PDA

View Full Version : Освежаване ...



doublet
12-03-2009, 16:44
Така..от доста време се каня да си направя ремонт на стаята ама няма да стане по-рано от лятото...затова ми хрумна да направя нещо поне със стените :Д ..ама се немога да измисля точно как и с какво?
Да имате някви идеи? Сетих се за боя..ама след това тапетите трудно ще се махнат...като почне ремонта.Има и други подобни на боя, но са със същия ефект...така че дайте някви други идеи които не са свързани със боя и т.н :Д
Аз ..лично не се сещам :)
10х предварително.. ;)

ameli
12-03-2009, 19:02
спрей ... ? :-o

doublet
12-04-2009, 04:02
Абе и аз мислих за спрей...ама няма ли да "свърши" същата работа като с боята.. при тапетите? :?
Иначе мерси....ама какъв спрей точно :Д нямам си голямо понятие от спреиове.
Такъв...за графити? :)

iiirish
12-04-2009, 05:54
Има сто хиляди вида мазилки на пазара, ако харесваш подобни неща, можеш да огледаш.

doublet
12-04-2009, 10:34
Има сто хиляди вида мазилки на пазара, ако харесваш подобни неща, можеш да огледаш.

Така..явно или аз не съм се изказал правилно или ти не си ме разбрала :) Казах че ремонта които ше се прави..най-рано ще стане лятото.Не разбирам смисъла ..от коментара за мазилката на този етап? :)
Имах предвит..за нещо то сорта.. на Абстрактно "освежаване" на стаята..или нещо подоно /най-вече с битови материали ..или пноне такива които не изискват много труд..и пари/

Съгласен съм за мазилка..и тн. но това ше е след като се престъпи към цялостен РЕМОНТ ..а не освежаване :)

Мерси за отг.. вече си имам няква представа..само ми трябва малко време :) може и да постна после снимки..

ameli
12-04-2009, 18:18
вземаш вестник от 20 ст. и лепиш - хем интересно, хем лесно, хем икономично :) с зад спрей имах предвид графити :)

сподели какво ти е хрумнало на тебе :)

AutomatiC
12-04-2009, 21:14
започваш да лепиш снимки на теб с любими хора,или слагаш плакати,също може да си наплескаш дланите на ръцете си и да ги отбележиш на стената...нз :D

Lifash
12-05-2009, 10:22
Тапетите в стаята ми преди бяха чисто бели..Както заговориха нашите за ремонт-туша,четчиците..И бях доволна от резултата : ) А и после като махахме тапетите,нямаше проблеми..А ако ти не можеш да рисуваш,някоя приятелка,приятел..

doublet
12-05-2009, 10:30
Мога .. и съм го нарпавил :) Но това което съм рисувал..е от преди няколко години и вече не ме кефи :)

peace94
12-09-2009, 19:57
започваш да лепиш снимки на теб с любими хора,или слагаш плакати,също може да си наплескаш дланите на ръцете си и да ги отбележиш на стената

+ 1 :)

tonie__
12-09-2009, 20:10
защо просто не си смениш тапетите сам?
*да,знам какво е да се махат тапети :?

doublet
12-09-2009, 20:58
защо просто не си смениш тапетите сам?
*да,знам какво е да се махат тапети :?

Първо..темата май стана \"Баба\" ..виж по-горе коментарите ми.
Второ..ако махна тапетите - по-добре да си направя цялостния ремонт (който ще е не по-рано от ляотото) ..

doublet
12-10-2009, 14:48
кво ни занимаваш прави квото искаш :? :razz: :razz: :razz:
:-x

по-Hишите тук нямат глас
:smt023

anity92
12-10-2009, 16:46
ние със сестра ми си бяхме налепили стената цялата със наши снимки :) ... можеш и ти да опиташ така - яко се получава ;) ... има и разни такива стикери ли какво беше незнам :s ... аз като малка много ги лепях по шкафовете,стените ... абе където се сетиш обаче става готино ... та така аз за друго не се сетих ...

Unendlich
12-10-2009, 16:52
По-горе каза, че преди си бил рисувал нещо. Не знам какво е, но защо не го промениш в някаква карикатура, която ще те развеселява ? :) И както казаха по-горе - някакви снимки може да закачиш с приятели, гаджето, да налепиш някакви плакати каквито си прецениш и така ;р

doublet
12-10-2009, 19:08
кво ни занимаваш прави квото искаш :? :razz: :razz: :razz:
:-x

по-Hишите тук нямат глас
:smt023

бе смотльо от къде тва самочувствие :shock:

"Хубавицо".... регнала си се преди няколко дена - а аз от преди месеци?!
Малко или много - имам самочувствие..
И по-спокойно..че такива лигави лапенца като тебе ме дразнят много!
А и като не ти харесва темата - не си давай малоумното мнение

doublet
12-10-2009, 19:11
По-горе каза, че преди си бил рисувал нещо. Не знам какво е, но защо не го промениш в някаква карикатура, която ще те развеселява ? :) И както казаха по-горе - някакви снимки може да закачиш с приятели, гаджето, да налепиш някакви плакати каквито си прецениш и така ;р

Ами въпроса е там че...това кето съм \"рисувал\" е ..по-скоро нещо като графити :Д ..надписи
няма как да стане на карикатура.А и няма много свободно място за да си направя някоя ... иначе хубава идея ;)

А за снимките...също е добро, но мисля че не е за моя вкус :)

doublet
12-11-2009, 04:04
деца..к'во да ги правиш :)

DessieQueen
12-11-2009, 08:32
кво ни занимаваш прави квото искаш :? :razz: :razz: :razz:
:-x

по-Hишите тук нямат глас
:smt023

бе смотльо от къде тва самочувствие :shock:

"Хубавицо".... регнала си се преди няколко дена - а аз от преди месеци?!
Малко или много - имам самочувствие..



ето от къде идвало :shock: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: колко си тъп само :razz: :razz:
да ти поясна..виж се първо после пиши :? сигурно разбираш за кво говора :lol: :razz:

шшш я по-спокойно бе,божее :?

HotMess
12-11-2009, 14:32
Ами за стените не се сещам какво можеш да направиш друго, освен вече изпроените.. Но може да си поразместиш мебелите, ефекта е същия, ако не и по-голям. Чувстваш се като в нова стая. Но знаеш че си е твоята.
Успех в решаването на проблема.. :P

deni15
12-11-2009, 14:43
дразниш ме нещо и няма да ти отговоря 8-)

WaterLilly
12-11-2009, 18:09
Графити, снимки на теб и твои приятели, плакати... Ако имаш приятел, който рисува хубаво, го помоли той да нарисува нещо. Знам, че сигурно ще ти се стори тъпо, защото си момче, но нещо просто като малко плюшено слънчице закачено на пирон на стената изглежда много сладко.

Аз лично винаги съм си мечтала за голяма картина без рамка на чисто бяла стена - нещо като това (http://fineartamerica.com/images-medium/curly-girl-mirjana-gotovac.jpg), само че с повече цветове и да е в цветове като масленозелено, много бледо синьо и розово и други подобни.