PDA

View Full Version : Болезнени яйчници



qqnniichka
12-04-2009, 09:21
Здравйте на всички... Регистрирах се в teenproblem за да ви попитам един въпрос, който много ме тормози.
От една седмица ме болят яйчиниците на 17 години сам и не сам девствена. Проблема ми е, че вече не издържах и казах на майка ми,че изпитвам болки, но тя не знае че сам имала интимни отношения с момче.
Въпроса ми:
Може ли генекологът който ме прегледа, ако ме гледа само на ехограф да разбере,че не сам девствена?
:lol:

foreverr
12-04-2009, 11:31
Не може да разбере, но ако те гледа и долу ще разбере.И все пак ти не можеш да заповядаш на лякаря да те гледа само на ехограф-той си решава дали е нужен и преглет отдолу...

clever
12-04-2009, 11:50
е що не каза на майка ти че не си девствена.. тия неща като ги криеш от вашите после става по-зле :lol: :lol:
ходи на лекар ..
авно майка ти ще разбере че не си девствена в гинекологичния кабинет което е гадно според мен ама...... да си мислила по-рано :lol:
успех и дано проблемът ти не е сериозен :)

amk933
12-04-2009, 13:56
Много трудно да се сети човек: Запиши си час при определен гинеколог, но преди това му кажи по тела, че не желаеш девственоста ти да се коментира пред майка ти. Кое му е трудното? :-o

kalpazanka
12-04-2009, 14:58
Или го излъжи. Лошото е, че може да не успее да ти помогне.

xpucutyyy
12-07-2009, 08:59
защо просто не отидеш на генеколог без майка си .. искаш направление от ли4ния лекар и отиваш ..ти си на 17 не на 13 .. една приятелка ходи сама на генеколог на 15 .. а дори и да не искаш направление от личния си ..ще ти вземат 15 лева но поне ще си спокойна ..

heiress
12-07-2009, 09:16
Как може да криеш това от майка ти.. че нали и тя е жена.. а и най- малкото, ако си мислиш, че не се досеща мисля, че жестко се лъжеш. Все пак не я познавам, но смятам че се е досетила, въпреки че не си й казала.

heiress
12-07-2009, 09:17
Как може да криеш това от майка ти.. че нали и тя е жена.. а и най- малкото, ако си мислиш, че не се досеща мисля, че жестко се лъжеш. Все пак не я познавам, но смятам че се е досетила, въпреки че не си й казала.

djuki
12-10-2009, 21:10
ами ти отиди с нея , но влез сама...