PDA

View Full Version : Пинг-понг



HardGirl666
12-04-2009, 19:42
Здравейте!!Малко да ви позанимавам с една доста необичайна историйка за мен :-D Значии..тази година съм заек във ФЕГ град Пловдив..класът ми е страхотен,много ме кефи (като изключа един човек,но това сега няма значение).Намерих си точните хора,които ми паснаха идеално по характер.Две невероятно добри приятелки,които за макар и малкото време,за което се познаваме ми доказаха,че държат много на мен,показали са уважение,винаги ми помагат по абсолютно всякакъв начин какъвто измислят.За да им се отблагодаря,аз естествено им отговарям със същото.Но имам един малък проблем,който много ме дразни.Понеже с едно друго момиче от класа ми сме в отбора по тенис на маса .. и сме много добри,всеки час по физическо играем заедно.Знам,не всеки се е родил научен,но пък направо ми писва,когато играем с някои други и още не сме почнали да играем ии изпускаме топчето.Та се бяхме разбрали с това момиче винаги да играем заедно.Но стана така,че един ден двете ми приятелки не успяха да се доберат до хилки и топче (големи хиени са момчетата :D ) и ние им бяхме запазили 2 хилки..нямаха топче и затова дойдоха при нас.Ние се съгласихме да играем по двойки,но малко ми стана досадно,защото просто игра не се образуваше,сигурна съм,че знаете как е .. Ии така играехме заедно в продължение наа няколко седмици,обаче един ден те дойдоха ии не знам какво ми стана,но леко се изнервих,защото вече се бях уговорила да играя само с това момиче..случката се повтори още веднъж.Досега не сме се карали за абсолютно нищо,но дойде ли часа по Физическо,просто се чудя какво извинение да измисля,защото не ми се занимава с нещо толкова дребнаво.Та мисълта ми е ...ако може някакъв съвет да ми дадете..да се оправим-хем те винаги да имат хилки и топче и хем аз да играя само с другото момиче.Знам,че е доста глуповато докато го четете,но за мен е малко гадна ситуацията. :-)

Rivas
12-04-2009, 22:18
2 хилки + 1 топче = 10 лева и 50 стотинки. Това е единственото решение на проблема ти. ;)