PDA

View Full Version : до doomkiller



go71n
12-02-2009, 11:33
чета из форума, но рядко пиша забелязал съм, че ти си най-разбиращия от тука ( не искам да обидя никой ). обясняват ми тука, че ако вляза в този сайт www.onlineskype-fusion.tk щели да ми разберат паролата от скайп аз днеска влязох от комп. кабинет и ме пренасочи нещо към сайт рекламиращ teamviewer обаче горе адреса си беше www.onlineskype-fusion.tk , после като дойде часа ми реших да питам очителя и неможах да вляза в дадения сайт от нито един комп. ако ти зареди разгледай го на английски е и, кажи вазможно ли е да ми разберат паролата и ако е възможно как ?!

мерси предварително :)

doomkillerr
12-02-2009, 12:21
Когато прочетох името на темата в раздела и си помислих... :shock:
След като прочетох за какво става на въпрос се успокоих! :)

До колкото съм запознат НЯМА онлайн достъп от сайт до сървъра на скайп... изключвам случая от официалната страница, където могат да се правят разни настройки и също се влиза с потребителското име и парола.

В сайтова като http://www.onlineskype-fusion.tk/ - изощо не си пишете паролата и потребителското име, защото могат да станат 300 бели! Не само могат да ви откраднат профила на скайпа, но също могат и да получат достъп до "E-mail" пощата ви, а ако там имате някаква важна информация, предимно търсят банкови сметки и пароли за тях и така...

П.С. - Гледайте по често новините! Преди няколко дни споменаха в един репортаж, че някакви "хорица" са разпратили служебни мейли до всички ползващи системата БОРИКА, в което съобщение се казвало, че задължително трябва да посетят сайта на БОРИКА и там да въведат потребителкото си име, банкова сметка и парола за тях... :shock: (уж било за тяхно улеснение).

Същите "хораца" направили огледален сайт на сайта на БОРИКА, към който били оставили директен линк в мейлите... Добре, че много малко хора в България ползват онлайн разплащания, защото иначе много хора щяха да изгорят!

=>>Хора - никога и никъде не пишете потребителските си и мена и паролите, а когато се налага това бъдете сигурни, че сайта не е фалшив!!! 8)

go71n
12-02-2009, 15:14
идеята било да кажеш на някой само да кликне,, тоест с клик да ти разберат паролата о.О на мен ми се струва невазможно граничещото с магия, но от нас не го отворих защотото имам 500 абоната не искам после да ги добавям всички на ново , нищо немогат да ти вземат :]

doomkillerr
12-02-2009, 16:00
идеята било да кажеш на някой само да кликне,, тоест с клик да ти разберат паролата о.О на мен ми се струва невазможно граничещото с магия, но от нас не го отворих защотото имам 500 абоната не искам после да ги добавям всички на ново , нищо немогат да ти вземат :]

Не разбрах къде да кликне тоя "някой". Страницата ли да отвори или?!?! :-o Ако е така не е възможно да се разбере паролата ти! Да IP-то със сигурност, но паролата за скайп... :shock: Ако почнеш да я пишеш - могат да я разберат!

go71n
12-02-2009, 16:24
ся ше ти обясня кво точно е станало
в петък пред едно кафе един мой приятел бил един, и тоя помолил приятелка на гаджето на моя приятел да му прати линка с думите ' немога да се логна тука ше видиш ли дали ше влезнеш в сайта ' и само трябвало да влезе в сайта ...ама ддз да питам :)

go71n
12-02-2009, 16:27
http://prikachi.com/files/1196317j.jpg

ето кво ми зарежда и на теб ли това зарежда днес в училището зареждаше съвсем друго :D

Outlaw87
12-02-2009, 16:37
съмнявам се даже и да напишете паролата в това поле нещо да стане. трябва да submit-нете и вече може да ви разберат паролата сигурно. както казаха по-горе сайт за онлайн skype мисля, че още няма и ако има би било логично да е както при I seek You на сайта на ICQ.

doomkillerr
12-02-2009, 18:27
http://prikachi.com/files/1196317j.jpg

ето кво ми зарежда и на теб ли това зарежда днес в училището зареждаше съвсем друго :D

И на мен ми зарежда същото, като на синмката!