PDA

View Full Version : намек.. или нещо такова?



Cut
12-02-2009, 20:25
Здрастии 8-)

Таа харесала съм един мъжки от съседния клас,но гледам на него като на чисто сексуален обект :-o
Искам една-две нощи с него,но не знам как да направя тази първа крачка.Направя ли я - останалото лесно.

Обаче възможно ли е да стопли какво искам по няколко погледа?
Защото да го спра в коридора и да седна да му се обяснявам не върви,най-малкото заради устатите ми съученички. А не желая да тръгват клюки..
Тихо и дискретно му е цаката 8)

Въпроса е основно към мъжката част. Как по-точно да подходя към.. ъъ,проблема.. ?

supernova1
12-02-2009, 20:29
ако аз бях това момче няколко погледа и един разговор на саме без много приказки бих се съгласил, НО аз съм девствен все пак. Не го знам той какъв е :)

Cut
12-02-2009, 20:46
Амии.. на по 17 сме,а и той е много секси младеж.. Не вярвам да е девтсвен. 8-)

torresinho
12-02-2009, 20:48
Ако мислиш,че поне малко те харесва,говори с него и ако върви го целуни.Натам каза,че знаеш :) Успех

vesito0
12-02-2009, 20:53
''Искам една-две нощи с него''

как се наричаха тези жени.. по точно тези момичета, понеже каза, че си на 17 :?

Hayashi
12-02-2009, 20:54
''Искам една-две нощи с него''

как се наричаха тези жени.. по точно тези момичета, понеже каза, че си на 17 :?

Ама ако беше мъж нямаше да гокажеш нали!

Cut
12-02-2009, 20:55
Намекваш,че съм курве ли? (аман, на всяка втора курва казвате..)
Напротив.
Просто желая точно този,но няма смисъл да се обвързвам. Пък и той е заобиколен от доста дами и не мисля,че ще иска нещо повече.

vesito0
12-02-2009, 20:58
''Искам една-две нощи с него''

как се наричаха тези жени.. по точно тези момичета, понеже каза, че си на 17 :?

Ама ако беше мъж нямаше да гокажеш нали!

може би..
но сега го казвам ;)

vesito0
12-02-2009, 20:58
Намекваш,че съм курве ли? (аман, на всяка втора к***а казвате..)
Напротив.
Просто желая точно този,но няма смисъл да се обвързвам. Пък и той е заобиколен от доста дами и не мисля,че ще иска нещо повече.

искаш да си поредна ли :?
странно ..

Cut
12-02-2009, 21:00
Въпрос: защо ме нападаш?
Защо тръгваш да ме съдиш за нещо,което теб пряко не те засяга?
Не мисля,че някой от вас би могъл да ме съди за морал.

Не съм глупава,осъзнавам как звуча с това мое искане. Обаче къде е проблема..?

vesito0
12-02-2009, 21:03
след като си писнала темата си тук рискуваш да бъдеш както нападана така и разбирана..
да мен не ме засяга пряко твоя проблем, ам имам право да изказвам мнение където си поискам..
след като си задала въпроса си във форум, и да искаш и да не искаш - ще ме търпиш ;)

Cut
12-02-2009, 21:05
Факт.
Аз не те карам да спреш да пишеш..
Държа да отбележа,че доводите ти да ме наречеш с подобен етикет са доста глупави.

Пак питам,защо мислиш,че съм такава?

vesito0
12-02-2009, 21:08
просто мнение..
правя си извод от думите ти ;)

успех с пича все пак де .. и дано следващата ти тема не е от рода на бременна ли съм ;)

Cut
12-02-2009, 21:10
Отново захапваш. Знам как да се пазя ;)
Няма какво да се възмущавам от предразсъдъци. Лека вечер,Веси..
Благодаря,че се намеси ненужно. :)

п.п. Ако бях курва , мислиш ли,че щях да искам дискретност?

vesito0
12-02-2009, 21:14
абе личи колко си компетентна по всички въпроси..
сигурно и затова искаш да си решиш проблема тука..

ай със здраве ;)

Vichko0o
12-02-2009, 21:14
Кво курва мурва ... Сърби я котаранката иска да я почешат кво му е лошото ? Ебахти, кво толкова се връзвате на тая кретенска дума "курва" нямам идея ... Мъжа като ебе много "големия пич"... Ми мое мнение, че е селтак, който не може да задоволи една мацка и търси друга, че иначе се комплексира от малката си пишона...
Жена която ебе много "курва" .... Ми мое мнение, че това е момиче което просто не и се занимава с бавно развиващи се, некадърни, деградирали момченца дето не знаят, къде да си го пъхнат ...
Кво веднага курва та курва ... Ае селския манталитет си го дръжте за вас !
По темата: ми... драсни му на една салфетка 2-3 закачливи изречения и нещата ще потръгнат ;)

Cut
12-02-2009, 21:19
Веси, няма нужда да ме съветваш за нещо,което не съм попитала.
Компетентна съм,да. Аз не питам кое къде се пъха!

Виждам,че сте адски учтиви както всяка вечер. Все още се надявам някой да се отзове.

п.п. ^ Благодаря,полезна идея.

remix1912
12-02-2009, 21:21
Cut я кажи за кой град става въпрос,защото имам някакви съмнения.

vesito0
12-02-2009, 21:22
Кво к***а мурва ... Сърби я котаранката иска да я почешат кво му е лошото ? Ебахти, кво толкова се връзвате на тая кретенска дума "к***а" нямам идея ... Мъжа като е** много "големия пич"... Ми мое мнение, че е селтак, който не може да задоволи една мацка и търси друга, че иначе се комплексира от малката си пишона...
Жена която е** много "к***а" .... Ми мое мнение, че това е момиче което просто не и се занимава с бавно развиващи се, некадърни, деградирали момченца дето не знаят, къде да си го пъхнат ...
Кво веднага к***а та к***а ... Ае селския манталитет си го дръжте за вас !
По темата: ми... драсни му на една салфетка 2-3 закачливи изречения и нещата ще потръгнат ;)

омг.. градския манталитет се обади :lol:
извинявай, ''драсни му на една салфетка 2-3 закачливи изречения'' ..
как не се сетих да го предложа и аз този вариант, той е толкова популярен (даже вече хората не изпозват GSM пишат си по салфетки) ..

Cut
12-02-2009, 21:22
Лол :lol:
Варна..?

remix1912
12-02-2009, 21:25
Лол :lol:
Варна..?
Ясно .Не си ти тая
Иначе ако беше от Пловдив можеше да направим нещо

vesito0
12-02-2009, 21:26
за кво ли обяснявам ам защо искаш да си решиш проблемчето тука като си толкова компетентна :?

Cut
12-02-2009, 21:29
Ти изобщо разбираш ли какъв въпрос задавам?
Аз едно,ти - друго.. Еми няма да се разберем така.

Това,че не знам как да му кажа не значи,че не съм образована на тази тема или нещо такова..

Помисли отново,моля.
(Забележи как злобно ме нападаш,а аз се опитвам културно да ти обясня,че грешиш..)

Vichko0o
12-02-2009, 21:29
Кво к***а мурва ... Сърби я котаранката иска да я почешат кво му е лошото ? Ебахти, кво толкова се връзвате на тая кретенска дума "к***а" нямам идея ... Мъжа като е** много "големия пич"... Ми мое мнение, че е селтак, който не може да задоволи една мацка и търси друга, че иначе се комплексира от малката си пишона...
Жена която е** много "к***а" .... Ми мое мнение, че това е момиче което просто не и се занимава с бавно развиващи се, некадърни, деградирали момченца дето не знаят, къде да си го пъхнат ...
Кво веднага к***а та к***а ... Ае селския манталитет си го дръжте за вас !
По темата: ми... драсни му на една салфетка 2-3 закачливи изречения и нещата ще потръгнат ;)

омг.. градския манталитет се обади :lol:
извинявай, ''драсни му на една салфетка 2-3 закачливи изречения'' ..
как не се сетих да го предложа и аз този вариант, той е толкова популярен (даже вече хората не изпозват GSM пишат си по салфетки) ..
Мда толкова е оригинално в днешно време да напишеш СМС, как не се сетих за това ? Защо даваш акъл когато нямаш дори за себе си ? Това, че си суха и повърхностна и само телефончето ти е в главата, мене слабо ме вълнува ! За разлика от тебе момичето си има интереси, а не като тебе да кисне по цял ден у форумецо и да спами ! Весито отдавна ми се набиваш в очите с безсмислените си коментари и гледам, че скоро няма да спреш ;) Не ме занимавай с глупостите си. Хвана се за 1 дума и тва беше... Жалко е ...

Cut
12-02-2009, 21:29
Лол :lol:
Варна..?
Ясно .Не си ти тая
Иначе ако беше от Пловдив можеше да направим нещо

Мхм.. добре.. :-o

Cut
12-02-2009, 21:32
Впрочем как ще му напиша СМС като му нямам номера? :lol:
Сега ще кажеш да го питам за телефона.. ами аз това се чудя 8-)

remix1912
12-02-2009, 21:34
Впрочем как ще му напиша СМС като му нямам номера? :lol:
Сега ще кажеш да го питам за телефона.. ами аз това се чудя 8-)
Ето един съвет от мене.АКо си привлекателна просто отиди до него извикай го за малко и му кажи таз събота ела ми на гости,да се опознаем и ако не е пълен малоумник ще се усети.
Честно казано момчетата сме такива че ако им се предложи такова нещо почти сигурно е че няма да откажем ако момичета е хубаво

vesito0
12-02-2009, 21:39
Vichko0o миличък съжалявам, че не мога да измъдря като твоите смислени коментарчета ..
май форумецо на теб ти е взел акълчето, защото си мисля, че от март месец не си го напускал..
Мен пък слабо ме вълнува мнението на хора, които не познавам, най малко пък на такива от форума..

айде лека ти вечер - сънчо ти мина ;)
жив и здрав още 100 години да киснеш тука :lol:

vesito0
12-02-2009, 21:41
аа Cut не се възгордявай, че се намират един двама да те защитът ..
просто им се иска и на тях някоя като теб да им се залепи .. те това и чакат горките 8-)

Cut
12-02-2009, 21:46
Ъм.. едва ли ме защитават.. :lol:
Мога и сама да водя този спор,не ме подценявай 8-)

remix1912
12-02-2009, 21:52
аа Cut не се възгордявай, че се намират един двама да те защитът ..
просто им се иска и на тях някоя като теб да им се залепи .. те това и чакат горките 8-)
Ама овцо кво намекваш мене ма.Не защитавам никой.И по твойта логика нямам за цел да ми пусне момиче от другия край на България,нито пък тука са ми малко.
Давам обективно мнение и съвет,не се заяждам за оня де духа чорбата

Valento
12-02-2009, 22:06
Cut много оборотно го даде до тука , тръгнахме от въпроса "как да го накарам да ми го сложи " и стигнахме до там че Веси излезна нещо като "заяждащо" се нещо (Веси не се обиждай) , тя просто изказа мнение а ти почна да я хапеш ... ти си неква бахтииии малоумната к*рва ... да ще го кажа пак к*урвааааааа ... такива като теб заслужават да ги разчекнат от е*ане ... ама здраво е*ане :o

Vichko0o
12-02-2009, 22:37
Vichko0o миличък съжалявам, че не мога да измъдря като твоите смислени коментарчета ..
май форумецо на теб ти е взел акълчето, защото си мисля, че от март месец не си го напускал..
Мен пък слабо ме вълнува мнението на хора, които не познавам, най малко пък на такива от форума..

айде лека ти вечер - сънчо ти мина ;)
жив и здрав още 100 години да киснеш тука :lol:
Регистрирана си преди едва 2 месеца, а вече имаш 400+ мнения, и казваш на мен ми е взел акъла ? Погледни колко мнения пиша аз средно на ден и колко ти ;) Като не вълнува мнението на разни хора не си пиши с тях бе :)

ILoveU2
12-02-2009, 22:52
Хахаха, май обаче никой не ти отговори. Ами виж какво можеш да направиш: примерно може да поразпиташ за него (не знам колко се познавате двамата), да подметнеш на някоя друга приятелка, която го познава, че го харесваш и искаш да излезете. И примерно да се уреди нещо като среща, а ти оттам ще знаеш какво да направиш за да си легнеш с него. Един вид играеш малко игричка нали гаджета това онова, пък като минат тия 2-3 нощи и просто му обясняваш, че май няма да се получат нещата. Хем няма да излезеш като курвата, хем ще получиш това, което искаш. 8)

Всъщност не знам какво е точно положението. Дай малко повече инфо за него.

BePoHuKa
12-03-2009, 00:25
Разбирам да си момче и да искаш да го намекнеш на момиче, но на момчетата (поне по-отраканите) малко им трябва... Усмихни му се закачливо един-два пъти, прояви интерес без много да говориш, за да му стане ясно, че не искаш да се задъблочаваш и той 100% ще те заговори и ще те свали... :) Веси не си съвсем права. Това, че не иска да се обвързва не я прави курва.

Djindo
12-03-2009, 00:31
Здрастии 8-)

Таа харесала съм един мъжки от съседния клас,но гледам на него като на чисто сексуален обект :-o
Искам една-две нощи с него,но не знам как да направя тази първа крачка.Направя ли я - останалото лесно.

Обаче възможно ли е да стопли какво искам по няколко погледа?
Защото да го спра в коридора и да седна да му се обяснявам не върви,най-малкото заради устатите ми съученички. А не желая да тръгват клюки..
Тихо и дискретно му е цаката 8)

Въпроса е основно към мъжката част. Как по-точно да подходя към.. ъъ,проблема.. ?



Такааа сега искам да вметна някои мисли
1 не е готино да казваш мъжки може да кажеш момче но всъщност няма значение обръщението важното е че си го харесваш и искаш да го имаш това парво
2 Той е момче значи бавно схваща и няколко погледа няма да свършат работа освен ако и той не ти е хвърлил око а това че ти го намираш за готин не е гаранция че и други мацки гледат на него по същият начин може да имат съвсем различни интереси
3 Мисля си за тактика значи една сложна конспирация хващаш най добрата си приятелка може и не най добрата де ама това е друга тема и я изпращаш при неговия добър приятел със мисия да го светне за твоите душевни терзания и може да уговори или среща в някое кафе или в дискотеката или зад даскало кадето пушите
4 и вече натам ще е интересно как ща се държи обекта на твоите цели но най лесно става ако сте на купон някаде
УСПЕХ


Р . S . А този кадето питаше как се наричат жените които знаят какво искат да отиде при маика си и да я попита със колко се е натискала по ъглите докато излъже такъв балък като баща му

random_guy1
12-03-2009, 04:10
Аз пък предлагам следното нещо. Просто и директно.
Намираш му телефонния номер (все някой ще го знае).
Пишеш му един директен SMS от вида:
"Здравей, аз съм момиче от твоето у-ще (или там каквото е) и искам да се запознаем. Звънни ми."
Той ти звъни, уговаряте си едно кафенце и му обясняваш какво искаш от него.

Може да звучи много банално, но действа, проверено.

И един хинт: не знам защо толкова се притесняваш от устатите си приятелки, много по-опасно е той да тръгне да се хвали наляво надясно и устатите ти приятелки да научат от устатите му приятели :)

По морално-етичната полемика, дето се зачекна -- мисля, че си невинна.

MyNameIsDidi
12-03-2009, 06:27
изнасили го :-D

vesito0
12-03-2009, 09:19
remix1912 - овца можеш да наричаш майка си, баба си, сестра си и т.н.. живей си спокойния живот и не се възгорявай от това, което притежаваш УЖ ;)

BePoHuKa - не мисля, че тука трябва да се коментира моето мнение.. Темата си е на Cut.. говорете си по нейния проблем не ме коментирайте във всяко мнение ;)

Valento - не се обиждам.. въобще нямах намерение да се заяждам, но на удара отвръщам с удар ;) ти си пич 8-)

Vichko0o - нямам коментар.. като ти разгледах мненията и темите, които си пускал даже не знам защо приказваш с мен..

айде лек ден от мен all ;)

Cut
12-03-2009, 10:52
Вижте какво.. напълно разбирам защо ми се лепна този етикет. :)

Обясних го малко .. хм странно
Обстановката е по-сложна от колкото изглежда.

Той е онзи тип,който всички заглеждат. Има много момичета "на опашката".
Но всички те искат любов,не секс. И да,така излиза,че искам да съм поредната.(въпреки,че не му се носи такава слава на човек,който спи с всяка)
Любов от негова страна не ми трябва,просто ме привлича и съм решила,че ще си угодя на прищевките.

Не искам да се пускат клюки просто защото се ползвам с респект в този клас ;)
Всеки иска да си запази репутацията,а моите съученички се чудят чия да опетнят.Влезте ми в положението,не искам връзка. Приятел с екстри е най-точното определение.

С момчето не се позноваме изобщо. Знаем си имената и класа,толкова. Виждам,че ме гледа от време на време,то ест има някакъв интерес и от негова страна.

Не мисля,че има нещо лошо да попитам във форум какво да направя. Нали се сещате,че ако попитам някоя позната ще си отвори устата и ще се случи това,което не искам. :)

vampire_girl_
12-03-2009, 12:30
Ако направиш купон,можеш да го поканиш или да се постараеш да се озовете на един и същи,някъде...
Или го попитай,дали му се ходи на билярд/боулинг или нещо такова с теб /или и с приятели/ . Поговорете,дай му да разбере с поглед,че не ти е безразличен и така..

Vichko0o
12-03-2009, 12:35
Vichko0o - нямам коментар.. като ти разгледах мненията и темите, които си пускал даже не знам защо приказваш с мен..

айде лек ден от мен all ;)
И аз се зачудих що толкова много трябваше да падна на твоето ниво за да говоря с теб... Ем беше си чиста загуба на време, но пък се посмях на ограничените ти коментари ;) Ако ще ми казваш нещо направи го ЛС в противен случай си замълчи ! Писна ми да следя 238523 теми за мързеливи хора !

Roland
12-03-2009, 14:30
Ако направиш купон,можеш да го поканиш или да се постараеш да се озовете на един и същи,някъде...
Или го попитай,дали му се ходи на билярд/боулинг или нещо такова с теб /или и с приятели/ . Поговорете,дай му да разбере с поглед,че не ти е безразличен и така..
Едно от най правилните решения е това и след това излизане може да му вземеш номера да му звъннеш и да го поканиш на кафе С РАЙБЕР хахаха :grin: :grin: :grin: УСПЕХ :grin: :grin: :grin:

ToniStoraro
12-03-2009, 15:00
иди, кажи му, че искаш да те ебе, не вярвам да ти откаже, поставен пред такова признание.