PDA

View Full Version : Първи път !



justonegirlwithonehope
12-03-2009, 20:48
Такаа, знам че има много такива теми и ще съм благодарна ако не спамите и се опитате да ми дадете някакъв съвет, защото ми е наистина нужен.

Девствена съм и съм сигурна, че искам първият ми път да е със сегашния ми приятел.Говорили сме на тази тема и не сме си казали точен ден в който ще го направим, но както са тръгнали нещата ще е съвсем скоро.Лошото е, че съм сигурна, че го искам, но от друга страна изпитвам страх и не знам .. ако можете да ми дадете някакъв съвет как да надскоча този мой страх и да му пусна така да се каже, без да се притеснявам.И като цяло нещата, които е желателно да правя през половия акт .. с много приятелки съм си говорила на тази тема, дори с майка ми и със сестра ми, но имам нужда и от съвета на някой страничен човек, та ще съм благодарна :)

BabyStela
12-03-2009, 20:54
Просто се отпусни и му се довери на момчето.Остави се по течението дето се вика и всичко ще се нареди!

loliii
12-03-2009, 20:54
Най-най-най-важното нещо, за да не изпитваш чак такъв страх, е да си много възбудена. Обърнете внимание най-вече на целувките, прегръдките, задоволяването (общо взето натискането като цяло). Просто трябва отвърте да ви дойде. Не да си насрочите дата и час, той да ти каже лягай, да ти събуе гащите и да те опъне. Трябва дори ти просто сама да го награбиш. ;)

Azgalor
12-03-2009, 20:59
Аз ще те посъветвам задължително да ползвате лубрикант щом ще ти е за 1ви път!! Болката ще е по-малка и ще мине всичко по вода,дори няма да осетиш какво става :)

justonegirlwithonehope
12-03-2009, 21:03
Проблема е в това, че не ме е страх от болка, кръв или някакви такива глупости.Това ми е най-малкия проблем, дори страх е доста силно казано, просто веднъж се опитахме да го направим, но изведнъж ми стана много напрегнато и просто не можах.Той естествено уважи решението ми, но искам да надскоча това мое притеснение, но не мога .. :(

Azgalor
12-03-2009, 21:17
Абе и моята приятелка казваше "една болка... ще я преживея" ама като започнахме съшноста на акта и умря защото не бях се подготвил от тази част и 1вия ни път така да се изкажа не беше напълно успешен зашото нямаше смазка и нея я болеше мн.Вече нямаме проблеми и всичко е идеално и още нещо КОНДОМА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН!!!!!!!!! :)

BePoHuKa
12-03-2009, 23:10
Най-най-най-важното нещо, за да не изпитваш чак такъв страх, е да си много възбудена. Обърнете внимание най-вече на целувките, прегръдките, задоволяването (общо взето натискането като цяло). Просто трябва отвърте да ви дойде. Не да си насрочите дата и час, той да ти каже лягай, да ти събуе гащите и да те опъне. Трябва дори ти просто сама да го награбиш. ;) +100
Веднъж като се развихрите, притеснението ще си замине ;) все пак, няма да те колят, а ще ти правят кефа :P

dakata123
12-04-2009, 06:27
Според мен, или не си готова щом те е страх, или не си сигурна в него. друго немога да се сетя сега. Но щом го искаш го направете, няма лошо.
П.С. Дано всичко мине добре
П.С.2 Ползваите кондум, че да няма после други теми!!!

aloveyou
12-04-2009, 08:58
Просто се отпусни..
Както казаха преди мен - най-важното е да си възбудена..+ ползвайте презервативи,че после да не пускаш тема:Дали съм бременна :-D

Хайде!!!Успех

qn1to0o1
12-04-2009, 15:19
Просто се отпусни и забрави за всичко останало :) Успех :wink:

ToniStoraro
12-04-2009, 15:22
какво трябва да правиш по време на секса? Е, как какво - да гледаш новините.
Ех, просто не се притеснявай.

po0h
12-04-2009, 20:35
просто се отпусни .. спокойно всичко ще мине добре :) :)
а това за планирания секс според мен може да бъде много възбуждащо защото си в очакване :)

kot3nc3to
12-05-2009, 08:46
какво трябва да правиш по време на секса? Е, как какво - да гледаш новините.
Ех, просто не се притеснявай.
+1 :) всичко ще мине идеално стига да не се притесняваш и да си достатъчно възбудена :) успех