PDA

View Full Version : Skateboarding ?!



render360
12-03-2009, 19:42
Живо и здраво на всички в тази Декемврийска вечер.. :D
Смятам да започна да се занимавам с Skate-ове (да започна да се уча с един прятел и по късно в началото на пролетта да си купя собвствен).Ако знаете някакви уроции откъде може да намеря или да ми дадете някакви съвети за млади нуубчета като мен 8-)
Също така откъде мога да си зема хубав скейт ?
И горе доло по колко сам им цените ?

П.С. - на 14 години сам,доста масивен пич , тежа 82 кг.
Много късно ли започвам да се занимавам със скейт и да не сам твърде тежък или нещо? :-o

Luci
12-03-2009, 19:46
Отиваш на НДК и се учиш от другите

ifilin4ica
12-03-2009, 19:46
EPIC FAIL :razz:

mmKamm
12-03-2009, 19:46
много съфорумници обичат този израз и мисля да ги последва, защото нямам какво друго да кажа:
Господи, прибери си версиите!

one
12-03-2009, 19:47
Лелее.. найс, найс :lol:

iLovePussyJuice
12-03-2009, 19:50
Живо и здраво на всички в тази Декемврийска вечер.. :D
Смятам да започна да се занимавам с Skate-ове (да започна да се уча с един прятел и по късно в началото на пролетта да си купя собвствен).Ако знаете някакви уроции откъде може да намеря или да ми дадете някакви съвети за млади нуубчета като мен 8-)
Също така откъде мога да си зема хубав скейт ?
И горе доло по колко сам им цените ?

П.С. - на 14 години сам,доста масивен пич , тежа 82 кг.
Много късно ли започвам да се занимавам със скейт и да не сам твърде тежък или нещо? :-oНема уроци...в нета можеш да прочетеш нещо, иначе най-добре практически.
Хващаш се с някой по-напреднал, който да ти показва кое как се прави и така.
Трябва упоритост.
Аз и да ти обясня, трудно ще ме разбереш ако не го видиш.
Хубав...малко ли скейтшопове има?
И да не си от София, пак може да се намери :)
еми зависи...приличен, на части, нов... около 200 кинта примерно
Не знам как са цените в днешно време...

Еми едва ли си много тежък, аз познавам един пич дето е 140 кила :D

Никога не съм се занимавал с подобно нещо. :D:D

Макар, че съм правил някакви неща, но вече съм голям за подобни глупости. :D

render360
12-03-2009, 20:05
Живо и здраво на всички в тази Декемврийска вечер.. :D
Смятам да започна да се занимавам с Skate-ове (да започна да се уча с един прятел и по късно в началото на пролетта да си купя собвствен).Ако знаете някакви уроции откъде може да намеря или да ми дадете някакви съвети за млади нуубчета като мен 8-)
Също така откъде мога да си зема хубав скейт ?
И горе доло по колко сам им цените ?

П.С. - на 14 години сам,доста масивен пич , тежа 82 кг.
Много късно ли започвам да се занимавам със скейт и да не сам твърде тежък или нещо? :-oНема уроци...в нета можеш да прочетеш нещо, иначе най-добре практически.
Хващаш се с някой по-напреднал, който да ти показва кое как се прави и така.
Трябва упоритост.
Аз и да ти обясня, трудно ще ме разбереш ако не го видиш.
Хубав...малко ли скейтшопове има?
И да не си от София, пак може да се намери :)
еми зависи...приличен, на части, нов... около 200 кинта примерно
Не знам как са цените в днешно време...

Еми едва ли си много тежък, аз познавам един пич дето е 140 кила :D

Никога не съм се занимавал с подобно нещо. :D:D

Макар, че съм правил някакви неща, но вече съм голям за подобни глупости. :D
Ейй мерси че се потруди да напишеш повече от :lol: :lol: :lol: за мен...От София съм..Чух че в Корпорайд имало добрии та мисля скоро време да мина да ги разгледам..Мерси все пак :)

iLovePussyJuice
12-03-2009, 20:08
Корпорайд, да. :)

mmKamm
12-03-2009, 20:36
Корпорайд, да. :)
В корпорайд има и много готини продавачи, които ще ти помогнат с избора :)

balon4eeeee
12-03-2009, 21:32
Емии аз продавам скейт борда ми . Купен е да около 300лв от голямата Инсомния (София) . Дъска - инсомния колелцата и машинките - royal и са в перфектно състояние . Продавам го за околоно 120лв. (може и на части,но по-оферта е да се вземе целия скейт,защото ако го продам на части , общо от всичко ще взема повече от колкото ако го продам сглобен) По-оферта за куповача . ;]
Съжалявам , но от доста време офертирам разни хора , дано някъде излезе късмет . :)
Ако искаш чисто нов скейт , Инсомния е мястото . Все пак това е един от най-добрите скейт шопове. Ще ти излезе по-солидно , защото ако искаш да е наистина добър , ще трябва да си го сглобиш сам . Широчина на дъската , машини и тн... Моя лично си го сглобих сама , защото исках всичко по него да е качествено .
Мястото където можеш да се учиш е на НДК при всичките там на възраст м/у 5 и 30 години ... Или при къщичката на баба яга ... или не там май се цъкаше хек ... абе има много места . Скейта е готино нещо , особено за момче . Сегаа... моя скейт май издържаше до 80 или 90 килограма .. така че споко , но нали се сещаш , че ако се зарибиш ще ти се наложе да свалиш няколко килца иначе ще ти е по-трудно при всички трикове и тн., но споко :)
Добрия скейт не е евтин , за това първо можеш да започнеш с някой по-простичък , но не прекалено скапан (за начинаещо ниво) , да понаучиш това-онова и да видиш дали ти е кеф . След това си взимаш по-добър скейт (съвет) . Имай предвид , че ако се зарибиш ще чупиш доста дъски , а те не са евтини . Моята дъска която не е най-скъпата , но доста прилична и около 100 кинта , само дъската . Машинките и колелцата които със сигурност ще ти се налага да сменяш също са доста скъпи . Таа изисква се не само желание , но и възможности .
Весело!

render360
12-03-2009, 22:24
Благодария за изчерпателния отговор :) Значи ще мина и през Инсомнияя...Килата вече яко ги свалям,спорт фитнеси тъй че няма да е проблем...Парите също..засега само ми трябва да се уча и дай боже да мога да карам що годе свестно :-D
Ако някой иска да добави нещо е свободен да пише :)

iLovePussyJuice
12-04-2009, 22:39
Благодария за изчерпателния отговор :) Значи ще мина и през Инсомнияя...Килата вече яко ги свалям,спорт фитнеси тъй че няма да е проблем...Парите също..засега само ми трябва да се уча и дай боже да мога да карам що годе свестно :-D
Ако някой иска да добави нещо е свободен да пише :)Я купи скейта на балонче...
ем ти си на далавера, ем балонче ше има за амфибия :D

w0sh
12-04-2009, 22:42
колко коза ще наплете балончето от тоя скейт.

Pwnmaster
12-04-2009, 22:49
*insert facepalm*
btw, подписът ми е тоутали awesome 8-)

iLovePussyJuice
12-04-2009, 22:57
Че и за бело даже ще има. :D

balon4eeeee
12-04-2009, 23:55
чак и на вас ще видам на далавера , не се вълнувайте .