PDA

View Full Version : Объркан съм...



des7royer
12-04-2009, 08:52
Значи бях на едно РД и с едно момиче от съседния клас така да кажа се помляскахме.. В смисъл тя дойде и изведнъж почна да ме целува. До тогава ми беше напълно безразлична, но лошото е че почнах да я харесвам, а от нейна страна тотална заебавка на другия ден :? Дори здрасти не ми казва в даскало :o

П.П-Сори за тъпата тема, но съм напълно объркан....

niquetamere
12-04-2009, 09:01
Покани я да излезете, така би трябвало да разбереш какви са и намеренията.

valdesbg
12-04-2009, 09:10
Ама си готЯн на снимката :) Фешън да има :)

По въпроса- да си чувал за забивка? Хващаш я, приказвате и си изяснявате кой -кого :) Ако не ще да приказва - ясна работата. Какво чудно има?

sunshinepp
12-04-2009, 09:13
Значи бях на едно РД и с едно момиче от съседния клас така да кажа се помляскахме.. В смисъл тя дойде и изведнъж почна да ме целува. До тогава ми беше напълно безразлична, но лошото е че почнах да я харесвам, а от нейна страна тотална заебавка на другия ден :? Дори здрасти не ми казва в даскало :o

П.П-Сори за тъпата тема, но съм напълно объркан....

кажи й че те кефи пък каквото ще да става!! :grin:

vampire_girl_
12-04-2009, 09:15
заговори я ти веднъж,прецени как стоят нещата,ако липсва интерес от нейна страна,просто приеми,че целувката е била моментно изживяване,което е свършило там,където е започнало.

dakata123
12-04-2009, 09:19
Както казаха другите я покани да излезете и се изяснете. Всичко става с говорене. Ако тя те харесва, каквато и глупост да и кажеш ще приеме да сте заедно, а ако е било просто детинщина ще те отблъсне.
П.С. Защо ти не ходиш при нея и не я мляснеш, както тя е направила, да разбере, че я харесваш.

w0sh
12-04-2009, 09:34
плюсчииииииии

LadyDi
12-04-2009, 09:35
Тоз 'убавия глагол "мляскам"... Как пък се научихте всички да млещите...

dakata123
12-04-2009, 09:38
Тоз 'убавия глагол "мляскам"... Как пък се научихте всички да млещите...
Ми ко да напрая тва ми дойде на акъла първо. Аз много не мисля преди да пиша за т'ва

w0sh
12-04-2009, 09:40
Тоз 'убавия глагол "мляскам"... Как пък се научихте всички да млещите...

Въпросния юзър "даката" е с явна умствена деградация

aciko
12-04-2009, 09:52
Била е пияна и явно е била курвичка и е искала да усъществите "груб телесен контакт с вашите тела"

Sladurcho
12-04-2009, 10:37
Попитай я колко алкохол и трябва да изпие че да се повтори случката от този рожден ден :D

black_baby
12-04-2009, 10:46
Или го е направила защото е била пияна и на следващия ден те е заебала защото не помни или го е направила защото е трябвала да се изфука пред някой и после те заебава просто от тази гледна точка : ЗА НЕЯ ЦЕЛУВКАТА С ТЕБ НЕ Е СЪЩЕСВУВАЛА,ТЕБ НЕ ТЕ ПОЗНАВА,НИЩО НЕ СЕ Е СЛУЧИЛО ( "Моля каква целувка? " ) :-o :shock: Това за мен са единствените варианти !!!

ivcheto0o
12-04-2009, 11:42
маи е била пияна....или може би 4ака сега ти да направи6 не6то тя е направила първата кра4ка

PlayMyMusic
12-04-2009, 11:45
Според мен само си търси внимание и обожатели.
Може пък тя да те е харесвала, да те е целунала и така е постигнала целта си - сексуален контакт.
А според мен ти не я харесваш, а просто си привлечен от нея...

decit1
12-04-2009, 11:48
pi4 a kvo shte kajesh otnosno tova ti dali si i kazal zdravei moje ta da e o4akvala ti da ikajesh i 2ro ponqgoka kato stane taka i momi4eto ne me kefi sedno nishto ne e stanalo 8) 8) 8) 8) nzn pomisli si

BloomF
12-04-2009, 13:18
Тая курве ли е или натам отива?

peshost
12-04-2009, 13:55
:? :?

ToniStoraro
12-04-2009, 13:58
на различните хора алкохолът по купоните им действа по различен начин.

des7royer
12-04-2009, 15:25
Според мен само си търси внимание и обожатели.
Може пък тя да те е харесвала, да те е целунала и така е постигнала целта си - сексуален контакт.
А според мен ти не я харесваш, а просто си привлечен от нея...

Точно.. Аз не изпитвам чувства към нея, а ме привлича

П.П-И да наистина беше пила, но не мисля че не помни нищо :D

dakata123
12-04-2009, 19:13
Според мен само си търси внимание и обожатели.
Може пък тя да те е харесвала, да те е целунала и така е постигнала целта си - сексуален контакт.
А според мен ти не я харесваш, а просто си привлечен от нея...

Точно.. Аз не изпитвам чувства към нея, а ме привлича

П.П-И да наистина беше пила, но не мисля че не помни нищо :D
Абе тя, че е пила, пила е ама сигурно помни вс. Цлувката, която е хубава не се забравя, повярвай ми....мхм всичко се помни. Щом тя нищо не прави, защо ти не го направиш, всяко нещо има решение, повярвай в себе си и ходи при нея, ако не ти се върже си кажи "реме ми на фара" и я заеби, винаги има следваща. Повярзай на тея години, който си няма да излез енищо сериозно. Аз имах връзка още трети клас и, к'во нищо не излезе.

umri
12-04-2009, 21:54
Значи бях на едно РД и с едно момиче от съседния клас така да кажа се помляскахме.. В смисъл тя дойде и изведнъж почна да ме целува. До тогава ми беше напълно безразлична, но лошото е че почнах да я харесвам, а от нейна страна тотална заебавка на другия ден :? Дори здрасти не ми казва в даскало :o

П.П-Сори за тъпата тема, но съм напълно объркан....
Обикновено по купони и рожденни дни е каквото било - било. Можеш да я поканиш да излезете, но не се надявай, че има нещо към теб. На този РД трябваше да пробваш да я изчукаш. Карай, и друг път ще има.

PurpleDream
12-04-2009, 22:41
П.П-Сори за тъпата тема, но съм напълно объркан....

извинен си...
другия път като отидеш на рд, пий повече, за да не помниш на следващия ден какво е ставало, че така може след всеки купон да харесваш различна........... :lol:

balu4ka
12-05-2009, 06:20
Покани я да излезете, така би трябвало да разбереш какви са и намеренията.

+

infatuation
12-05-2009, 09:05
Според мен само си търси внимание и обожатели.
Може пък тя да те е харесвала, да те е целунала и така е постигнала целта си - сексуален контакт.
А според мен ти не я харесваш, а просто си привлечен от нея...

Точно.. Аз не изпитвам чувства към нея, а ме привлича

П.П-И да наистина беше пила, но не мисля че не помни нищо :D
Абе тя, че е пила, пила е ама сигурно помни вс. Цлувката, която е хубава не се забравя, повярвай ми....мхм всичко се помни. Щом тя нищо не прави, защо ти не го направиш, всяко нещо има решение, повярвай в себе си и ходи при нея, ако не ти се върже си кажи "реме ми на фара" и я заеби, винаги има следваща. Повярзай на тея години, който си няма да излез енищо сериозно. Аз имах връзка още трети клас и, к'во нищо не излезе.
важното е че dakata се изфука, че е имал "връзка" в трети клас и е очаквал да излезе нещо сериозно... и явно е бягал от часовете по БЕЛ, за да се "мляска" с малолетната си лУбоФ
: )

dakata123
12-06-2009, 17:52
Според мен само си търси внимание и обожатели.
Може пък тя да те е харесвала, да те е целунала и така е постигнала целта си - сексуален контакт.
А според мен ти не я харесваш, а просто си привлечен от нея...

Точно.. Аз не изпитвам чувства към нея, а ме привлича

П.П-И да наистина беше пила, но не мисля че не помни нищо :D
Абе тя, че е пила, пила е ама сигурно помни вс. Цлувката, която е хубава не се забравя, повярвай ми....мхм всичко се помни. Щом тя нищо не прави, защо ти не го направиш, всяко нещо има решение, повярвай в себе си и ходи при нея, ако не ти се върже си кажи "реме ми на фара" и я заеби, винаги има следваща. Повярзай на тея години, който си няма да излез енищо сериозно. Аз имах връзка още трети клас и, к'во нищо не излезе.
важното е че dakata се изфука, че е имал "връзка" в трети клас и е очаквал да излезе нещо сериозно... и явно е бягал от часовете по БЕЛ, за да се "мляска" с малолетната си лУбоФ
: )
Чи ти ко си мислиш. Е не съм бягал от часовете, защото момичето беше от моя клас :D 8-)

buuu
12-06-2009, 18:42
хахах пиянските ебавки 8-)