PDA

View Full Version : Надувки



black_baby
12-03-2009, 13:51
Много ги мразя надувките независимо момичета или момчета,а много такива срещам във форума.И все вадят некви реплики от сорта: Ти си тъп (защото еди кой си пита въпрос който наистина може да не знае или защото не е погледнал в търсачката) и в момента веднага ми изниква името на Hilary__ на всяка тема мерудия и с некъв тъп коментар.Половината развалят темите дори и на сериозни въпроси.Дразни ме това затова реших да пусна тая тема да видя и вие какво мислите!Коментирайте,ако искат да я заключат модераторите (това по тяхна преценка),ако искате пускайте и злобни коментари все ми е едно !!! 8) Чакам отговори ! 8)

Gothicaaa
12-03-2009, 14:34
и аз мноу се дразня напраао няам думи някой като почне да ми се отваря :smt013

black_baby
12-03-2009, 14:42
и аз мноу се дразня напраао няам думи някой като почне да ми се отваря :smt013

+1 :)

XStyle
12-03-2009, 14:52
Take it easy! Ако тръгнете да се впрягате за такива неща още отсега, то не ви завиждам за натам. Въпросните "надувки" не са само във форума, ами навсякъде и единственото лекарство е просто да не им се обръща внимание. Това е! Образно казано, вниманието на околните е основната "храна" на всяка надувалка. Тъй че - лишете ги от тази чест! PEACE! :smt023 :smt006

tonie__
12-03-2009, 18:32
извинявай,ама в другата тема беше писала на 17.голяма си вече,недей така като малките деца,някой те обидил и айде при Др.Тийн.нито на тея момичета им пука за теб,нито ще се променят.не се впрягай ;)

*като са толкова надути не пиши повече и точка

maybelline
12-03-2009, 19:01
Нали знаеш как е народът - 10% всъщност използват сивото си вещество, останалите 90% - овце. От овце не можеш да очакваш помощ, съвет, подкрепа, отговорност, каквото и да е човешко чувство или мисъл. Те са създадени да си блеят и да се размножават. Можеш да видиш нещо хубаво в тях (и да се зарадваш), но не и да го очакваш. Свиква се :)

lubomirky
12-03-2009, 19:16
таа.. аз съм от страната на Хилари_ тоя път, така че.. кво ти пречи? изказва някакво мнение. + т'ва поне 8 от 10 теми са пълни идиотщини, ти искаш сериозно да отговаря на 'какво мисли приятеля ми за мен според вас' ?!? може да са ти го казали в друга тема, ама искам и аз - зле си ;>

evalin
12-03-2009, 19:32
Да ти кажа честно, има ги сякакви. Има хора каде се праят много по форумите, а всъщност може да са некви смотани комплексари, дето само търсят къде да си избият злобата и яроста ... което е много тъпо, според мен. :x :x :x :x :x :x :-x :-x

К0ЛКОТ0 ХОРА-ТОЛКОВА ВКУСОВЕ
К0ЛК0Т0 ХОРА-ТОЛКОВА ХАРАКТЕРИ.

Да не ти пука и тва е :-P
то и без тва тия хора са морално деградирали :D

black_baby
12-03-2009, 20:09
Мерси че коментирате темата ми колкото и да е скучна :)

lubomirky
12-03-2009, 20:58
пак да заповядаш

aloveyou
12-04-2009, 13:35
И аз ги мразя такива,ама какво да се прави..А и да си призная,че от време на време когато видя някоя тъпа тема и правя такива работи и аз.. :oops: :P 8-)

Cheese
12-04-2009, 13:42
Майка му :? къв е смисъла от тая тема ? :o Нито ще помогнете с нещо - само спам... :(

sisa0103
12-04-2009, 13:45
хах че кат има уникално тъпи как да си малча яя са скриите някаде :razz: :razz: :razz: :razz: