PDA

View Full Version : Търсачка



GirlfromHell
12-04-2009, 16:15
Здравейте!Имам един въпрос относно търсачката във форума.Защо когато търся нещо изважда резултатие винаги със страници от 1 до 255 и когато искам да отида на втора страница,ми изписва "Мнението или темата ,което търсите не съществува!"?

MrBig
12-05-2009, 21:10
Как да ти кажат като и те не знаят.От колко дена ти е темата вече,а?Никаква активност от страна "вундеркинидте".

GirlfromHell
12-07-2009, 07:57
този мистър биг го повтаря това, като латерна...

хайде да помислим заедно какъв е проблема и да видим дали ще го измислим... погледнете броя на мнения, на потребители и т.н. и си напънете кухите главички...

Аз не говоря за броя на мненията,а за това,че ри търсене на различни неща излиза еднакъв брой резултати от 1 страница до 255 и винаги когато искам да отида на втората страница,тя не работи.Мисля,че въпроса ми е съвсем ясен и зададен напълно простичко?

GirlfromHell
12-07-2009, 08:30
Аз не говоря,че не работи ,намира резлутатите,но само на първа страница.И след това ,когато кликна с мишката на втора страница, ми изписва,че темата или мнението не съществува.Това ми се получава понякога и в тема във форума.Например темата е от 42 стр. и като искам да отида на 42,пише ,че я няма.Кликвам на 41 и всичко е ок,но показва ,че има 42.Сега разбра ли какво имах впредвид или пак ще ме питаш за параметри на търсене!?

GirlfromHell
12-07-2009, 10:11
Ех, знам какъв ти е проблема, ама сигурно има някаква причина да те питам, а?

Миля,че най-добре ще е да ми отговори администратор или модератор.

clever
12-13-2009, 13:46
Здравейте!Имам един въпрос относно търсачката във форума.Защо когато търся нещо изважда резултатие винаги със страници от 1 до 255 и когато искам да отида на втора страница,ми изписва "Мнението или темата ,което търсите не съществува!"?
и при мен е тъй ;d