PDA

View Full Version : Ужас..



mrX
12-04-2009, 18:11
Здравейте на 14 съм, и мисля че имам фимоза, а за късото гемче съм сигурен. Та относно "фимоза" като се възбудя, демек членът ми еректира главичката ми става малко над 4 сантиметра дълга, а мога да заголя 1 см от нея и до там иначе боли,а пък си личи и че е някакво много по-тясно от широчината на кожичката която ми трябва, за да ми се заголи главичката.Какви са вариантите за отстраняване на този "двоен проблем"? Моля за сериозни коментари и помощ :(

Cheese
12-04-2009, 18:12
ЛЕКАР

INSIDER
12-04-2009, 18:18
ЛЕКАР
+1

amk933
12-04-2009, 18:34
Вариянтът е само един - операция. ;)

И не, изобщо не е толкова страшно колкото си мислиш, нито ще те боли...Колкото повече отлагаш, толкова по-зле ще става. Следователно: моментално на уролог-андролог.

Успех. :)

bubble11
12-04-2009, 18:35
ЛЕКАР
+1

+ 1

mrX
12-04-2009, 18:40
Много мерси на всички за помощта, също така че няма "хейтване".Извинявам се, че не попитах още от началото но искам да попитам още коя операция първо трябва да се направи - за фимозата или за гемчето, и дали ще се получат допълнителни проблеми от взаймодействието на тези два проблема.P.S. извинявам се за неграмотния начин по който се обосновавам :D

Cheese
12-04-2009, 18:42
Е, щом ако не е чак толкова сигурен не чак до операция ами както казах преди няколко коментара - лекар. ПОсле се стига до операции и други глупости. Все пак ако не е казал на родителите си тряя да им каже което не е толко лесно да отидеш да си покажеш кура и да кажеш - Мамо, заведи ме на лекар и после операция...Просто операцията е 10 пъти по-скъпа или зависи с кви неща ще си преценят хората че трябва - в смисъл ако е с най-новата технология да го ръчкат мн ясно че ще излезе много скъпо като не всеки е богат...Пак казвам да отидеш на лекар :)

mrX
12-04-2009, 18:45
Мерси.

Cheese
12-04-2009, 18:47
А, и да ти кажа , че когато пускаш сериозна тема се проверявай на лекар щото доста хора се опитват само да трупат коментари :)

amk933
12-04-2009, 18:55
Много мерси на всички за помощта, също така че няма "хейтване".Извинявам се, че не попитах още от началото но искам да попитам още коя операция първо трябва да се направи - за фимозата или за гемчето, и дали ще се получат допълнителни проблеми от взаймодействието на тези два проблема.P.S. извинявам се за неграмотния начин по който се обосновавам :D

Не се притеснявай от това, че двата проблема са заедно - няма да има проблем или някакви допълнителни усложнения. С една операция могат да се махнат и двата наведнъж.

Трябва обаче да си решиш, ако е фимоза, дали искаш да те обрежат (препоръчително) или да ти направят пластика (по-добре е обрязване). Освен това трябва да решиш дали ще е с пълна упойка или с местна. Освен това в момента в София се практикува най-модерното обрязване с лазер и в този смисъл, ако си решиш да е така, ще си олесниш живота. Но, ако те обрежат с лазер, не съм сигурен дали ще могат да ти махнат и късото гемче или ще трябва да те оперират по конвенционалния начин после. Абе има много неща, които трябва да изискаш от уролога-андролога, при когото ще отидеш. Бъди настоятелен и питай, ако нещо не ти е ясно. ;)

И не се страхувай от болката, защото доколкото знам от приятели не е изобщо толкова ужасна колкото си мислят хората. Някои дори казват, че няма никаква болка, ами по-скоро дърпане от конците и лек дискомфорт в първите 3 дни. ;)

Успех и не се шашкай! ;)

TokioHotel1
01-02-2010, 18:25
ЛЕКАР
+1 :)

t0d1t0
01-02-2010, 18:28
^ ама ти верно си бавно... Тоя до сега сигурно е правил секс и е пуснал тема дали ще има бебе.

oNthEmaX
01-02-2010, 18:56
Много мерси на всички за помощта, също така че няма "хейтване".Извинявам се, че не попитах още от началото но искам да попитам още коя операция първо трябва да се направи - за фимозата или за гемчето, и дали ще се получат допълнителни проблеми от взаймодействието на тези два проблема.P.S. извинявам се за неграмотния начин по който се обосновавам :D
операцията представлява нещо като обрязване, демек ще махнат част от кожата заедно с гемчето, естествено няколко седмици след това ще е много гадно но другата алтернатива е никога да не можеш да правиш секс. Колкото по-рано отидеш на лекар толкова по-добре, някои казват че след такава операция чувствителността леко намалява така че в леглото ще издържаш повече.
От друга страна може и да не се стигне до операция но ако не отидеш на лекар ще си съсипеш живота

TheX
01-02-2010, 19:14
Добре,че е амк993 да ви спасява
:-D

3dintaMm
01-02-2010, 21:01
значи четах до сега в интернет за късото гемче, таа само с операция ли може да се махне? извинете че не съм разбрал добре :D

amk933
01-02-2010, 21:09
значи четах до сега в интернет за късото гемче, таа само с операция ли може да се махне? извинете че не съм разбрал добре :D

Добре си разбрал. Само с операция се премахва.

:)

3dintaMm
01-02-2010, 21:11
значи четах до сега в интернет за късото гемче, таа само с операция ли може да се махне? извинете че не съм разбрал добре :D
забравих да уточня... на 13 съм и май ми е късо гемчето

3dintaMm
01-02-2010, 21:14
мерси много за бързия отговор,а това обрязване ли значи ?

amk933
01-02-2010, 21:17
мерси много за бързия отговор,а това обрязване ли значи ?

Неееееее. Спокойно. Операцията е много кратка и доколкото знам после се възстановяваш много бързо. Не е обрязване. Обрязване може да се прави, ако имаш фимоза. И то пак не е задължително, защото може проблемът да се реши с пластика и да не си образян. Ти фимоза имаш ли?? :-o Или само късото гемче е проблемът?

Bixel
01-02-2010, 21:17
Със счупена пишка немой са ибе :?

3dintaMm
01-02-2010, 21:23
еми аз както разбрах значението на фимоза не мисля че имам ...

amk933
01-02-2010, 21:26
еми аз както разбрах значението на фимоза не мисля че имам ...

Можеш ли да забелиш главичката?
Само опъва отдолу или изобщо не става? :-o

3dintaMm
01-02-2010, 21:29
еми май мога ама ма притеснява да го направя щото да не са скъса гемчето... леле от последния ти коментар съвсем са обърках за представата си за късо гемче и фимоза :D

amk933
01-02-2010, 21:37
еми май мога ама ма притеснява да го направя щото да не са скъса гемчето... леле от последния ти коментар съвсем са обърках за представата си за късо гемче и фимоза :D

Ако можеш да забелиш и само опъва значи е късо гемче. Ако изобщо не можеш да забелиш може да има и фимоза, но пак няма от какво да се плашиш. Отиди при добър уролог-андролог и сподели проблема. А не се плаши да забелиш...няма да се скъса, ако го направиш плавно и бавно. Поне така ще знаеш можеш или не можеш...Ако не можеш изобщо да забелиш и те боли при опит да отлепиш препециума от главичката тогава е възможно да е и фимоза.

За френулума (гемчето) си сигурен, че е късо, така ли??? :-o

3dintaMm
01-02-2010, 21:41
ами всъщност незнам кой от двата проблема имам сега ще пробвам и ще пиша

3dintaMm
01-02-2010, 21:51
ами почти до долу го забелих и нито ме заболя нито нещо опъна... чесно казано ме достраша до долу иначе остана съвсем малко ... незнам защо мн ма е страх като стане дума за моя "орган" ... мерси много amk пък ако наистина имам някой проблем което вече ме самнява ще отида на лекар : :) наистина благодаря много

mOBSCENE
01-02-2010, 21:55
ЛЕКАР

amk933
01-02-2010, 22:01
ами почти до долу го забелих и нито ме заболя нито нещо опъна... чесно казано ме достраша до долу иначе остана съвсем малко ... незнам защо мн ма е страх като стане дума за моя "орган" ... мерси много amk пък ако наистина имам някой проблем което вече ме самнява ще отида на лекар : :) наистина благодаря много

Няма проблеми. :)

Charmine
01-02-2010, 22:07
Отиваш при чичо доктор и си решаваш проблема.

VampirePrincess93
01-03-2010, 09:43
наистина най-добре е лекар

clever
01-03-2010, 10:07
на доктор- ще трябва да те оперират
не се притеснявай
на много момчета им правят тази операция-не е сложна
:)

anichka12345678
01-03-2010, 12:47
Здравейте на 14 съм, и мисля че имам фимоза, а за късото гемче съм сигурен. Та относно "фимоза" като се възбудя, демек членът ми еректира главичката ми става малко над 4 сантиметра дълга, а мога да заголя 1 см от нея и до там иначе боли,а пък си личи и че е някакво много по-тясно от широчината на кожичката която ми трябва, за да ми се заголи главичката.Какви са вариантите за отстраняване на този "двоен проблем"? Моля за сериозни коментари и помощ :( лекар само може да ти помогне.Не е нещо ,кой знае .Това често се среща при момчетата на твойте години.Но задължително лекар.