мисля, че си в такава безизходица, че си нямаш гадже а си на 14. наистина е малко гадно ама не е болка на умиране. ама тва че си харесваш приятелката е малко тъпо. не знам защото си вече много отчаян или просто защото наистина я харесваш ама ако искаш хората да те харесват им докажи, че си забавен както си го доказал пред приятелите ти. и ние в класа имахме един като теб който повече учеше от колкото нас но тая година се прави на много-важен, което като се има предвид, че носи цайси и вдига ръка всеки час не му отива да се прави на много-готин :D . се 1 вече има повече приятели от колкото преди години и ти предлагам ти да направиш същото. за мускулите не се тревожи :-D твоита приятелка иска да те направи такъв какъвто на нея ще й харесаш. абстрахирай се от мисълта какво мисли тя и помисли ти какво искаш да направиш 8)

soul1199
12-02-2009, 13:51
На 14 години съм а още нямам гадже и не мога да определя къде е проблема.
Проблемът е, че още ти е рано.
Иначе така като те гледам, всичко друго ти е наред.
Спри да гледаш сериали.

Права е! Пък и тя щом е казала това за мускулите,акъла и е толкова.
Което ме навежда на мисълта,че няма да излезе нищо от вашата връзка ;) :smt038 :smt038 :smt038 :smt038

haritov
12-02-2009, 14:27
На 14 години съм а още нямам гадже и не мога да определя къде е проблема.
Проблемът е, че още ти е рано.
Иначе така като те гледам, всичко друго ти е наред.
Спри да гледаш сериали.

Права е! Пък и тя щом е казала това за мускулите,акъла и е толкова.
Което ме навежда на мисълта,че няма да излезе нищо от вашата връзка ;) :smt038 :smt038 :smt038 :smt038

:-) :-) :-) :-) :-) :-)