PDA

View Full Version : Съвет?



infatuation
12-04-2009, 17:17
Здравейте ; ) искам да ви помоля за съвет за едно момче.. разбира се..
Запознахме се преди около два месеца и сме излизали 3-4 пъти.. За първи път срещам човек като него-има невероятен начин на мислене и винаги има за какво да си говорим. Ужасно много ми харесва като човек,пък и на външен вид е доста хубав.. но има няколко проблема.. като за начало.. той сам ми е разказвал, че когато харесва едно момиче не го прави много явно,защото е бил нараняван доста пъти до сега и показва чувствата си,само когато види че от отсрещната страна също има такива.. и втория проблем е че се караме всеки ден за супер малки нещица..
Имам чувството че се познаваме от години и завързахме едно невероятно приятелство,но ми се иска да стане нещо повече от това,но се чудя дали ще направя нещо красиво.. един вид, макар че и аз не съм сигурна как да го направя.. или просто ще разваля едно чудесно приятелство и ще съжалявам за това по-късно..

kombarka
12-04-2009, 17:32
Мислиш ли, че ще продължиш да си му приятелка след като си влюбена в него? Какво приятелство ще е това... И представи си, че си хване приятелка. Как ще се почувстваш? По-добре опитай... кажи му го, защото рискуваш да унищожиш нещо красиво. :)

BloodyAmy
12-04-2009, 17:32
Познато..
Бих те посъветвала да продължиш това красиво приятелство и да видиш дали нещата между вас ще се нагласят без да правиш каквото и да е. А в последствие може и да му покажеш, че наистина се интересуваш от него и няма да го нараниш. Всичко се постига с разговори.
А отностно карането за малките нещата.. просто трябва да се опиташ да не се впрягаш от щяло и нещяло. Една връзка, независимо каква е, се гради изцяло на компромиси и от двете страни.
Успех и ще се надявам това красиво приятелство да се првърне в една прекрасна връзка. (:

alex4o
12-04-2009, 17:34
Миличка аз мога да ти кажа,че цял живот ще има за какво да съжаляваме,но по-лошото ще е,ако стоим без да правим нищо...Така че моят съвет е да направиш първата крачка щом на него му е трудно..Да,може да не се получи,но ако не опиташ никога няма д аразбереш дали е щяло да се получи или не,а и.. "Който рискува печели,който не рискува не печели!" Успех! :)

PurpleDream
12-04-2009, 17:53
времето ще покаже...

ivcheto0o
12-04-2009, 17:58
Мислиш ли, че ще продължиш да си му приятелка след като си влюбена в него? Какво приятелство ще е това... И представи си, че си хване приятелка. Как ще се почувстваш? По-добре опитай... кажи му го, защото рискуваш да унищожиш нещо красиво. :)

infatuation
12-04-2009, 18:00
много благодаря за отзивчивите коментари на всички :)

FantaMen
12-04-2009, 18:00
Аз бих те посъветвал да изчакаш малко.. ще видиш как ще се случат нещата и тогава ти предприеми първия ход..Но не чакай прекалено ... може да го изпуснеш.Относно приятелството представи си че след 2 месеца ще се скарате и няма да се срещате повече??? Няма ли да си
"блъскаш главата" защо не си му показала чувствата... Опитай нищо не ти коства.. ако не го направиш после може да съжаляваш а така поне ще знаеш че си направила всичко възможно да сте заедно но просто не се е получило ... Мисля да спра до тук.. Надявам си да си ме разбрала.... И Успех с пича :)

Valento
12-04-2009, 18:00
времето ще покаже...
Докато чака ... ще го изпусне .... отивай при него кажи му как стоят нещата и действайте ...

LadyDi
12-04-2009, 18:30
времето ще покаже...
Докато чака ... ще го изпусне .... отивай при него кажи му как стоят нещата и действайте ...
И каква е гаранцията, че той няма да се уплаши и да избяга?

Valento
12-04-2009, 18:54
времето ще покаже...
Докато чака ... ще го изпусне .... отивай при него кажи му как стоят нещата и действайте ...
И каква е гаранцията, че той няма да се уплаши и да избяга?
Да , изказах се зле и малоумните не могат да ме разберат , до авторката:Отиди при него и със спокоен тембър на гласът му кажи че адски много го харесваш и искаш вашето приятелство да прени в по-сериозни взаимоотношения...! LadyDi сега разбра ли ме какво исках да кажа...??!?!?!?!

PurpleDream
12-04-2009, 18:58
времето ще покаже...
Докато чака ... ще го изпусне .... отивай при него кажи му как стоят нещата и действайте ...
И каква е гаранцията, че той няма да се уплаши и да избяга?
Да , изказах се зле и малоумните не могат да ме разберат , до авторката:Отиди при него и със спокоен тембър на гласът му кажи че адски много го харесваш и искаш вашето приятелство да прени в по-сериозни взаимоотношения...! LadyDi сега разбра ли ме какво исках да кажа...??!?!?!?!
мисля, че всички разбрахме какво искаш да кажеш още първия път като го написа, ноо не сме на едно мнение

Vichko0o
12-04-2009, 19:25
Ти почакай още малко и ще си останеш с надеждата... Еми покажи му, че не си поредната кретенска, празноглава, куха кифла и му покажи, че чувства има ;) Не е ядрена физика да се сетиш за това ;) Няма да споделям вече, че той е "поредния 17-20 годишен хлапак видял тооооолкова много от живота, страдал тооооолкова много" и куп други глупости, но все тая. Чакането само усложнява нещата ;) "Just Do It" !!!!

AutomatiC
12-04-2009, 21:33
Мислиш ли, че ще продължиш да си му приятелка след като си влюбена в него? Какво приятелство ще е това... И представи си, че си хване приятелка. Как ще се почувстваш? По-добре опитай... кажи му го, защото рискуваш да унищожиш нещо красиво. :)

soul1199
12-05-2009, 08:19
покажи му тая тема и ще разбереш :P

Sladurcho
12-05-2009, 08:27
Мислиш ли, че ще продължиш да си му приятелка след като си влюбена в него? Какво приятелство ще е това... И представи си, че си хване приятелка. Как ще се почувстваш? По-добре опитай... кажи му го, защото рискуваш да унищожиш нещо красиво. :)