PDA

View Full Version : косаа



_mimi7y_
12-02-2009, 15:54
всеки ден си изправям косата но докато отида на училище се разваля заради тъпия вятър :-x ии всеки косъм е на различно мнение .. предложете ми лак пиана вакса или нещо което да ви е помогнало

Neopitom3na
12-02-2009, 16:17
Сега времето е много влажно и ако си с по- непокорна косица.. няма спасение колкото и лак да използваш.. иначе Тафт мисля. че са си много добри :P

cookie_master
12-02-2009, 16:56
косата ти ще заприлича на гъз :(

Cucko0
12-02-2009, 17:40
няя спасение и аз имам същия проблем от тая влага :smt012 :-k :-k

TheVoice
12-02-2009, 18:10
ми няма да се изправяте бе кифли .. не само правата коса е хубава

Cucko0
12-02-2009, 18:17
еми бухто [TheVoice] аз се харесвам само с изправена коса :shock: :-o :D :D

fluffka1
12-02-2009, 20:29
мхм, голям проблем. Скоро гледах някакъв шампоан на фруктийс, предпазващ косъма от влага, незнам колко помага обаче. Мойта коса е доста непокорна, на всичкото отгоре е къса, и като бухне и се накъдри става ужасно, мн й се нервя ня косата! :x с лак също няма голямо спасение. А между др си взех лак пак на Гарниер, дето го рекламираха, страхотен е, косата седи мека все едно нищо не си и слагала

sunshine955
12-03-2009, 11:36
шампоан на фруктийс, предпазващ косъма от влага ?
:-o който е ползвал нека сподели :)

tonie__
12-03-2009, 12:35
Глис имат хубави балсами без отмиване

_mimi7y_
12-03-2009, 15:24
ми няма да се изправяте бе кифли .. не само правата коса е хубава
това че се изправяме ни прави кифлии :-o
добра логика

fluffka1
12-03-2009, 18:58
шампоан на фруктийс, предпазващ косъма от влага ?
:-o който е ползвал нека сподели :)

абе оня ден го гледах, ама не се сещам кой точно беше, тея дни ако ходя до пикадилито ще погледна

bilqnavod
12-09-2009, 14:39
Боже колко мъка има по тоя свят. Кога ще отмине тая мода с правите коси, защо всички си мислят че са мноо яки като се изправят? Да сте видяли някое момче да му пука дали косата ти е права и ли леко кривната/ :D :D :D ? Тва са си някви ваши филмчета се филмирате. Факт е обачи чи като си грозна правата коса няма да те направи по красива... :D :D :D :D

slynchoo
12-09-2009, 14:41
Боже колко мъка има по тоя свят. Кога ще отмине тая мода с правите коси, защо всички си мислят че са мноо яки като се изправят? Да сте видяли някое момче да му пука дали косата ти е права и ли леко кривната/ :D :D :D ? Тва са си някви ваши филмчета се филмирате. Факт е обачи чи като си грозна правата коса няма да те направи по красива... :D :D :D :D


Супер глупаво изказване!

bilqnavod
12-09-2009, 14:46
Ей момиче иди се прегледай моля те. Това е форум казвам си мнението без да обиждам нали спазвам правилата. Като не ти харесва какво пиша не давай коментар, защото не си права. Като искаш дай мнение, но да е смислено и по ТЕМАТА

Glamm
12-09-2009, 18:21
bilqnavod .. не всички гледат модата и затова си изправят косата :wink: на някои им отива да са с права коса .. затуй си я изправят !

доста тъпо изказване .. да :?

heiress
12-09-2009, 20:45
Ей момиче иди се прегледай моля те. Това е форум казвам си мнението без да обиждам нали спазвам правилата. Като не ти харесва какво пиша не давай коментар, защото не си права. Като искаш дай мнение, но да е смислено и по ТЕМАТА

Всъщност е права.. по твоята логика дай никой да не се поглежда, защото "няма да стане по- красив", аз също мисля, че изказването ти е доста глупаво.
А и на повечето момчета им прави впечатление. Но все пак не всички се изправят, заради "момчетата"... разсъждаваш много странно. Човек трябва да се харесва, и ако мацката се харесва с права коса какво?
А и ми е много интересно какво разбираш под красота, ако прическата на прави хората по- красиви не се ли замисляш, че тези мацки по кориците на всички списания ще са без "прически". Замисли се малко... красотата е комплексна.. не е само едно симетрично лице и 48 килограмово тяло (примерно).
Все едно да кажеш да не се гримират, защото няма да станат по- красиви; да не си купуват модерни дрехи, защото е тъпо... Мисли, миличка...

nymphadora
12-10-2009, 13:34
попринцип моята коса е страшно бухнала и непокорна :( и аз преди се изправях,но много се изтощи и стана на нищо :? и реших,че щом не може да е права,ще я правя къдрава 8-) и засега съм си доволна :) е,не издържа много на влагата,но е по добре от преди.също така ползвам маската с тривитаминола и става много хубавка и лъскава :)

fluffka1
12-10-2009, 16:35
попринцип моята коса е страшно бухнала и непокорна :( и аз преди се изправях,но много се изтощи и стана на нищо :? и реших,че щом не може да е права,ще я правя къдрава 8-) и засега съм си доволна :) е,не издържа много на влагата,но е по добре от преди.също така ползвам маската с тривитаминола и става много хубавка и лъскава :)

как я правиш къдрава? :-D с пяна, на плитки??????????

DqVoLsKoJeLaNiE
12-13-2009, 15:36
аз ползвам лак "Garnier" с бамбук и съм доволна

nymphadora
12-13-2009, 16:55
попринцип моята коса е страшно бухнала и непокорна :( и аз преди се изправях,но много се изтощи и стана на нищо :? и реших,че щом не може да е права,ще я правя къдрава 8-) и засега съм си доволна :) е,не издържа много на влагата,но е по добре от преди.също така ползвам маската с тривитаминола и става много хубавка и лъскава :)

как я правиш къдрава? :-D с пяна, на плитки??????????


Ами попринцип косата ми е начупена и е предразположена към къдрене.Докато е влажна и слагам пяна или гел и я връзвам на кокче.Другия вариянт е,като я оставям да си изсъхне естествено (без сешоар) и тя си се накъдря и става една обемна 8-)