PDA

View Full Version : Очи



Vilsy
12-03-2009, 05:46
Здравейте!
Имам някакъв проблем с очите-сълзене,сърбеж и разширяване на зеницата.Зеницата ми се разширява толкова,че почти запълва окото,а главата ме скъсва от болки.Първоначално имах само сълзене,ходих на очен и ми даде някакви капки.Слагах капките,но сърбежа продължи и отидох отново.Пак ми даде такива капки..но след около 2 месеца след последния преглед започна главоболието и проблема със зеницата.Кажете ми какво да правя и имате ли представа от какво става така .. :(

clever
12-03-2009, 11:33
нямам идея.. съжалявам
трябва да отидеш на лекар
звучи доста неприятно :( отиди при личния си първо.. не направо при очен
може да имаш и др. проблем .. :-o

Cut
12-03-2009, 11:39
Аз имам същия проблем,но без сълзене и сърбежа почти го няма.. Иаз ходих на лекар,даде ми капки и нищо. :(
Някой да помогне..? :(

clever
12-03-2009, 11:43
^помогни си като прочетеш мнението над теб ;)

Cut
12-03-2009, 11:47
Не съм тъпа,бе прочетох. Пак казвам ходих на очен и при личен,не ми помогнаха по никакъв начин.
Почвам да се замислям дали да не отида на частно,тези моите са големи дебили :?

clever
12-03-2009, 11:51
отиди при някакъв друг лекар тогава..
не може да имаш разширени зеници;сълзене на очите;болки в главата и да ти разправят че нищо ти няма .. :?
дрога взимате ли? наркоманите попринцип са с много широки или тесни зеници

terawatt
12-03-2009, 11:53
Очите според мен трябва само при добри специалисти. Най-добре по препоръка да си избереш при кого да отидеш. Подобни сърбежи и сълзене се получават в следствие на алергии, а вече болките в главата при претоварване на очите, недоспиване, или друг офталмологичен проблем. Възможности много.

Vilsy
12-03-2009, 18:29
Не съм наркоманка..нито пуша или пия.Взех си талон и ще ходя на очен в клиника ''Вижън'' надявам сe да помогнат... :o

clever
12-04-2009, 12:21
Не съм наркоманка..нито пуша или пия.Взех си талон и ще ходя на очен в клиника ''Вижън'' надявам сe да помогнат... :o
успех тогава ;)

DarityGirl
12-04-2009, 12:25
може да имаш ранички в очите :(