PDA

View Full Version : apandesitt-molqq daite si mnenieto spe6no



lusytooo
12-04-2009, 08:27
ами здравеите със сигурност има доста такива теми и се извинявам ако вече ви е досадно да обяснявате ноо имам проблем.Значи всичко започна с това че във вторник както си бях на училище ме заболя корема главата ии имах световъртеж.Прибрах се вкъщи ии се оказа че имам доста висока температура 39 градуса и то цял ден беше така какви ли не хапчета пих но не и повлиях,корема продължаваше да ме боли на всякакви места но болката не беше постоянна идваше и отшумяваше и така звънях на лекаря ми тои се осъмни да не би да е апандесит но нищо повече, на следващия ден болките пак се появяваха и изчезваха ии корема ми беше доста твърд също така имах и запек,това продължи 2-3 дни сега корема ме боли ноо по малко.Четох доста неща относно апандесита и имам съмнения и то големи,но неискам да притиснявам маика си защото тя и без това е голяма паника :Х а и аз съм доста притиснителнаа :Х иии въпроса ми е мога ли да бъда сигурна че е апандесит илии си въобразявам
P.S. ии още веднъж се извинявам за малко тъпичката тема :)

black_baby
12-04-2009, 08:36
И аз така започнах със силни болки в корема и се оказа че е апандеситът ми и се наложи операция,но сега неискам да те плаша.Подскочи на един крак и ако не можеш тичай бързо на доктор. А за температурата немога да ти кажа нищо !!! Това е от мен :)

lusytooo
12-04-2009, 09:42
благодаря ви :) а някви идеии да имате как да съобщя на наще щот да им кажа просто еи аз смятам че имам апандесииит :Д едва лии ще ме вземат на сериозно или по точно се страхувам да не грешаа ох незнам и аз :?

terawatt
12-04-2009, 09:59
Че и да не те вземат на сериозно, нищо не ти пречи да отидеш при личния и да му кажеш какви проблеми имаш.

clever
12-04-2009, 11:40
кажи на вашите че имаш проблем
въпреки че са паника родителите са длъжни да знаят какво става с теб и как се чувстваш
отидете веднага на лекар-да ти направят изследвания
ако имаш апендицит лечението трябва да бъде много бързо защото иначе последствията са лоши!
дори в болницата отиди направо.. няма смисъл да ходиш в поликлиниката при личния да си губиш времето --
ако се наложи операция-не се страхувай
не е страшна и ще те спаси от кофти последствия :)
успех

lusytooo
12-04-2009, 11:57
благодаря ви :)

clever
12-04-2009, 12:03
няма проблем.. опитахме се да ти помогнем.

като отидеш на лекар и след изследванията и т.н. пиши тук ако искаш и кажи какво ти е било и как е минало лечението ;)

hottie
12-09-2009, 13:34
Не знам дали си си разрешила проблема, но отиди да си вземат кръв и не отлагай дори при най-малкото съмнение !

aloveyou
12-09-2009, 14:41
Върви при личния си..

При мен беше:
- световъртеж
- главоболие
- повръщане
- Болки,ниско долу в корема

*Подскочи на един крак,и ако те боли или не можеш - веднага тичай на лекар,да ти направят изследвания и евентуално ако имаш апандисит - ще те оперират

П.П - кажи на родителите си,че се чувстваш зле..Кажи им какво те боли..+не мисля,че ще те вземат на несериозно - напротив,мисля,че много ще се притеснят

Red_Hair
12-11-2009, 17:37
ами виж повръщането се появява когато се спука апендикса,а колкото до подскачането,схващането на бедрения мускул е спонтанно,така че съветът ми е да легнеш и да се отпуснеш и майка ти да натиска леко с длан коремната област ако има подуване и болка дори и малка то в 70% от случайте е възпаление на апендикса,но най-добре иди на лекар и не чакай за да не стане най-лошото,защото аз самият съм преживял спукване на апендикса и апендектонията беше много по сложна и бях на косъм от смъртта,затова иди на време,съвсем приятелски съвет,няма нищо страшно :)

lusytooo
01-09-2010, 20:23
ами значиии благодаря вии казах на родителите сии и те ме зажедоха на лекар остажиха ме в болница оказа се хроничен апандесит :)))))))))) оперирана съм и вече съм като нова :grin:

clever
01-09-2010, 22:19
ами значиии благодаря вии казах на родителите сии и те ме зажедоха на лекар остажиха ме в болница оказа се хроничен апандесит :)))))))))) оперирана съм и вече съм като нова :grin:
радваме се че вече си добре :)