PDA

View Full Version : Мислите ли за всичко?



Aniiiii
12-05-2009, 00:33
Та въпроса ми е .. дали преди да направите нещо мислите за всички последици които могат да станат, или просто го правите и си казвате " Правя го та каквото ще да става"

* сега ще кажете, че зависи от случея, но аз питам например за нещо което ви е забранено, но много искате да направите. Или за нещо което знаете, че ако го направите може да съжалявате после *

Пускам темата, защото се чудя дали да кажа майната на всички "приятели" където имам.Случея е такъв, че съм от малко време с тези хора, но достатъчно да ги опозная и да разбера че са лицемери! Имам приятелка в Бг, но знаете тя е далече, не е същото като да си разкажеш нещо, да ти олекне и после някой да те гушне!
Та ако им кажа "майната ви" ще си остана почти самичка, но поне ще знам че няма лицемери около мен. Но все пак нещо ме спира .. гадно е да си сам!! :Х IT JUST SUCKS!!

Та, нещо съвети, вие как сте в тези неща?

ivcheto0o
12-05-2009, 04:42
аз бих ги оставила.... :) мен наскоро ме предадоха и ме оставиха сама,ама като имат интерес веднага ме търсят :? И сега когато не сам сред лицемери се 4уствам по-бобре макар 4е ми е самотно....но не се от4аиваи все 6те намери6 други приятели :)

Unendlich
12-05-2009, 08:28
Важното е ти да бъдеш щастлива, защото не можеш да угаждаш постоянно на някой (: По принцип правя всичко на моя глава и честно казано не съжелявам за постъпките си, може би, защото егоизмът се е развил доста в мен и гледам най-доброто за себе си ? Винаги можеш да започнеш отначало, пробвай, нищо не губиш - можеш само да спечелиш 8) :-)

CrAzYanDlaZy
12-05-2009, 10:49
остави ги , не се занимавй с тях ... сигурна съм че ще срещнеш хора, които ще оценят това което си ;)

Aniiiii
12-05-2009, 16:20
Мда и аз мисля така, ама всее нещо ме спира.. Трябва да се правя на непукистка, и лицемерка като тях .. а не искам : )

ivcheto0o
12-05-2009, 16:24
Мда и аз мисля така, ама всее нещо ме спира.. Трябва да се правя на непукистка, и лицемерка като тях .. а не искам : )

и аз съм така не искам да падам на тяхното ниво ,но понякога няма друг вариант....

anonimchetou
12-05-2009, 16:56
казвала съм майната ти/ви и съм оставала сама но за кратко. Не съжелявам защото ако не бях постъпила така нямаше сега да имам толкова истински хора около себе си.. и най-вече приятелки.. дори да са една две.. не ти трябват лицемери.. заебавай ги. и не се плаши от това че ще останеш сама.. Човек винаги е сам според мен : )

MadeOfWater
12-05-2009, 17:09
Аз лично живея за момента.Някой ако ме ядоса или подразни на момента си го казвам.Вярно е че говоря зад гърба на хората,но преди това съм им казала всичко в очите.Имам 2 най-добри приятели и още 2 добри приятелки (ако едната въобще може да се нарече такава,но това е друга тема).За 13 години преживях много и се научих да не се доверявам на никой,освен на тези 4-ма човека.Всеки един е от различна компания,но това в никакъв случай не ми прече да се виждам и с четиримата. С познати светът е пълен,въпроса е да намериш кои от тях за ти истинските приятели и да станеш по-голяма от проблемите.Трябва да приемаш загубите с високо вдигната глава и да не обръщаш и грам внимание на човек,който не го ебава за тебе. ;] Затова ги оставяй тея кучки и си намери нови приятели,колкото и да ти е трудно.Все пак човек не поставя стени около себе себе си,за да държи хората настрана,а за да види кой е достатъчно силен,за да ги разбие.Ще видиш,че оттук нататък ще разбираш много по-лесно кой ти е истински приятел и кой само те използва,а използвачи ще има много,въпроса е да не им обръщаш внимание да се обърнеш и да ги заебеш.Всичко това което написах съм го преживяла и много хора ми казват,че съм кучка и тн,ама не е така.Бях миличка и добричка,ама всички започнаха да ми се качват на главата.Истината е че те ме направиха такава.Точно тези хора на които имах доверие.Точно тези хора,които си мислех,че никога няма да ме предадът...точно тези хора.Заради такива,като тях станах толкова злобна и трудно допускам някой до себе си.Ама знам,че винаги ще имам човек на който да разчитам и за това тези четиримата ги пазя като очите си (че даже и повече).Защото ги обичам и никога няма да ги забравя.Защото дори и да се скараме винаги сгрешилия си признава.Защото не искам никога да ги загубя и защото знам,че те са до мен ;] Аз съм си научила урока,а на теб тепърва ти предстой. :smt007 Успех! :)