PDA

View Full Version : Не е много спешно но все пак дайте отговор



bebencetyy
12-02-2009, 14:05
Така става дума за рождения ми денн :grin:
той е след около месец :lol: ама пускам темата по раничко
за да може да имам доста сполучливи отговори .. както и да е
подаръка за рожденя ден се оказва почивка до Банско
или Пампорово или Боровец така семейно аз мама тате и сестрами
аз съм на 13 .. и попитах майками дали може да взема един от
приятелите мии .. тя разреши :grin: :)
Ама тя не харесва нито една от прителките ми и затова
искам да взема гаджето си с менн :-) то е колкото мен ии сме от
един класс :-) 8) майка ми незнае че това момче ми е гадже ии сега
съвета който искам от Вас потребителите на teenproblem e Как да и
кажа че искам точно той да дойде с мен ? Да и кажа ли че той ми е гадже ? Абе по точно как да ги накарам той да бъде сс менн :P :-P
все пак 4 дни на почивка в някой курорт могат да се случат много
неща :oops:
Благодаря на всички който прочетоха тази тема :-) ии чакам вашите
отговори

maistorluk
12-02-2009, 14:30
ако и кажеж, че това е гаджето ти ако е от по-грижовните родители няма ама изобщо да ти разреши, защото ще се страхува да не правите нещо по-така. ако е газарските родители няма да имаш проблем. според мен ще ти позволят да го поканиш. това е моето мнение относно въпроса. ти си си избирай. :-o :-o

Shadowsogirl
12-02-2009, 14:46
Аз лично, ако ти бях родител точно заради "все пак 4 дни на почивка в някой курорт могат да се случат много неща " нямаше да ти дам да го доведеш... Де да знам аз не си представям аз с момче в една стая и баща ми в съседната..

bebencetyy
12-02-2009, 15:16
ако и кажеж, че това е гаджето ти ако е от по-грижовните родители няма ама изобщо да ти разреши, защото ще се страхува да не правите нещо по-така. ако е газарските родители няма да имаш проблем. според мен ще ти позволят да го поканиш. това е моето мнение относно въпроса. ти си си избирай. :-o :-o

леле ами незнам те са неквии абе ужасни са
самоо за БОИ СА :o просто ще видя има време
ама момчето е супер не е от "Унияя страшнии гЪъзарчета"
Добро Мило Обичливо момче :-)
Маика ми го познава щото го е виждала смисъл нали сме
от един клас :D ии познава и майка му ама незнам
ако не ми разрешат няма да ходя е ще си спретна
некое купонче :P 8)

bebencetyy
12-02-2009, 15:18
Аз лично, ако ти бях родител точно заради "все пак 4 дни на почивка в някой курорт могат да се случат много неща " нямаше да ти дам да го доведеш... Де да знам аз не си представям аз с момче в една стая и баща ми в съседната..


Ее може и да не сме в една стая :-D
Важното е да отидеме ЗАЕДНО па после ще видим

Korrnyy
12-02-2009, 15:52
Кажи, че ти е просто приятел :)

Jus7DreamBoy
12-02-2009, 15:58
Кажи, че ти е просто приятел :) мхм

daru6a1
12-02-2009, 19:12
Мила да знаеш колко грозно се наби в очите на хората с това " може да стане нещо " .. Ами е*аси ама си на 13 извиняай .. Има си време за всичко ама не мисля че ти е сега времето .. както искаш го разбирай ама много грозно впечатление оставяш за себе си !! :?

tanchu
12-02-2009, 19:25
Мила да знаеш колко грозно се наби в очите на хората с това " може да стане нещо " .. Ами е*аси ама си на 13 извиняай .. Има си време за всичко ама не мисля че ти е сега времето .. както искаш го разбирай ама много грозно впечатление оставяш за себе си !! :?

+1 :evil:

MissInd3p3nd3nt
12-02-2009, 20:26
за да може да имам доста сполучливи отговори

мм не мисля,че ще получиш изобщо някой "сполучлив" отговор

SuperBadSuperFresh
12-02-2009, 20:26
"ама момчето е супер не е от "Унияя страшнии гЪъзарчета""
Да,ама ти си. Е тва е на 13 да правиш секс,а майка ти,сестра ти и баща ти да са в другата стая :shock: Аз съм на 16 и ако ми кажеш че искаш да доведеш гаджето ти на семейна почивка ще те отрежа.Представи си майка ти.

Ако толкова искаш да "стане нещо",кажи и че е просто приятел.
Не ме кефиш.

lovey0u
12-02-2009, 20:42
Мила да знаеш колко грозно се наби в очите на хората с това " може да стане нещо " .. Ами е*аси ама си на 13 извиняай .. Има си време за всичко ама не мисля че ти е сега времето .. както искаш го разбирай ама много грозно впечатление оставяш за себе си !! :?

+1

:shock: на 13 и вече мисли за "неща които могат да станат" :? :-x

mArMaLaDkA
12-02-2009, 22:52
както искаш го разбирай ама много грозно впечатление оставяш за себе си !! :?

И т'ва само от 3 изречения. Смятай при първо впечатление на живо какво става... :-o

Купончета, секс с 13-годишния пикльо, я да слезеш от земята! Вашите трябва да ти дръпнат един хубав бой и щепсела за телевизора, че от толкова американски сериали, малката ти главица е обработена в прекалено грешна посока.

Tempest
12-03-2009, 08:03
от колко време ходите, 2-3 седмици? А щом майка ти не харесва приятелките ти.. смятай какви са :D ми хубаво е да споделяш с родителите си, за да ти имат вяра нататък.. ако ги излъжеш и после те пипнат.. помисли си кога пак ше можеш да направиш подобно нещо ;) помисли малко в перспектива, ако можеш разбира се :)

auraX
12-03-2009, 08:38
по добре им кажи защото все някога ще разберат

PurpleDream
12-03-2009, 08:53
все пак 4 дни на почивка в някой курорт могат да се случат много
неща :oops:



:lol: :lol: ти на какво се надяваш? :lol: :lol: :razz:

Shadowsogirl
12-03-2009, 08:55
Мила да знаеш колко грозно се наби в очите на хората с това " може да стане нещо " .. Ами е*аси ама си на 13 извиняай .. Има си време за всичко ама не мисля че ти е сега времето .. както искаш го разбирай ама много грозно впечатление оставяш за себе си !! :?
Аз точно това имах впредвид. :)

Yancheto
12-03-2009, 18:49
Ти хубаво обиждаш родителите си , ама нали се сещаш , че ако не бяха те, никакъв курорт нямаше да видиш?
Иначе да, можеш да кажеш ,че ти е просто приятел, но най-добре не крий от тях. Едва ли са толкова зли, ще те разберат.

Ma1katibe
12-04-2009, 02:55
Nai dobre nedei xodi nikade i si naprai kupon za rojdeniq den utqx i gotovo :)

Wrathchild
12-04-2009, 07:02
Ако ти бях майка, курорт нямаше да помиришеш даже.
Я се дръж според възрастта си и не се обяснявай какво може и какво не може да стане.

Biskfitka
12-04-2009, 10:20
:lol: :lol: :lol: :lol: Ако ще правиш секс на 13 поне да не беше момчето 13 годишно,че звучи още по-трагично :lol: .Малка си за секс (не само годините...).Тaка,че не се надявай да ''стане нещо''.И не лъжи родителите си.

thelideto
12-04-2009, 11:14
зле си. :-s

SK0RP10N
12-05-2009, 15:12
Да, деца, ебете се от 13 годишни продължавайте да спамите форума с теми от типа на: Аз съм на момиче на 13 и видях чурката на приятеля ми, който е колкото мен.Ще забременея ли ?

anity92
12-05-2009, 15:56
не не нееее :shock: .. определено ти хлопа дъската и то много яко 8-) .. по добре ходи си играй с куклите там и не очаквай да се случат много неща

britzy
12-05-2009, 16:03
Мила да знаеш колко грозно се наби в очите на хората с това " може да стане нещо " .. Ами е*аси ама си на 13 извиняай .. Има си време за всичко ама не мисля че ти е сега времето .. както искаш го разбирай ама много грозно впечатление оставяш за себе си !! :?
+10000000000000
извинявай ама...все пак на 13 си,

не съм си правила труда да чета всички мнения :D :D :D

ameli
12-05-2009, 18:21
дайте малко по-полека ... сички си мислят за най-лошото :D може под 'да се случи нещо' да разбира, че може да го бие на шах или на белот, да кажем :D а за другото наистина си малка :P

bebencetyy
12-06-2009, 19:13
дайте малко по-полека ... сички си мислят за най-лошото :D може под 'да се случи нещо' да разбира, че може да го бие на шах или на белот, да кажем :D а за другото наистина си малка :P


Taka nqkoii da e spomenaval za sex :-D :razz: :lol: podd moje da se sly4ii ne6to nqmax tova predvidd i molq bez grybii obidi nito sam pomislila za sex nito ni6to drygo lelee :-x taka sam go napisala verno e tapo :D ae sa ako mojee po dobri otgovorii :-x

tanchu
12-07-2009, 08:39
a kво имаше предвид? :D

Linns
12-07-2009, 09:13
От любопитство ще попитам от колко време ходите ?

Korrnyy
12-07-2009, 11:50
Айде са не се оправдавай.

По темата: Казваш, че ти е just friend и това е :)

П.п- Гледайте да не вършите глупости, защото може да ти е последния път в който ще си каниш някой с теб. :D

Biskfitka
12-07-2009, 11:58
a kво имаше предвид? :DТочно секс си е...сега не и изнася вече 8-)

gabi_94
12-07-2009, 12:06
Мила да знаеш колко грозно се наби в очите на хората с това " може да стане нещо " .. Ами е*аси ама си на 13 извиняай .. Има си време за всичко ама не мисля че ти е сега времето .. както искаш го разбирай ама много грозно впечатление оставяш за себе си !! :?

+1 :evil:

мхм и на мен супер ми се наби в очите тва :D
Иначе е близко до акъла да се сетиш, че трябва да и го представиш само като приятел...кажи че много разчиташ на него и сте супер добро приятели...ако те пита има ли нещо друго те съветвам да излъжеш. Поне ще сте заедно. Но помисли ли дали него ще го пуснат с вас?

aloveyou
12-07-2009, 14:23
Ако родителите ти са "добри" (така да го кажа) - и ако им кажеш,че той ти е гадже - ще те разберат..А ако Не са :(

Втория вариант е да им кажеш,че просто ти е добър приятел

Rhype
12-07-2009, 16:34
Аз лично, ако ти бях родител точно заради "все пак 4 дни на почивка в някой курорт могат да се случат много неща " нямаше да ти дам да го доведеш... Де да знам аз не си представям аз с момче в една стая и баща ми в съседната..


"могат да се случат много неща" :D Боже ,убий ме!!!
Ще се хванете и ще се изпона**ете на 13 и бащати ,ако влезе да го заколи с вилицата.Ще бъде интересно преживяване :-D

slynchoo
12-08-2009, 14:40
можело да се случат много неща..
лелее...на 13 си бе момиче.Аз на твоята възраст още с кукли си играех

lipstik
12-08-2009, 17:28
Кажи им,че е най-добрият ти приятел,който е гей и ,че ще спи в една стая с баща ти.
Пък и ти как си сигурна,че ще сте заедно до рождения ти ден?То на 13 нищо не е сигурно :-D

lubata619
12-08-2009, 17:45
23 Юли 2009-няма смисал да отговарям

bebencetyy
12-09-2009, 17:59
neka temata bade zakly4ena :-x :grin: