PDA

View Full Version : Моля ви кажете нещо по проблема ми.



bebeto20
12-02-2009, 19:43
Има милиони теми,но исках да споделя въпреки това. Обичам едно момче. Толкова много го обичам, а той си има гадже. Видях и в телефона на момичето с кооето излиза какви СМС са си писали. Посотянно се целуват, ходят в тоалетната заедно да се натискат и на неразделни. Това момиче като го видя изпитвам ужасен гняв и ми идва да я убия. Когато ги видя заедно понеже няма какво да направя и се изнасям от мястото където съм. Чувствам се зле. Момчето се държи доста да не кажа перфектно с мен. Преди си мислех, че има чувства към мене, но сега разбирам, че съм се лъгала. Не мога да си го избия от главата, а лошото е, че дори и на най-добрата ми приятелка не мога да споделя и се чувствам толкова тъжно особено като ги виждам. Дайте съвети, най-вече тези с опит или във същото положение. Разбира се и другите. Благодаря ви!
П.С - Има много различно отношение към мен незнам това ме обърква повече. :smt022

valdesbg
12-02-2009, 19:47
Ми щом си има гадже вариантите са два. Или се правиш на кучка и я изместваш(естествено и ако можеш, а предусещам че нямаш смелостта) или се изнизваш по терлици от ситуацията и ближеш раните си някъде по скрито.

Всичко друго е лигавщина.

Bixel
12-02-2009, 19:47
УБИЙ Я!!!



По темата: Мммм закво си барникала в смссите му... това е лично пространство и ти нетрябва да навлизаш в чуждото... Според мен си кучка която не заслужава да и бъде обърнато внимание заради постъпките ти....

12-02-2009, 19:54
Моля ви кажете нещо по проблема ми.

Нещо по проблема ми.

FantaMen
12-02-2009, 19:58
Виж ся задавам ти 4-5 въпроса и от там си прави сметка

1.Ако не можеш да споделиш това "най добрата си приятелка" означава че нямаш приятели нали ?

2.Работиш ли във *БР ? на звездичката е Ф

3.Ако момче което те харесва ти чете смс-те какво ще си помислиш за него ?

4.Това че той е нейн значи че не си се постарала достатъчно нали ?

5.Защо завиждаш и искаш да убиеш някого защото е щастлив за разлика от теб ?

6.На колко каза че си ?
П.П:Ако продължаваш така в живота си пълна 0.Мисленето ти е Детско

cinderella_gugutka
12-02-2009, 20:00
ако си хванеш гадже няма да ти е толкова трудно :) ина4е става с много воля...

dreaml1nd_
12-02-2009, 20:14
Намери си друг и ги остави да са щастливи ... ще е тъпо да ги разделяш, а още по - тъпо да седиш и да гледаш в очакване

moon_flower
12-02-2009, 20:27
Дори и да се опиташ да я изместиш нищо не ти гарантира,че ще успееш.Те са заедно и не знаеш дали той я обича истински или не.Ако я обича просто не си прави илюзии за каквото и да било.Просто не е достатъчно да се появиш и да я разкараш.Той е избрал нея.Значи има причина.
И все пак на твое място бих правила отчаяни опити докато просто вече не ми омръзне,но това с смс-ите просто вече е крайно.Не те ли беше страх да му ги четеш?Смисъл..може да те хване?

vesito0
12-02-2009, 20:49
постави се за миг на нейно място - ти си щастлива с любимия човек, извендъж идва някаква си там и ви разделя ..
според мен е малко тъпичко..

Valento
12-02-2009, 21:05
Намери си друг и ги остави да са щастливи ... ще е тъпо да ги разделяш, а още по - тъпо да седиш и да гледаш в очакване точно така подкрепям колежката ... а тоя пост с картинката , няма да е лошо някой модератор да го махне че е многоооооо по-зле от брутално и гнусно , бахти извратеняците има ...

LovEsIckk
12-02-2009, 22:45
Избий си го от главата,няма смисъл.

ThePretender
12-03-2009, 02:53
ти добре ли си, бе, да ти е.а майката
Абе дебелариум може ли да постваш такива снимки бе копеле :( :o

Bellatrix
12-03-2009, 05:29
Това бяха едни от най-гнусните снимки, които съм виждала :shock: Отде д*ба извади тая гнус !? :shock:

Wrathchild
12-03-2009, 07:23
Дори да направиш така, че да се разделят, нямаш гаранция, че той ще дойде при теб. Още по-зле - ще провалиш щастието на човека, когото, по твоите думи, обичаш.
Истината е, че той иска нея, а не теб. Ти си излишна. Съжалявам.

PurpleDream
12-03-2009, 08:21
мога да го напиша, не да ти го кажа
..нещо по проблема ми...
happy now?

kindergarden
12-03-2009, 08:23
вече ме е страх да влизам в темите... :shock:

по темата:като си има приятелка не ти е там мястото...или кротко чакаш да скъсат или го заебаваш :)

valdesbg
12-03-2009, 08:29
Ех Иве, Ивеее :)

Ама много сте страхливи повечето.. :) Поставяте се в ролята на губещия. После мрънкате с едни чаршафи дали да направите нещо, когато е очеизвадно че момчето ви харесва. Отнесох се :)

Дебелариум - що копираш така мазно от спам ботовете :)

kindergarden
12-03-2009, 08:37
Е извинявай ама да намери начин да ги раздели ли...е това е подло :?

valdesbg
12-03-2009, 08:41
Е извинявай ама да намери начин да ги раздели ли...е това е подло :?

Ем ако успее да ги раздели значи връзката им така или иначе е била тръгнала натам. Просто нашата героиня е била катализатора. А ако се обичат достатъчно силно - значи девойката няма да повлияе на връзката им и намесата и ще е без значение. Просто е.

Разбира се вече установихме че нашата авторка е голяма само на думи.

В любовта и войната правила няма :) Всичко е позволено. Друг е въпроса доколко имаш акъл в главата.

ivcheto0o
12-03-2009, 11:51
просто ги остави да бъдат 6тастливи ....намери си някои друг и не са меси във връзката на хората....забрави го

peshost
12-03-2009, 14:45
Закъсняла си или чакаш и да се надяваш да скъсат или си намери друг - по-умното решение.

ToniStoraro
12-03-2009, 14:50
той си има приятелка - какво искаш от него?

bebeto20
12-03-2009, 18:24
УБИЙ Я!!!



По темата: Мммм закво си барникала в смссите му... това е лично пространство и ти нетрябва да навлизаш в чуждото... Според мен си кучка която не заслужава да и бъде обърнато внимание заради постъпките ти....

Не се изразих правилно. Не съм бърникала в ничии чужди СМС. Просто тя ми каза какво са си писали и после ми показа. Тя не знае какво чувствам аз. Просто разберете ме, че гадно е много е гадно да гледаш човека който обичаш с друга.

bebeto20
12-03-2009, 18:32
Виж ся задавам ти 4-5 въпроса и от там си прави сметка

1.Ако не можеш да споделиш това "най добрата си приятелка" означава че нямаш приятели нали ?

2.Работиш ли във *БР ? на звездичката е Ф

3.Ако момче което те харесва ти чете смс-те какво ще си помислиш за него ?

4.Това че той е нейн значи че не си се постарала достатъчно нали ?

5.Защо завиждаш и искаш да убиеш някого защото е щастлив за разлика от теб ?

6.На колко каза че си ?
П.П:Ако продължаваш така в живота си пълна 0.Мисленето ти е Детско


Аз съм на 16 години.Вече казах че не съм чела СМС-те.Не и завиждам а просто ми е гадно че всичко се случва пред очите ми. Не мога да кажа на никого,защото го изживявам твърде ссложно.

PlayMyMusic
12-03-2009, 18:35
Скъпа, забрави да него... шанса да се получи между вас е равен на шанса да забременееш от свирка.

bebeto20
12-03-2009, 19:14
Скъпа, забрави да него... шанса да се получи между вас е равен на шанса да забременееш от свирка.

Сравнението ти е много яко наистина :D Просто не става от веднъж. Опитвала съм се и не мога.

PlayMyMusic
12-03-2009, 19:28
И аз ти благодаря :) Айде дано се оправим, че от тия мъже вече взе да ми писва... :D

justonegirlwithonehope
12-03-2009, 19:49
За една връзка се искат двама, след като вече има такива, ти защо се месиш ? :x Разбирам, че имаш чувства, но щом са толкова неразделни както казваш ти и видимо са толкова щастливи ти едва ли можеш да направиш нещо.Ако имаш чувства към това момче, ще го оставиш свободно да се радва на половинката си и да си я обича.Момчета бол, какво се тръшкаш .. :(

PlayMyMusic
12-03-2009, 19:52
Ех Иве, Ивеее :)

Ама много сте страхливи повечето.. :) Поставяте се в ролята на губещия. После мрънкате с едни чаршафи дали да направите нещо, когато е очеизвадно че момчето ви харесва. Отнесох се :)

Дебелариум - що копираш така мазно от спам ботовете :)

Владо, ко прайкаш бе :D Стига спами...

mArMaLaDkA
12-03-2009, 19:53
Скъпа, забрави да него... шанса да се получи между вас е равен на шанса да забременееш от свирка.

Сравнението ти е много яко наистина :D Просто не става от веднъж. Опитвала съм се и не мога.

Ми не става, да.
Ограничаваш контактите си с него/нея(що не и с двамата дори), изживяваш си, к'вото имаш да си изживяваш и толкова. Някой ден ще се събудиш и ще осъзнаеш, че безмислено си си изгубила времето.

Моето мнение е, че ако той те харесва('щото аз не разбрах какво изпитва, може и да не съм дочела), а не се държи просто любезно, той трябва да реши. В крайна сметка, той е обвързаният. Ако има желание, ще си остави приятелката и ще се помъчи да е с теб, дори и да има шанс да не го огрее, а не да е мишка и да работи на два стана. :-o

loliii
12-03-2009, 20:17
Моля ви кажете нещо по проблема ми.

Нещо по проблема ми.
:lol: :lol: Не знам защо ми толкова смешно. :lol: 8-)

По проблема ти ( 8-) ) : Тази злоба дето всички момичета я имате към гаджето на вашия "любим" ми е много непонятна. И аз съм момиче, ама не злобея против Другата. (Е, сега.. и аз съм й намирала кусури, ама чак пък да казвам, че ще я убия? ... Звучи ми като изречено от психопат! :D ). Разбирам, че ти е кофти, ама не можеш да направиш нищо по въпроса (можеш, но ще е тъпо, гадно, злобно, общо взето олигофренско). Има няколко варианта:
- ще ти мине харесването към това момче и ще си харесаш друг;
- те ще скъсат и той ще тръгне с теб;
- те ще скъсат и той няма да тръгне с теб просто защото не те харесва.
С времето ще разбереш.

SmartAsS
12-03-2009, 20:47
Причакваш я с бухалката и бой, бой докато не се оттегли от пичагата ахахах.

sunshinepp
12-04-2009, 09:23
[quote="bebeto20"]Има милиони теми тука специално още май няма МИЛИОН! ,но исках да споделя въпреки това. Обичам едно момче. Е щом го обичаш остави го да е щастлив.. Толкова много го обичам, а той си има гадже. ок, разбрахме, че го обичаш, но като си има гадже си длъжна да го оставиш!

lusytooo
12-04-2009, 10:32
миии аз имам подобен проблем. съвет от мен по добре го забрави :) или поне опитай

vampire_girl_
12-04-2009, 11:32
Е извинявай ама да намери начин да ги раздели ли...е това е подло :?

Ем ако успее да ги раздели значи връзката им така или иначе е била тръгнала натам. Просто нашата героиня е била катализатора. А ако се обичат достатъчно силно - значи девойката няма да повлияе на връзката им и намесата и ще е без значение. Просто е.

Разбира се вече установихме че нашата авторка е голяма само на думи.

В любовта и войната правила няма :) Всичко е позволено. Друг е въпроса доколко имаш акъл в главата.

Адски правилно.Евала за мненията *bow* евала,просто...
Много добре казано.Чак на мен ми светна лампичката,че каквото има да става ще става.Определено,доста насърчително мнение,което не знам за авторката,но за мен се оказва от голямо значение.
Просто, не бива да се тъпче на едно място с надеждата да се стигне до някъде.

bebeto20
12-04-2009, 19:11
И аз ти благодаря :) Айде дано се оправим, че от тия мъже вече взе да ми писва... :D

Дано, дано! :D

bebeto20
12-04-2009, 19:21
Не искам да ви изглеждам като момиче което е готово на всичко само и само аз да съм щастлива. Разбира се, че аз никога няма да се опитам да ги разделям по злобен и тъп начин. Ако той няма чувста/ще се види във времето/ няма да настоявам, защото връзката е от двама. Не бих искала той да е с мен за да не ме нарани или прочие. Обичам го да, но не бих постъпила подло. За сега ще ми е гадно ще ми е мъчно, но нещата ще останат така и това е. Но не мога да го забравя. Просто съм лудо влюбена и думата "убия" не е в буквален смисъл. Просто не ми е приятна и една от причините е друга, а главната си я знаем. Искам да се махне да не я виждам.