PDA

View Full Version : приятели???



TheGirlNextDoor
12-04-2009, 12:01
темата не е много за любов,но имам нужда да споделя а в момента няма с кого..
Едно не мога ра разбера,защо колкото повече правиш компромиси толкова по недоволни са всички.Правя всичко само и само да няма комфликти и накрая всички ме изкарват виновна.Вече имам чувството,че ако се държиш добре с хората те само те използват.Нали уж добрите постъпки никога не остават 'ненаказани'..Ако имат полза от теб супер..като не им тръбваш ти бият шута,,ебaхти приятелите..чесно

ivcheto0o
12-04-2009, 12:18
разбирам те :) и аз не мога да си обясня но явно живота е такъв....

ManiaSpiritY
12-04-2009, 13:31
Точно така си е ,затова СПРИ да угаждаш на всички и помисли за себе си.

peshost
12-04-2009, 13:48
А баш.

ToniStoraro
12-04-2009, 14:05
въпросът ти всъщност е защо става така, нали? Е, тогава ще ти кажа, че така става, защото ти си си го направила така.

LiGiDY
12-04-2009, 15:14
Абе не е точно така че колкото повече угаждаш толкова по-малко те е*ават.Тези за които говориш просто не са ти приятели :) :) :) :)

doublet
12-04-2009, 15:18
Ако правиш компромиси..или там вкото..е на хора които така или иначе не те харесват..няма и да започант.За момента в които си им нужна ше си им "приятелка" след туй .. ходи бягай по стадиона :)
Помисли кой наистина ти е приятел..и така.
И не зависимо от това дали искаш да направиш нещо добро за друг...1во гледай твоите неща да са на 6.. и да ти е яко ..а после помагаи на другите. - ...иначе ше оставаш пр**бана цял жиовт ;)

TheGirlNextDoor
12-04-2009, 15:31
нее..не правя компромиси за да ме харесат..нищо такова.Говоря за хората(вече не знам дали да кажа приятели) с които сме по цял ден.Напромер ако сме се събрали и решаваме къде да отидем аз съм готова да отида където и да било..даже и да не ми се ходи там..не се сърдя не се тръшкам (както правят други) .Имам чувството,че вървя след гъзовете на всички..а не го правя съзнателно..в смисъл аз съм такъв човек,предпочитам да пренебрегна себе си малко или много за общото благо както се казва.Не знам вече и аз какво да правя ама ми омръзна да ми се качват на главата. :x

Aniiiii
12-04-2009, 15:39
Лееле колко ПОЗНАТО ми е ... и после като им кажеш истината и се сърдят :smt071

antifashionshit
12-04-2009, 16:00
Говоря за хората(вече не знам дали да кажа приятели) с които сме по цял ден.Не знам вече и аз какво да правя ама ми омръзна да ми се качват на главата. :x
с приятни хора си се събрала, личи си... -.-

doublet
12-04-2009, 16:36
Лееле колко ПОЗНАТО ми е ... и после като им кажеш истината и се сърдят :smt071

TheGirlNextDoor
12-04-2009, 19:27
нз вече на кой да вярвам..освен на севе си на никoй не мог ада разчитам :(

Bibz
12-04-2009, 19:34
Познато до болка...

Vichko0o
12-04-2009, 19:34
До 18 годишна възраст ми пукаше точно по същия начин ... На останалите да им е добре, на мене майната ми ;) Да ама стига толкова ! И аз имам нужди и аз трябва да живея някъде в тоя отвратителен свят ! Трябва да гледаш малко твоето дупе какво иска ... Гледай малко собствените си интереси. Дръж на своето, нека останалите направят компромиси за тебе, щом не им изнася държанието им майната им да не са последните на тоя свят ? Живей си живота защото не е сигурно като умреш дали има нещо след това... Щото ако няма нищо си пропиляла целия си живот другите да си правят кефа, а ти да обираш помията ....

loliii
12-04-2009, 19:34
Нали уж добрите постъпки никога не остават 'ненаказани'..

Ми точно. Добрите постъпки никога не остават ненаказвани. Те винаги се наказват. Не можеш да си добър, мил и да бягаш от конфликти постоянно. Хората те мислят за наивен и за човек, върху който да си изкарват негативните емоции и да обвиняват за всичко, което им се случва, просто защото е по-лесно да обвиниш един добронамерен човек, отколкото човек, който ще ти се озъби и ще се защити. Не ти казвам да бъдеш злонамерен/а и скандалджийка, обаче колкото повече си показваш мнението и го защитаваш, толкова повече ще те слушат и никога няма да те обвиняват, защото ще знаят, че не си ти боксовата круша. ;) Общо взето бъди по-устата. Не ги оставяй да те използват, когато им трябва да си поплачат на нечие рамо, а после да те изкарват лошата.

Не знам дали ти разбрах проблема, може малко да съм се отдалечила от въпроса. ;]

TheGirlNextDoor
12-05-2009, 07:42
благодяря много за съветите