PDA

View Full Version : терен...



stivanch
12-04-2009, 19:10
здр имам един въпрос искам вашата помош ако може искам да има каде да го направим с мойта ма брат ми по цял ден е у нас и играе WoW(той е на 18 ) дайте некви савети как да го разкарам

sifon4o
12-04-2009, 19:13
здр имам един въпрос искам вашата помош ако може искам да има каде да го направим с мойта ма брат ми по цял ден е у нас и играе WoW(той е на 18 ) дайте некви савети как да го разкарам
ама законни ли трябва да са ?

BlueFace
12-04-2009, 19:24
Кажи на брат ти да отиде на кино или нещо такова и го направете. Или му кажи да се маха ,защото искаш да оправиш приятелката си.

П.П. Научи се да пишеш грамотно първо пък тогава прай секса ;)

amk933
12-04-2009, 19:27
Като не става у вас - у тях. :-o

Korrnyy
12-04-2009, 19:34
Брат ти е на 18, едва ли няма да те разбере... Кажи му, че приятелката ти ще идва у вас и той трябва да изчезне за няколко часа. Едва ли няма да схване за какво става на въпрос :-o

BlueFace
12-04-2009, 19:37
Брат ти е на 18, едва ли няма да те разбере... Кажи му, че приятелката ти ще идва у вас и той трябва да изчезне за няколко часа. Едва ли няма да схване за какво става на въпрос :-o

Пича е на 18 и цял ден цъка World of Warcraft ...... Не му възлагай големи надежди 8-)

dakata123
12-04-2009, 19:46
Ебати тъпира е брат ти. Аз не играя тая тъпата игра, дет съм на 13, а той на 18 я играе :D :D :D Злетак, вместо да ходи с приятели на диско и да забие някоя мадама си цъка на компа :lol: :lol:
П.С. Истеричен смех, чак майка се кара :lol: :lol: шот гледа там нещо си. :lol: :lol:

Korrnyy
12-04-2009, 19:57
Пича е на 18 и цял ден цъка World of Warcraft ...... Не му възлагай големи надежди 8-)

:lol: :lol: :lol: Щом казваш :lol: Даже не съм я чувала тая игра. :lol:

П.П - Абе май брат ми я играеше по едно време ама ми се стори малко глупавичка :-o

По темата: Тогава вие се преместе :D Или ако брат ти е маняк геймър може и да не разбере какво правите :D

BlueFace
12-04-2009, 19:59
Заплаши го ,че ще му изтриеш героя или wow-a :lol: :lol:

stivanch
12-04-2009, 20:08
точно това е проблема той не излиза много и едва ли ще ме разбере а в момичето не може понеже живее с баба й и дядо й и те са по цял ден у тях

golqmumnik
12-04-2009, 20:12
Кажи,че ще му купиш нов герой,ако се изпари за два часа.Той сигурно ше се върже,щото геймърите са спрели копеленца 8)

stivanch
12-04-2009, 20:14
не е толкова глупав все пак ще кандидаства в MIT

nooba
12-04-2009, 20:15
Заплаши го ,че ще му изтриеш героя или wow-a :lol: :lol:

Ако играе в оригиналния сървъв може да проработи номера :lol: лолз

BlueFace
12-04-2009, 20:16
Удари го с нещо тежко докато е в безсъзнаие го вържи и го затвори в някоя стая . Вие си свършете работата и после го пусни 8-)

П.П. Пич колкото и да е задръстен брат ти 100% ще разбере ако го помолиш ;)

ef4etyYy
12-04-2009, 21:03
Удари го с нещо тежко докато е в безсъзнаие го вържи и го затвори в някоя стая . Вие си свършете работата и после го пусни 8-) омг :razz:

П.П. Пич колкото и да е задръстен брат ти 100% ще разбере ако го помолиш ;) ++++

иначе :lol: :booooomb:

mishlenceee
12-05-2009, 06:07
наистина ако го помолиш да излезе от стаята той ще те разбере все пак е на 18 :-o

stivanch
12-05-2009, 06:21
немога да ви разбера вие май не разбирате положението !!! ТОЙ Е МАНИАК немога да му хакна акаунта - той позва мак а това е най сигурната ОС. той също така е девствен и неможе да ме разбере ! ! ! Аз имам приателка от 1 година и докато аз съм с нея навън той ходи да си взиима гейм-карти ! ! ! Наистина дайте идея каквод а го направя и няма да го убивам или да го гоня и не на 18 но не ме разбира.

Hilary_
12-05-2009, 06:26
Тоя wow съсипва хората .. :shock: :lol: :lol:

Иначе .. ако имаш малко повече пари я заведи на хотел .. :-|

niquetamere
12-05-2009, 07:57
За тоя WoW има комуни в Корея, представете си какво правят там.

По темата: Аз преди давах на брат ми 2 (два) лева с думите: "Разходи се някъде за 2-3 часа". Той е с 2 години по-голям от мен и знаеше много ясно за какво го правя,но не му пречеше да ми вземе паричките. Все пак това са 2 (два) лева.... :lol: :lol: :lol:

sifon4o
12-05-2009, 11:20
Удари го с нещо тежко докато е в безсъзнаие го вържи и го затвори в някоя стая . Вие си свършете работата и после го пусни 8-)

П.П. Пич колкото и да е задръстен брат ти 100% ще разбере ако го помолиш ;)

Точно това и аз го питах задължително ли е по законен начин да го преметим ;]

p17bull95
12-05-2009, 11:28
Как може да има толко задръстени бе?! WTF?!?!?!

tanchu
12-05-2009, 12:08
само една стая ли имате у вас? ..идете в друга стая или у момичето :)

DarityGirl
12-05-2009, 12:11
направете си 3ка :lol:

Spiridon
12-05-2009, 12:45
Прати някъде брат си на турнир по Warcraft :razz:

mmKamm
12-05-2009, 15:18
Ебати тъпира е брат ти. Аз не играя тая тъпата игра, дет съм на 13, а той на 18 я играе :D :D :D Злетак, вместо да ходи с приятели на диско и да забие някоя мадама си цъка на компа :lol: :lol:
П.С. Истеричен смех, чак майка се кара :lol: :lol: шот гледа там нещо си. :lol: :lol:
тоз пък...тъпак...Въпрос на вкус е...Познавам хора на по 20 и кусур години, които я играят, НО ако те хванат ще те направят на 2 стотинки с две думи, точно защото са тъпири точно. Не се праи на много умен, щото не си.

anonimchetou
12-05-2009, 15:22
World of Warcraft много коварна игра :D :D моя брат преди седнеше ли да я игра нямаще край..

по темата : толкова ли няма къде другаде да правите секс..

bubble11
12-05-2009, 16:04
е добре де той като цъка wow в едната стая...ти я оправи в другата :D :D

bathory
12-05-2009, 17:38
Абе говори с него. К'во толкова?! Направо му кажи, какво мислиш да правиш. Щом е на 18 предполагам е зрял човек (изключвам wow), та все ще се махне от вас за 2-3 часа. Успех и ако не стане си наемете стая в хотел. ;) хD

Addiced
12-05-2009, 17:51
Абе не мисли брат ти за задръстеняк ( е може и да е ) ама тряя те разбере и задръстеняк да е ... а кфо нещо за ОС говореше там Мак бил най сигурния ОС и т.н пробвай Линукс и помисли пак ;)

tuborgaaa
12-05-2009, 18:17
В колата > в гората :D

finger4o
12-05-2009, 21:24
Премести компа в кенефа, и сложи разхлабително в манджата на брат си :grin:

kypo
12-05-2009, 22:34
запознай брат си с някоя приятелка на твойто гадже, аз лично така бих постъпил.
ако не е отчайващ случай на геймър може да има ефект, пък и той е човек, едва ли да цикли на компа ще му е по-приятно от това да си има гадже (въпреки че на мен от известно време ми е по приятно обратното)

m1nik
12-05-2009, 22:43
все пак неказа дали си пробвал да поговориш с него :(

VaneskataV
12-05-2009, 23:11
kaji mu be "brat" toi 6e te razbere :D stiga da ne si po-malkiq ti :d togava mn ebavki 6e obere6 :d

brusa
12-05-2009, 23:31
male brat ti e na 18 i po cql den caka wow takiva hora izob6to ne mi dopadat dobre4e i ti ne si takaf :D.....a ti na kolko si

BePoHuKa
12-05-2009, 23:34
male brat ti e na 18 i po cql den caka wow takiva hora izob6to ne mi dopadat dobre4e i ti ne si takaf :D.....a ti na kolko si+1

Ще си изхаби най-хубавите години в тази безмозъчна игра :shock:

Авторе, кажи му .. няма инъче да се отлепи. По-бруталния вариант е да му счупиш компа 8-)

Pwnmaster
12-05-2009, 23:36
male brat ti e na 18 i po cql den caka wow takiva hora izob6to ne mi dopadat dobre4e i ti ne si takaf :D.....a ti na kolko si+1

Ще си изхаби най-хубавите година в тази безмозъчна игра :shock:

Авторе, кажи му .. няма инъче да се отплепи. По-бруталния вариант е да му счупиш компа 8-)
Ти пък къде се буташ!Не можеш да пишиш камо ли да даваш акъл.

BePoHuKa
12-05-2009, 23:40
male brat ti e na 18 i po cql den caka wow takiva hora izob6to ne mi dopadat dobre4e i ti ne si takaf :D.....a ti na kolko si+1

Ще си изхаби най-хубавите година в тази безмозъчна игра :shock:

Авторе, кажи му .. няма инъче да се отплепи. По-бруталния вариант е да му счупиш компа 8-)
Ти пък къде се буташ!Не можеш да пишиш камо ли да даваш акъл.Щом казваш :)

sodamngood
12-05-2009, 23:45
Абе не мога да приема, че има психически нормален човек(все пак казваш , че е умен и ще кандидатства в MIT) на 18 години, който да не знае какво е секс, и след като му кажеш каква е работата да излезе за 1 час да си свършиш ти твоята... :-o

Pwnmaster
12-05-2009, 23:49
Ще кандидатсва за MIT!?
Сори за офтопика ама автора го обърна на лъжи :)

YouKnowImBetterThanYou
12-06-2009, 01:06
Ти изобщо пита ли го до сега? Току виж е станало с 2 изречия.
Ти: Ще правя секс. Петъка следобед ми трябва място.
Той: Ми хуу, окей... считай, че няма ме тогава.
Това е естествено ако брат ти някога е правил секс и не ти завижда, че ще чукаш. В краен случай го питай кога няма да прави рейд т.е. на wow-ски език, кога е деня в който не е от особено значение дали е в играта.

t0d1t0
12-06-2009, 10:20
http://pic16.picturetrail.com/VOL660/2776885/13175883/223454144.jpg
пускай поръчката.

wizzybizzy123
12-06-2009, 14:58
все пак е момче.. трябва да те разбере... :)

V14D0
12-06-2009, 16:08
1. Купи му силни слушалки и бъди спокоен :D

2. Поговори с него.. може и да стане.

3. Вземи му кабела на пц-то и му кажи, че докато не отиде на кино в петък вечер няма да му го върнеш. 8)

4. Оплачи се на вашите, че брат ти не иска да ти освободи петък вечер, за да го направиш с гаджето си :lol:

CS^BoY
12-06-2009, 16:22
18 готини цъка WoW и ако е във няква private-ка .. xD та по темата.. трудно ще е у вас xd

mort
12-06-2009, 16:38
И аз играх WoW. Не се пристрастих до такава степен, но познавам хора, които са доста зле. Ако се заинати наистина не би те и послушал, вярвам ти. Дай му 4 лева за пакет в някоя зала, за да не изпусне така скъпоценния си фарм и хем ти ще си свършиш работата, хем и той няма да изпусне нищо съществено. И както каза един пич по-нагоре, питай го кога няма рейд. В противен случай и за него дори да носиш мацка, пак няма да стане.
Проблемът ти след това става един - когато го направите веднъж, ще искате пак и ще трябва всеки път да се буташ по 4 лева за залата на брат ти и 3 лева за презервативи. Нооо така като сега питаш за първия ви път - това е моето разрешение. За после пусни още една тема, пък ще мислим.
Успех и бъди нежен! =)

stivanch
12-06-2009, 16:53
за този дето не вярва че кандидаства в MIT той от 6 месеца се готви и ходи ан САТ-ове и учи като лУд ! Иначе съм по-малак от него не искам да споменавам колко, защото го обичам а не искам да го правя за смях... Говорих с него както ми казахте ама неще да ми освободи 1 вечер... какво ли не опитах акзах, че ще му дам всичките си джобни, за да заведе приателите си на по бар или нещо такова (той не слуша чалга и затва дискотеката не е хубаво нещо за него) и той неще вика че всичките му приатели били он-лайн...

mort
12-06-2009, 17:29
А проблем ли е за тебе да отидете, например, в спалнята на вашите, докато той си цъка? Аз лично съм си правел работата в съседна на стаята, където е брат ми. Ако не се чувстваш неудобно, давай смело! Той очевидно не реагира на външни явления, така че ще е напълно отцепен от случващото се.

Wildchildd
12-06-2009, 17:34
E нема такъв брат :lol: . Кажи му директно "брато искам да еба гаджето, няма как трябва да ми освободиш къщата за 2,3 часа,кажи си цената!". Ако все пак не иска, послушаи съвета на mort.

BlueFace
12-06-2009, 17:43
Ако имах такъв брат щях да му вдигна луд скандал....Кажи му : "Ти като си пасивен и искаш да си зарибен девственик ,аз не искам и не съм социално отхвърлен като тебе и искам да си изчукам гаджето "

ef4etyYy
12-06-2009, 18:01
Ако имах такъв брат щях да му вдигна луд скандал....Кажи му : "Ти като си пасивен и искаш да си зарибен девственик ,аз не искам и не съм социално отхвърлен като тебе и искам да си изчукам гаджето " ей тфа е \:D/



и той неще вика че всичките му приатели били он-лайн...
:shock: :shock: ОМФГ

Ivo92
12-06-2009, 19:00
На къде върви светът :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Заключвате се в банята и се почвате, кво толкова сложно има.

Тцтцтцтцтц. Това хората да няма къде да се изчукат :D

Bixel
12-06-2009, 19:02
еби си спокойно няма да забележи ;D

Roland
12-06-2009, 19:24
Като не ще да излиза покани я у вас и се заключете в някоя друга стая и си го направете :grin: :grin: :grin:

LittleDude
12-06-2009, 19:31
за сички wow маняци http://vbox7.com/play:93682e43
даеба тъпата наркомания! тая игра тряя я забранат със закон :lol:

c0ci
12-06-2009, 19:41
а ти на колко си :-o

random_guy1
12-06-2009, 20:34
Ето моя убийствен план:

намираш някоя също толкова вманиачена в играта като него.
Запознаваш ги (онлайн, то явно няма как иначе).
Тя трябва да му инсценира, че не може да си управлява достатъчно добре героя и да го помоли той да я "научи как се играе тая игра", чрез персонални уроци у тях.
Той докато го няма, ти си имаш терен.
И всички ще са щастливи!

Успех!

mOBSCENE
12-06-2009, 20:46
добре де
вие на колко сте? ;д

umri
12-06-2009, 21:00
Ако бях аз щях да го спукам от бой и да му кажа, че ако за няколко часа не се махне ще му строша компютъра и разбия главата. При положение, че не ме разбере с нормални думи. Но това все пак съм аз...

Ако само той е у вас, не виждам какъв е проблема да пляснеш приятелката в съседната стая. WoW пристрастените изключват съзнанието си от реалността и сигурно няма да забележе, че има някой в апартамента. Казваш му да не влиза в стаята, и ако е поне малко свестен ще те остави да си свършиш работата.

Между другото това МИТ, ако не се лъжа е масачузетския университет? Много ме съмнява WoW addict да успява да има отличен успех в училище и паралелно да учи за SAT и Toefl. Дано да влезе... ще му трябва късмет и ДОСТА пари.

DarkBass
12-06-2009, 21:07
хахах пич вместо да му даваш кинти чувал ли си за хотелски стаи за нощ .. не са скъпи избери някакво там с 1 легло 1 стая и се мятайте ако нее ся е малко стидено но измери си стена с изолация че е помекичка :D

Sir9Maximilian
12-06-2009, 21:10
Резни кабела на нета? :razz:

random_guy1
12-06-2009, 23:51
Ако само той е у вас, не виждам какъв е проблема да пляснеш приятелката в съседната стая. WoW пристрастените изключват съзнанието си от реалността и сигурно няма да забележе, че има някой в апартамента. Казваш му да не влиза в стаята, и ако е поне малко свестен ще те остави да си свършиш работата.

Сега ми дойде и една друга идея на главата... бе защо да се правят някакви предупреждения и забрани, като цялата работа може да свърши един прост тъп ключ? Ако вратата на стаята на родителите е снабдена с ключалка, 100% може да се намери ключ за нея (особено ако е от онези стандартните МЕТАЛ и ти трябва ключ #5 примерно).


Между другото това МИТ, ако не се лъжа е масачузетския университет? Много ме съмнява WoW addict да успява да има отличен успех в училище и паралелно да учи за SAT и Toefl. Дано да влезе... ще му трябва късмет и ДОСТА пари.

Не е невероятно. Аз даже познавам няколко хора в MIT, които са геймъри (не знам дали са толкова запалени, ама поне преди цъкаха доста). То и геймърите са като цяло интелигентни. По-скоро щях да се съмнявам, ако беше от оня тип дето всяка вечер запиват или ходят по дискотеки. ТАКИВА вече рядко влизат в MIT :)

stivanch
12-07-2009, 07:20
ама вие забравяте че наще са си вкъщи номера трябва да мине през деня, че аз съм по-малак и наще не ме пускат мн мн да излизам навън вечер. и да това с ключа е добра идея най-много да се опитам да говоря с наще да го разкарат по задачи 1 ден :D

Linns
12-07-2009, 07:57
Резни кабела на нета? :razz:

BlueFace
12-07-2009, 08:07
Компютърните игри водят хората до затъпяване.Точно за това ми е трудно да повярвам ,че wow пристрастен човек ще кандидатства в MIT.Аз преди съм играл wow и знам ,че само за да седнеш да направиш един raid (за не запознатите с wow езика raid е група от 10-25 човека които ходят да бият чудовища) отнема 3-4 часа ... И от къде намира време да се подготвя незнам .... :?

Едно мога да ти кажа брат ти е голям смотяняк щом дори няма да ти направи място за 1-2 часа да си оправиш приятелката :?

random_guy1
12-07-2009, 11:50
ама вие забравяте че наще са си вкъщи номера трябва да мине през деня, че аз съм по-малак и наще не ме пускат мн мн да излизам навън вечер. и да това с ключа е добра идея най-много да се опитам да говоря с наще да го разкарат по задачи 1 ден :D

Прати го на world of warcraft international forum или на някоя game олимпиада.

Сериозно, ако наистина толкова е спекано положението, както го описваш, май единствения вариант остава хотел :)
Там поне ще ви е спокойно :) Ама си трябват парички...

gogo4o4o
12-07-2009, 11:52
Начиии... Праиш си и ти акаунт в УоУ и размазваш брат си от кютек. Ама после може и да си пререже вените. Обаче... има опасност УоУ-а да ти хареса по'ече от секса с приятелката ти. :(

lkz
12-07-2009, 11:53
1. Казваш му че искаш да цъкаш на компа.
2. Ако не проработислагаш компютъра на двора пред вас. И Действаш. Ма трябва да бързаш,че брат ти може да му стане студено, дават го застудяване.

SasHeTo0
12-07-2009, 13:01
Абе вие луди ли сте как ще накарате брат му да го няма на компа няколко часа.
Знаете ли за тези няколко часа колко ще напреднат другарите му който са наравно тъпи с него :) :)

ef4etyYy
12-07-2009, 13:25
Компютърните игри водят хората до затъпяване.Точно за това ми е трудно да повярвам ,че wow пристрастен човек ще кандидатства в MIT.Аз преди съм играл wow и знам ,че само за да седнеш да направиш един raid (за не запознатите с wow езика raid е група от 10-25 човека които ходят да бият чудовища) отнема 3-4 часа ... И от къде намира време да се подготвя незнам .... :? как си се спасил? :shock: :-o аз мисля, че то е като смъртоносно такова, неизлечимо 8-) :booooomb:

anichka12345678
12-07-2009, 16:10
здр имам един въпрос искам вашата помош ако може искам да има каде да го направим с мойта ма брат ми по цял ден е у нас и играе WoW(той е на 18 ) дайте некви савети как да го разкарам
Ами ако не може увас или утях помолете някой по -голям ваш приятел с терен да ви помогне или кола ,а ако е топло времето може и навън някада на полянка ,а ако нямате друго решение си платете хотел няма да е много скъпо за една вечер.А защо непробваш да поговориш с брат си за тея неща,а може и да му намериш приятелка ,за да не е толкова време увас :D

BlueFace
12-07-2009, 16:15
Компютърните игри водят хората до затъпяване.Точно за това ми е трудно да повярвам ,че wow пристрастен човек ще кандидатства в MIT.Аз преди съм играл wow и знам ,че само за да седнеш да направиш един raid (за не запознатите с wow езика raid е група от 10-25 човека които ходят да бият чудовища) отнема 3-4 часа ... И от къде намира време да се подготвя незнам .... :? как си се спасил? :shock: :-o аз мисля, че то е като смъртоносно такова, неизлечимо 8-) :booooomb:

Ем мене никога не са успявали да ме пристрастят ирги.И просто като го играх малко време ми омръзна и спрях 8-)

ef4etyYy
12-07-2009, 17:11
Компютърните игри водят хората до затъпяване.Точно за това ми е трудно да повярвам ,че wow пристрастен човек ще кандидатства в MIT.Аз преди съм играл wow и знам ,че само за да седнеш да направиш един raid (за не запознатите с wow езика raid е група от 10-25 човека които ходят да бият чудовища) отнема 3-4 часа ... И от къде намира време да се подготвя незнам .... :? как си се спасил? :shock: :-o аз мисля, че то е като смъртоносно такова, неизлечимо 8-) :booooomb:

Ем мене никога не са успявали да ме пристрастят ирги.И просто като го играх малко време ми омръзна и спрях 8-) =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ :smt001 :smt003 8-) :booooomb:

mOBSCENE
12-07-2009, 19:53
добре де
вие на колко сте? ;д

dakata123
12-07-2009, 20:00
Верно изтрии му героя, на всеки сървър става :D :D , ама път той ще ис направи нов и пак ще играе :lol: :lol:

umri
12-07-2009, 21:54
Дойде ми и друга идея. Направи го само при положение, че баща ти е точен и ще те разбере. Обясняваш на баща си цялата ситуация, че искаш да напъваш приятелката, пък тоя пречи. На баща ти едва ли ще му откаже, както отказва на теб.

BigFakeSmile
12-07-2009, 21:59
Не че да обиждам някой, ама от това "брат ми е на 18 и по цял ден стои у нас и играе.." ми стана ясно що за брат имаш..
Той ако беше нормално момче, щеше да те разбере и да излезе..
В този случай май нищо не може да се направи, знам ли, пробвай да поговориш с него и би трябвало да те разбере, макар, че не ми се вярва

stivanch
12-08-2009, 06:44
добре де
вие на колко сте? ;д
На 14

ElinoOor
12-08-2009, 08:20
:shock:
14..?!
Яяяя... вземи се откажи...

BlueFace
12-08-2009, 08:46
добре де
вие на колко сте? ;д
На 14

Да наистина вземи се откажи 8-) Рано ти е още .... :-D

golqmumnik
12-08-2009, 09:02
:shock:
14..?!
Яяяя... вземи се откажи...
Стига глупости,народът е казал: Пишка надървена се вкарва в дупка овлажнена 8-) 8)

s3nsual
12-08-2009, 09:09
Събери пари и отидете на хотел

ElinoOor
12-08-2009, 09:15
:shock:
14..?!
Яяяя... вземи се откажи...
Стига глупости,народът е казал: Пишка надървена се вкарва в дупка овлажнена 8-) 8)
Е тъй де 8-) .. ама .. :lol:

ef4etyYy
12-08-2009, 10:20
и тя ли е на 14 :-o ако е на толкова или даже по-малка верно се откажи 8-) има време бе къде бързат сички не мога да разбера.. сякаш идва края на света ибахти :? 8-) :booooomb:

p17bull95
12-08-2009, 10:21
и тя ли е на 14 :-o ако е на толкова или даже по-малка верно се откажи 8-) има време бе къде бързат сички не мога да разбера.. сякаш идва края на света ибахти :? 8-) :booooomb:


2012 не забравяш ли? :D

varSAritai
12-08-2009, 10:55
Брат ти е на 18, едва ли няма да те разбере... Кажи му, че приятелката ти ще идва у вас и той трябва да изчезне за няколко часа. Едва ли няма да схване за какво става на въпрос :-o
братле ! ами ако има райд ! WoW > kурви и Райд > секс Всеки знае това ;)

varSAritai
12-08-2009, 10:56
Събери пари и отидете на хотел
аз имам пари айде да те вода на хотел ? :-)

PaulCrewe
12-08-2009, 11:28
Ай да ходим всички.

SkiCatA
12-08-2009, 13:50
направете тройка с брат ти :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D

t0d1t0
12-08-2009, 13:55
Бъти и лапетата разбираш http://www.smilys.net/kolobok_smilies/smiley2546.gif

vladoap
12-08-2009, 14:03
omg

zavediq na hotel i q 4ykai . i kypi nekvi prespivatelni ot aptekata she my go slojish v vodata i she my dadesh da pie . ili s tyhlata go halosai po glavata .

i btw az cukam 12 4asa na den cabal a sum na 13 :D

ef4etyYy
12-08-2009, 15:02
и тя ли е на 14 :-o ако е на толкова или даже по-малка верно се откажи 8-) има време бе къде бързат сички не мога да разбера.. сякаш идва края на света ибахти :? 8-) :booooomb:


2012 не забравяш ли? :D на тфа не му вярвам 8-) ще настъпи 2013 някой ден и целия свят ще е адски учуден че нищо не е станало :lol: що да съм балък като мога да не съм :razz: :booooomb:

s3nsual
12-08-2009, 15:04
Събери пари и отидете на хотел
аз имам пари айде да те вода на хотел ? :-)
Keep dreaming :) :D

ef4etyYy
12-08-2009, 15:09
Събери пари и отидете на хотел
аз имам пари айде да те вода на хотел ? :-)
Keep dreaming :) :D как го отреза човека 8-) :booooomb:

BlueFace
12-08-2009, 16:22
и тя ли е на 14 :-o ако е на толкова или даже по-малка верно се откажи 8-) има време бе къде бързат сички не мога да разбера.. сякаш идва края на света ибахти :? 8-) :booooomb:


2012 не забравяш ли? :D на тфа не му вярвам 8-) ще настъпи 2013 някой ден и целия свят ще е адски учуден че нищо не е станало :lol: що да съм балък като мога да не съм :razz: :booooomb:

Боже вие всички го приемате толкоз буквално.... Казано е ,че на 21 декември 2012 ще започне "началото на края"...Ама според мен и си го заслужаваме.Никой не оценява вече какво има-избиваме видове животни ,изсичаме вековни гори,не оценяваме културното наследство...Само я опустошаваме тази земя .. :?
Не сме цвете за мирисане човешкия род... :(

ef4etyYy
12-08-2009, 16:54
и тя ли е на 14 :-o ако е на толкова или даже по-малка верно се откажи 8-) има време бе къде бързат сички не мога да разбера.. сякаш идва края на света ибахти :? 8-) :booooomb:


2012 не забравяш ли? :D на тфа не му вярвам 8-) ще настъпи 2013 някой ден и целия свят ще е адски учуден че нищо не е станало :lol: що да съм балък като мога да не съм :razz: :booooomb:

Боже вие всички го приемате толкоз буквално.... Казано е ,че на 21 декември 2012 ще започне "началото на края"...Ама според мен и си го заслужаваме.Никой не оценява вече какво има-избиваме видове животни ,изсичаме вековни гори,не оценяваме културното наследство...Само я опустошаваме тази земя .. :?
Не сме цвете за мирисане човешкия род... :( оф бее, защо винаги си пишеш постовете така, че няма как да не се съглася?!? :booooomb: :booooomb: :booooomb: ужас! 8-) :booooomb:

random_guy1
12-08-2009, 17:28
Боже вие всички го приемате толкоз буквално.... Казано е ,че на 21 декември 2012 ще започне "началото на края"...Ама според мен и си го заслужаваме.Никой не оценява вече какво има-избиваме видове животни ,изсичаме вековни гори,не оценяваме културното наследство...Само я опустошаваме тази земя .. :?
Не сме цвете за мирисане човешкия род... :(

Ако ми позволиш само да вметна - писанията на разни средноинтелигентни диваци не са от някакво значение, много по-съществено е, че пуснахме големия адронен колайдер. Ако ще има край на света, то той е още идния Януари. Според мен няма да има, но ако все пак съществува някаква опасност, тя е много пъти по-голяма от края на някакъв си календар на Маите...

тъй че... деца... ако не сте правили секс и вярвате в Края на Света - действайте. Имате още два месеца.

hugcheto
12-15-2009, 13:17
Ми спрриятели брат си с някои твои приятели с които му е забавно и виж как по цял ден няма да го има у вас ... та даже и вечер :D :D

vellvet
12-15-2009, 13:54
направете го в колата, в някоя чиста тоалетна на заведение, кино(ако филма е ужаси не вярвам някой да забележи какво правите), за варианти на открито е доста студено, ако имаш повечко парички може да отидете и на хотел или хижа.
<<нз на колко години сте и дале сте девствени, защото ако сте 90% от горепосочените отпадат :) >>
успех и да кажеш какво е станало :P