PDA

View Full Version : Болка при секс



kremen4eto
12-03-2009, 21:43
Ами като правя секс, дори и секунди преди да сме почнали да съм ходила до тоалетна, към края вече ми се припишква. Най-лошото е че боли доста като ми притиска пикочния мехур. Случва ми се от скоро, преди не беше така. Правили сме цяло лято секс по 4-5 часа и нямах тоя проблем, сега 1 час и вече почва да боли и да ми се пикае. Отвратително е! Каква е причината и как да го предотвратя, понеже е гадно, щот хем ми е яко, хем ме боли. :?

dakata123
12-04-2009, 06:46
Доктор, аз незнам, а едва ли има някой който да знае.

bqsna_teenagerka
12-04-2009, 07:09
+1 че трябва да се консултираш с лекар,а не да се доверяваш на идиотите от форума :-o

aloveyou
12-04-2009, 08:54
БЯГАЙ НА ЛЕКАР

mishlenceee
12-04-2009, 09:34
И да ни се иска ние няма как да ти помогнем! Най-добрият вариант е да отидеш на лекар! :?

qn1to0o1
12-04-2009, 15:21
БЯГАЙ НА ЛЕКАР

+ :)

Aniiiii
12-04-2009, 17:26
Попринцип е нормално да ти се ходи до ВЦ-то, но не е нормално чак да те боли..
Защо не пробваш точно преди да го направите да отидеш и после ако пак те боли, тогава найстина си за доктор.

kremen4eto
12-06-2009, 10:15
Имах цистит, който излекувах съвсем наскоро и остава лекарката да е некадърна щом ми каза, че вече всичко е наред. А и при цистита болеше когато ходех до тоалетна само, не през останалото време.

И само не ме нападайте, не съм толкова глупава да си причинявам сама проблеми. Като се лекувах нито той, нито аз помислихме да го правим.

kremen4eto
12-06-2009, 10:16
И боли само при някои пози - явно когато натиска пикочния мехур :-o

bathory
12-06-2009, 14:10
Абе както ти казаха отивай на лекар. :)

m1nik
12-06-2009, 15:29
На мнението на Ани съм :)

kremen4eto
12-06-2009, 16:08
Попринцип е нормално да ти се ходи до ВЦ-то, но не е нормално чак да те боли..
Защо не пробваш точно преди да го направите да отидеш и после ако пак те боли, тогава найстина си за доктор.

Добре, ще пробвам :)

mOBSCENE
12-06-2009, 16:32
дано ти няма нищо..успех :-)

anichka12345678
12-06-2009, 17:01
Ами като правя секс, дори и секунди преди да сме почнали да съм ходила до тоалетна, към края вече ми се припишква. Най-лошото е че боли доста като ми притиска пикочния мехур. Случва ми се от скоро, преди не беше така. Правили сме цяло лято секс по 4-5 часа и нямах тоя проблем, сега 1 час и вече почва да боли и да ми се пикае. Отвратително е! Каква е причината и как да го предотвратя, понеже е гадно, щот хем ми е яко, хем ме боли. :?
Според мен трябва да намерите подходяща поза и като ти се допишка може просто да спрете малко и после като ти мине да продължите и на мен ми се е случвало да ме заболи ама само в някои определени пози едвали е чак за лекар.А може и да е това как той го прави ,помолиго да е по нежен и внимателен .УСПЕХ

marti93
12-06-2009, 18:29
и на мен ми се пикае След Sex но болката е обезпокоителна

kremen4eto
12-06-2009, 18:34
Ами като правя секс, дори и секунди преди да сме почнали да съм ходила до тоалетна, към края вече ми се припишква. Най-лошото е че боли доста като ми притиска пикочния мехур. Случва ми се от скоро, преди не беше така. Правили сме цяло лято секс по 4-5 часа и нямах тоя проблем, сега 1 час и вече почва да боли и да ми се пикае. Отвратително е! Каква е причината и как да го предотвратя, понеже е гадно, щот хем ми е яко, хем ме боли. :?
Според мен трябва да намерите подходяща поза и като ти се допишка може просто да спрете малко и после като ти мине да продължите и на мен ми се е случвало да ме заболи ама само в някои определени пози едвали е чак за лекар.А може и да е това как той го прави ,помолиго да е по нежен и внимателен .УСПЕХ

Мога да го помоля, ама това не е редно да се случва всеки път. Нали ще е нежен веднъж, два, три пъти, ама после ще го искаме по-диво. Не е нормално това да ме боли при някои пози :-o

anichka12345678
12-06-2009, 18:44
Ами като правя секс, дори и секунди преди да сме почнали да съм ходила до тоалетна, към края вече ми се припишква. Най-лошото е че боли доста като ми притиска пикочния мехур. Случва ми се от скоро, преди не беше така. Правили сме цяло лято секс по 4-5 часа и нямах тоя проблем, сега 1 час и вече почва да боли и да ми се пикае. Отвратително е! Каква е причината и как да го предотвратя, понеже е гадно, щот хем ми е яко, хем ме боли. :?
Според мен трябва да намерите подходяща поза и като ти се допишка може просто да спрете малко и после като ти мине да продължите и на мен ми се е случвало да ме заболи ама само в някои определени пози едвали е чак за лекар.А може и да е това как той го прави ,помолиго да е по нежен и внимателен .УСПЕХ

Мога да го помоля, ама това не е редно да се случва всеки път. Нали ще е нежен веднъж, два, три пъти, ама после ще го искаме по-диво. Не е нормално това да ме боли при някои пози :-o

Според мен е нормално щот има и значение в размера ,ако е по надарен се случва болка при по продължително водене на полов живот .Пък и момчета трябва да се съобразява с теб

kremen4eto
12-06-2009, 18:51
Едва ли е от размера, не е някой много надарен. Пък и аз казах - цяло лято е имало вечери по 4-5 часа, дори и да ми се приходи до тоалетна, просто ми се ходеше, никога не ме е боляло. А тука от няколко седмици, 1 час минава и вече почва да наболява.

c0ci
12-06-2009, 19:54
имах същия проблем :) от цистита е ! ако пиеш лекарствата редовно няма причини за притеснение :-)

kremen4eto
12-07-2009, 15:07
Мерси, ще пробвам предложеното и ако няма ефект отивам на лекар. Просто исках мнения ;)