PDA

View Full Version : Прегръдка и харесване



Thillate
12-04-2009, 22:42
Чудя се дали една съученичка ме харесва... Значи напоследък е постоянно около мен , което не ми е неприятно тъй като я харесвам , а като казвам че е около мен имам чувството че сме залепени... като съм на спирката се е допряла до мен , като застана зад нея, тя се отпуска и се обляга върху мен ... Според мен ме харесва , но понеже съм малко егоцентричен смятам че всички ме харесват :) :)
Интересно ми е дали мога да съдя по начина по който ме прегръща че ме харесва... Днес направо щеше да ми строши ребрата и всяка наша прегръдка за довиждане трае по 5-6-7 секунди, докато като прегръща някой друг е за най-много 2 секунди(фиктивна прегръдка) ... Струва ми се че бях чел някъде че колкото човек желае повече някой друг , толкова повече го притиска и го държи към себе си ...
Проблема да я поканя на среща е че тя си има "приятел" от 2 години , който е пълен нещасник , но ако я поканя смятам че ще ме отреже защото ще си помисли , колко кофти ще е да изневери на приятеля си...

YouKnowImBetterThanYou
12-04-2009, 22:59
Е щом си има приятел, то определено в случая ти си "приятелката". Не възприемай действията и като намеци освен ако малко поне не сте си говорили на тази тема. В противен случай ако опиташ предварително преди да си се уверил (например следващия път както сте си отново в същите пози на спирката решиш да си свалиш ципа), то рискуваш яко да се изложиш.
Най-сигурно е да се разберете с приказки. Подхвани темата за приятелски секс примерно и поискай мнението й. Развоя на събитията няма да закъснее в случай, че тя ти каже, че има мераци да я пълниш отзад приятелски. Това е цялата философия. :)

Metatron
12-04-2009, 23:01
Еми поговори си с нея, незнам на каква възраст сте, пък тя щом си има приятел от 2 год би трябвало да сте на ясно с нещата... Но според мен най-доброто решение е да си поговорите :-D
Хайде Успехче :)

lipecek
12-05-2009, 00:45
Аз немога да се изкажа компетентно по проблемати баце ама мога да кажа, че това за пълния нещасник много ме изкефи ЛУД СИ ЕЙ !!! Мамка му и аз сам забелязал такива които уж ходят с някви на по 25-28-30-40 годишни ....... ама май, че те само си знаят, че ходят с тях :razz: Мани, мани ... Както казват по отраканите поговори с нея па да видиме кво ше излезне. Само, че идва СРАМЪТ ?!??! Как по дяволите да я питаш такова нещо ==> амааа какоо ти искаш ли нещо от мен или просто си търсиш компания докато твоя скапан приятел си дойде от СОФИЯ или тама некой град по голям (в повечето случай те ВИНАГИ са на работа и нямат време за половинките си) и такак на татака. Абе батко много е уплетена работата ти. И аз сам изпадал в горе доле същата ситуация ама при мене беше малко по глупаво :D абе мани не ми се говори. Та така ако си УСТАТ и ЕРБАП МОМЧЕ питай я и да видиме какво ше ти каже. Сподели ! Поне тука няма от кой да се притесняваш и ако неможеме да ти помогнеме поне ше ни напсуваш едно хубаво да си изкараш яда и така :-D

ivcheto0o
12-05-2009, 04:38
според мен те има само като много добър и близък приятел :) пък и 6том сте близки наи-вероятно знае6 какви са взаимоотно6енията им (предполагам ти е споделяла ) .По -добре не рискуваи :)

ToniStoraro
12-05-2009, 05:47
за нея си приятел, макар че ако този, с който ходи, наистина е такъв, може да обмисля да се раздели с него и да ти се натиска.

soul1199
12-05-2009, 08:17
абе покани я на среща,риск печели,риск губи :P :grin:

Thillate
12-05-2009, 08:39
То ние имаме история преди тя да тръгне с тоя боклук ... Аз я харесвах и тя ме отряза защото ако сме тръгнали заедно само сме щели да си развалим приятелството , което по-късно го развалихме защото аз неиздържах да съм до нея и да знам че не мога да я имам ... и аз почнах да излизам с едно друго момиче .... тя с оня нещастник... обаче между мен и онова момиче беше бърза забежка 5-6 срещи и това беше :) а тя си остана с ОНЗИ .
Той е нашия набор .... И 3мата сме на по 18 години ...
Абе ще изчакам да се сближим още малко и като имам възможност ще действам ... Но според мен това че ми е близка приятелка не пречи да има игра... пък и тя за гаджето си пред мен въобще не говори

misslowe
12-05-2009, 08:42
Е щом си има приятел, то определено в случая ти си "приятелката". ;-)

golqmumnik
12-05-2009, 09:28
Хич да не ти пука за приятеля й,важното е ти да си готиния пич,който да отнесе мацката като куцо пиле домат. 8)

kombarka
12-05-2009, 10:20
Ти я покани пък можеш да лапнеш един бой :-D

Wrathchild
12-05-2009, 10:51
Значи, момчето не ти е виновно, че да е 'тоя нещастник'.
И аз прегръщам най-добрия ми приятел, ама нямам нещо към него.

loliii
12-05-2009, 10:51
Сигурен ли си, че първия път, когато си й казал, че искаш нещо повече от приятелство и тя те е отрязала понеже е смятала, че ще си развалите приятелството, всъщност просто не си е измислила причина да те отреже. Защото може просто да не те харесва. А ако сега настояваш, въпреки че тя е заета, може и да ти се ядоса и да стане лошо.
Изчакай за някакви сигнали от нейна страна, не действай направо.