PDA

View Full Version : Мазнини



fen4e123
12-04-2009, 15:53
Знаич по корема имам мазнини горе-долу толкова, не мога да преценя точно, но нещо такова
http://www.zimbio.com/pictures/VWiTYRtlPAM/Britney+Spears+relaxing+bikini+pool+Miami/SwFguFxi4-K/Britney+Spears
Обаче като легна примерно корема ми е страшно плосък даже и ми стърчат кокалите под гърдите, ако се сещата за кои по-точно говоря.
Някой има ли идея защо е така?
И много ли са тези мазнини така като гледате по снимката?
Аз от известно реме поддържам някакъв режим и мисля, че има ефект, макар и минимялен, но все пак за колко вреем мислите, че ще се свалят, ако всеки ден или през ден включвам скачане на въже или велоергометър?

mmKamm
12-04-2009, 16:15
Да, коремът ти е дебел. Всеки човек ,когато легне му стърчат кокалите. Моя корем е подобно дебело нещо, но и аз като легна и ми стърчат кокалите.
Според мен пресите ще помогнат, стига да си сериозна.

fen4e123
12-04-2009, 16:20
Аз преси няма да правя, защото чувам противоречиви мнения и не искам да рискувам.
А ако правя всеки ден, понякога през ден, скачане на въже или каране на велоергометър за колко време ще сваля поне малко от мазнините.

fen4e123
12-04-2009, 16:21
Иначе коремът не ми е толкова, по-скоро само като мазнини е толкова, абе не мога да го обясня- Просто сякаш талията ми е по-малко, а аз искам да сваля от мазнините от пред.

britzy
12-04-2009, 16:23
Гръмни се,пробии си мазнините с тея така наречени кокали-ребра(колко да си тъп) и не пиши повече безсмислени теми-да додем да ти изсмучем сланините ли?????? :booooomb:

fen4e123
12-04-2009, 16:25
Гръмни се,пробии си мазнините с тея така наречени кокали-ребра(колко да си тъп) и не пиши повече безсмислени теми-да додем да ти изсмучем сланините ли?????? :booooomb:

Оооф, питах нещо, не съм се оплаквала от това, че има ммазнини, или че искам да се махнат ей теи за 1-2 дена. Имам въпроси и да пишат тези, които могат ад ми отговорят. Ти не се меси толкова много.

britzy
12-04-2009, 16:32
Гръмни се,пробии си мазнините с тея така наречени кокали-ребра(колко да си тъп) и не пиши повече безсмислени теми-да додем да ти изсмучем сланините ли?????? :booooomb:

Оооф, питах нещо, не съм се оплаквала от това, че има ммазнини, или че искам да се махнат ей теи за 1-2 дена. Имам въпроси и да пишат тези, които могат ад ми отговорят. Ти не се меси толкова много.
Хах колкото си искам ше се меся-със стоене пред компа,нема да се махнат мазнините. 8)

terawatt
12-04-2009, 20:23
Помагат и велото и скоците... Времето ще е толкова колкото си го направиш.

Sunrisee
12-05-2009, 06:59
Много много ходене.

fen4e123
12-05-2009, 08:53
Мисля,че намерих малко по-подходящи снимки...
http://avril-images.net/displayimage.php?album=1141&pos=4
http://avril-images.net/displayimage.php?album=1141&pos=3

ByK
12-05-2009, 08:59
аве и аз съм нещо такова..
смисъм като лежа или като станяя или ходя нямам никакво коремче ама понякога се забелязва 8-) ми мисля че това е нормално не може да си дъска :lol:

Infinity
12-05-2009, 09:44
аве и аз съм нещо такова..
смисъм като лежа или като станяя или ходя нямам никакво коремче ама понякога се забелязва 8-) ми мисля че това е нормално не може да си дъска :lol:
Може , може..! 8-) За целта каране на колело и тичане помага много.

fen4e123
12-05-2009, 09:46
Е, да аз не се стремя чак към корем, по който да няма една гънчица, просто искам плосък корем без мазнини.