PDA

View Full Version : Celulit



chocolatee
12-03-2009, 16:02
Znam, che strii ne se premahvat, no ne znam za celulit.. Moje li da se premahne i po kakav nachin :) / prosto liubopitstvo /

p.s: izvinqvam se za kirilicata, no flextype'a mi e bagnat neshto.. :x

kuklichka_bg
12-03-2009, 18:03
масажи с кафе с кремове
спорт?! 8-)
избягване на различни храни ии това е :)

balon4eeeee
12-03-2009, 18:11
как стрииие се премахват бе луда ли си ? Майхат се много ясно .................. нали ? 8-)

chocolatee
12-03-2009, 18:13
Kazah, che striite NE se premahvat-(samo se zalichavat) pone do kolkoto znam 8-)

sobieski9
12-03-2009, 18:34
аз знам 4е с мн вода на ден и мн плодове може да се премахне целулита ... нз то4ноо дали е истина ... :D

terawatt
12-03-2009, 18:57
Стрии не се премахват - само се заличават...

Целулит - трябва да засилиш кръвообращението и циркулацията на лимфите, с което да улесниш чистенето на отпадъчните продукти в оргазнима и на мазнини в проблемните зони... Пиене на много течности 2-3 литра МИНИМУМ, леки масажи с масла или специална четка (за масажи), контрастни душове, сауна, тренирай си бедрата, прасците, задника, корема и кръста + ЗАДЪЛЖИТЕЛНО РАЗТЯГАНЕ на тези мускулни групи.

Внимавай с тесните дрехи и неудобните обувки. Никакви цигари и газирани напитки. Ако имаш въпроси относно храненето, драскай.

mihichkaaa
12-03-2009, 19:05
Стрии не се премахват - само се заличават...

Целулит - трябва да засилиш кръвообращението и циркулацията на лимфите, с което да улесниш чистенето на отпадъчните продукти в оргазнима и на мазнини в проблемните зони... Пиене на много течности 2-3 литра МИНИМУМ, леки масажи с масла или специална четка (за масажи), контрастни душове, сауна, тренирай си бедрата, прасците, задника, корема и кръста + ЗАДЪЛЖИТЕЛНО РАЗТЯГАНЕ на тези мускулни групи.

Внимавай с тесните дрехи и неудобните обувки. Никакви цигари и газирани напитки. Ако имаш въпроси относно храненето, драскай.

Можеш ли да дадеш съвети относно храненето за предпазване от целулит и отслабване...

chocolatee
12-03-2009, 19:42
terawatt mersi :) i az bih iskala, ako ne te zatrudnqvam, da dadesh nqkoi drug savet otnosno hraneneto

MakeMeLaugh
12-03-2009, 20:12
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php