PDA

View Full Version : Боли - помощ !!!



Cheese
12-03-2009, 14:44
Ами не знам защо ама много ме боли коляното - по-точно капачката :? Нещо все едно ми захапва месото и ми става едно гадно... Не мога да ходя - дори и да си вдигна крака...Мн лудо спортменче съм :D Jump-вам , тичам и там играя баскет и други простотии - моля ви кажете за кво ми е тей 8-)

YouKnowImBetterThanYou
12-03-2009, 14:47
Може да имаш вода под капачките. Лекува се, но не от самосебе си. Консултирай се с лекар преди да е станало хронично! Съвсем сериозно те предупреждавам!

Cheese
12-03-2009, 14:50
Ами и като ходех на лагер там имаше лекар и тогава ми се прецакаха и двата крака и го питах нали що ми е тей ама той не ми обръщаше внимание :D всички ни боляха стомасите и затова той обикаляше като цветарка :razz: по стаите и ни тъпчеше със сиропи и лютеници :grin:

dacodaco
12-03-2009, 15:02
Ами и като ходех на лагер там имаше лекар и тогава ми се прецакаха и двата крака и го питах нали що ми е тей ама той не ми обръщаше внимание :D всички ни боляха стомасите и затова той обикаляше като цветарка :razz: по стаите и ни тъпчеше със сиропи и лютеници :grin:
лютеници а? :lol: късметлия :-P

clever
12-03-2009, 15:59
ей спортменче
нормално е след луд спорт да ти стане нещо.. ;д
м не пренебрегвай проблемацията ;дд
отиди на лекар
нещо ти се е прищипало там.. било то нерв било нещо др не знам :lol: :lol: :lol: не съм лекар !