PDA

View Full Version : Всички ли са материалистки



offroadbg
12-04-2009, 17:39
Всички ли от момичетата са материалистки или просто попадам на такива :( .Имал сам много връзки и те продължават за много кратко време поради причинита, че не сам богат :shock: Последната ми приятелка ми заряза, защото и отказах да и купа кола.Казах и че нямам в момента пари и тя ме заряза :( .Друга пък ми поиска 1500 лева, за да си оправи зъбите казах и че нямам пари и тя ме заряза.Направо се плаша от днешните момичета.Всички ли са такива :x

YouKnowImBetterThanYou
12-04-2009, 17:48
Съмнявам се да е просто защото не си богат. Иначе повечето действитлно са материалистки, но имаш шанс да ги "опитомиш" и с по-малко екстри. Пък и курвите се познават лесно, ако толкова самовлюбено твърдиш, че имаш много опит зад гърба си... Така де, не разбирам какъв ти е проблема. Явно общеваш прекалено много и ти връзва единство защото филмираш, че си богат, а като те разкрият, че си ги лъгал естествено, че ще бягаш. Абсурдни глупости разправяш, смени тактиката си в лъжите. Просто жените не обичат да ги лъжеш, а ти като си вкарвал филмите, че си "чичко паричко" естествено, че ще искат. А откажеш ли им, то е близко до акъла, че те или те зарязват защото си излъгал, че имаш пари или пък защото си мислят, че всъщност си богат, но пък не искаш да харчиш дори за екстри, които според представите, които си създал за себе си докато си лъгал за себе си, за теб са евтини, но пък видиш ли - не искаш да си даваш парите за нея => не ти пука особено много => тя се обижда и те зарязва. И в двата случая няма как да ги задържиш. Лъжи по-малко, това е!

LoveRetroMusic
12-04-2009, 17:48
всички под общ знаменател, пф.

AutomatiC
12-04-2009, 17:55
божеее! :D
аз също съм материалистка,но чак за коли и зъби :razz: ...и по принцип материланите неща се стремя да ги получа чрез собствен труд,може би се чувствам прекалено горда за да имам такива прищявки спрямо един мъж/момче :-o мисля,че имаш лош късмет или по точно лош вкус..

PurpleDream
12-04-2009, 17:55
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...

ivcheto0o
12-04-2009, 17:57
ми не вси4ки са....мен никога не ме е интересувало подобно не6то просто оби4ам да постигам вси4ко сама и да не съм длъжна на никого.....Но не мисля 4е тези моми4ета са те оставили само заради това,може би и в теб е проблема

Valento
12-04-2009, 17:58
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
Ще ме прощаваш ама вие не сте сложни за разбиране ... вече ви разбрахме ... вие сте тъи същества !

PurpleDream
12-04-2009, 17:59
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам

Valento
12-04-2009, 18:02
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам
Оу повярвай ми , поне аз ви разбирам доста добре , само да ви погледна в очите ии сте ми ясни ... е има малко исключения , които не са такива ... но ти не се вписвап в тизи % исключения ...

PurpleDream
12-04-2009, 18:04
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам
Оу повярвай ми , поне аз ви разбирам доста добре , само да ви погледна в очите ии сте ми ясни ... е има малко исключения , които не са такива ... но ти не се вписвап в тизи % исключения ...
и как разбра, че не се включвам като не си ме погледнал в очите? :lol:

Valento
12-04-2009, 18:06
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам
Оу повярвай ми , поне аз ви разбирам доста добре , само да ви погледна в очите ии сте ми ясни ... е има малко исключения , които не са такива ... но ти не се вписвап в тизи % исключения ...
и как разбра, че не се включвам като не си ме погледнал в очите? :lol:
като чета какво пишеш в постовете си ... остави недей се занимава ...

PurpleDream
12-04-2009, 18:07
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам
Оу повярвай ми , поне аз ви разбирам доста добре , само да ви погледна в очите ии сте ми ясни ... е има малко исключения , които не са такива ... но ти не се вписвап в тизи % исключения ...
и как разбра, че не се включвам като не си ме погледнал в очите? :lol:
като чета какво пишеш в постовете си ... остави недей се занимава ...
нищо не е така както изглежда...
оставям...

black_baby
12-04-2009, 18:08
АЗ НЕ СЪМ МАТЕРИАЛИСТКА :grin: и ти го казвам с гордо вдигната глава.НЕ СЕ ФУКАМ 8)

lubomirky
12-04-2009, 18:16
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам
Оу повярвай ми , поне аз ви разбирам доста добре , само да ви погледна в очите ии сте ми ясни ... е има малко исключения , които не са такива ... но ти не се вписвап в тизи % исключения ...

тъпо парче си, не се прави на разбирач.

Valento
12-04-2009, 18:17
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам
Оу повярвай ми , поне аз ви разбирам доста добре , само да ви погледна в очите ии сте ми ясни ... е има малко исключения , които не са такива ... но ти не се вписвап в тизи % исключения ...

тъпо парче си, не се прави на разбирач.
Хвани ме за к*ра и ме разходи малко , паляк!

LadyDi
12-04-2009, 18:27
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
Ще ме прощаваш ама вие не сте сложни за разбиране ... вече ви разбрахме ... вие сте тъи същества !
Lame...

Hilary_
12-04-2009, 18:33
Не не са всички .. стига с тия общи знаменатели .. :? :?

lubomirky
12-04-2009, 18:34
стига с тия тъпи въпроси...
не разбрахте ли, че ние сме много сложни същества и никога няма да ни разберете!...
... вече ви разбрахме ...

не вярвам
Оу повярвай ми , поне аз ви разбирам доста добре , само да ви погледна в очите ии сте ми ясни ... е има малко исключения , които не са такива ... но ти не се вписвап в тизи % исключения ...

тъпо парче си, не се прави на разбирач.
Хвани ме за к*ра и ме разходи малко , паляк!

намери си едно момиче да те разходи, смешко. първият път е най-приятно, шъ знаиш ;>

buuu
12-04-2009, 18:38
nononononono фаяр но фаяр аййй :lol:
не ве не са сички 8-)

Python5
12-05-2009, 17:22
АЗ НЕ СЪМ МАТЕРИАЛИСТКА :grin: и ти го казвам с гордо вдигната глава.НЕ СЕ ФУКАМ 8)
Да, но за сметка на това си нахална, арогантна, себична, егоцентрична, нескромна, шумна.

ef4etyYy
12-05-2009, 17:40
Всички ли от момичетата са материалистки или просто попадам на такива :( .Имал сам много връзки и те продължават за много кратко време поради причинита, че не сам богат :shock: Последната ми приятелка ми заряза, защото и отказах да и купа кола.Казах и че нямам в момента пари и тя ме заряза :( .Друга пък ми поиска 1500 лева, за да си оправи зъбите казах и че нямам пари и тя ме заряза.Направо се плаша от днешните момичета.Всички ли са такива :x :shock: :shock: :shock: не всички са такива :o за мене поне парите не са важни :?

FancyGirl
12-05-2009, 17:42
:)

Bellatrix
12-05-2009, 17:59
Мне. 8-) Моя е беден като шушулка, защото всичките му пари отиват за растения и корали, ама пък ми е такъв сладичък :D Лигава съм напоследък. :-o Както и да е, спри да ходиш с кифли и може и да си намериш свястно момиче.

nezabelejimata
12-05-2009, 18:16
Ам аз лично не съм материалистка и никога няма да бъда. Не си избирам момчетата по това дали имат пари за мен това няма значение и не смятам че трябва да слагате всички под общ знаменател защото винаги си има изключения от правилата които сами си създаваме :-D :-D

golqmumnik
12-05-2009, 18:27
Не,но тези койте не са материалистки не са достатъчно привлекателни 8-) Затуй си опичай акъла 8)

lonely_girl92
12-05-2009, 18:37
Не всички са такива, просто не си попаднал на точното момиче за теб ...

Metatron
12-05-2009, 18:46
Ми Не... това е отговора, но това, че в последно време все повече момичета /16-20г. та и нагоре/ гледат финансовото положение на мъжа не е за отричане! ;)

LadyDi
12-05-2009, 19:24
Ами то нормално да му гледат финансовото състояние. Инстинкт за оцеляване му се вика.

chocolatee
12-05-2009, 19:25
хаха.. не, естествено, че не всички са такива
просто ти попадаш на тях
вече си отваряй очите като избираш

plmn
12-05-2009, 19:25
на кви образи попадаш е? ахахха 1500 искала да си опрай зъбите. що не й предложи да й ги оправиш безплатно? :razz: :razz: :razz: :razz:
родители няма ли? саката ли е да си ги изкара сама? всеки е материалист в една или друга степен, но някои хора много грешно разбират ролята на приятеля, а тя определено не е да ти ходи след гъза 24/7 и да й се купуват сякви глупости. докато има 'мъже', които ги третират така, ще има и жени, на които да им минават номерата.

IndependentGirl
12-05-2009, 19:26
Всички ли от момичетата са материалистки или просто попадам на такива :( .

Пф.. естествено, че не..
Просто ти попадаш на такива.. или по-скоро сам си ги избираш такива.. :-|

Metatron
12-05-2009, 20:04
Ами то нормално да му гледат финансовото състояние. Инстинкт за оцеляване му се вика.
Наречи го както искаш...остава си факт :)

LadyDi
12-05-2009, 20:10
Ами то нормално да му гледат финансовото състояние. Инстинкт за оцеляване му се вика.
Наречи го както искаш...остава си факт :)
Жалко е, че не го разбирате и го изкривявате според собствения си малък мироглед.

moneycomeme
12-05-2009, 20:12
Какви са тези леки работи,които чувам... :) Нямаш май правилна преценка за хората и за това ,,уличваш'' мацките,които искат ,,материално обезщетение'',за това че са с теб.. :) Въпроса е крайно неудачен-разбира се че има.Има всякакъв тип хора,каквито въображението ни може да създаде.РАзбирам,че си разочарован,но помисли защо все на такива попадаш...може би да си смениш критериите за едно момиче? :)

SkiCatA
12-05-2009, 20:18
всички са :D :D :D :D сам го каза

Metatron
12-05-2009, 20:39
Ами то нормално да му гледат финансовото състояние. Инстинкт за оцеляване му се вика.
Наречи го както искаш...остава си факт :)
Жалко е, че не го разбирате и го изкривявате според собствения си малък мироглед.
Еми може и жалко да е ако ще мирогледа да е в диапазон от 4° хоризонтално отклонение, но си е така... :)



Има всякакъв тип хора,каквито въображението ни може да създаде.РАзбирам,че си разочарован,но помисли защо все на такива попадаш...може би да си смениш критериите за едно момиче? :)
Въпроса е, че пича не се знае какво е приказвал на момичетата и с какво ги е примамил... както "moneycomeme" каза :)