PDA

View Full Version : Споделено за мен :)



beb4yy
12-05-2009, 10:18
Ще се опитам накратко да ви разкажа как се чувствам .... Може би в период от една година... преживях човек, който обичам дори незнам преживяла ли съм го, но намерих друг който да заеме мястото му да обичайните думи и той казваше че ме обича но аз вярвах се пак имаме минало ходихме преди 2 години когато аз не го нараних и оставих.Реших че трябва да се боря пак да бъдем заедно но да има приятелка от две години и все пак твърди че ме обича и много щастлив когато е с мен и още толкова несигурен ... Аз му казах промених се... но той явно е решил че всеки е по добре да продължи напред ще кажете какво толкова двама човека времето лекува ...Искаше ми се само това да беше, но ейто че стигаме и до приятелите в труден момент е аз осъзнах че нямам такива имам такива, който да ме викнат когато имат нужда от мен, но не и такива когато аз имам нужда от тях ...Винаги аз търся винаги аз отивам където ми се каже винаги аз правя компромиси .... Това е и сега ме боли искам с някой да излезна, но няма с кой няма на кой да се опра скоро ще имам рожден ден и какво от това след като няма истински хора около мен :) Чувствам се сама и незнам как да се държа към тях... Като цяло с хората около мен. :?

loliii
12-05-2009, 10:43
Човек гради приятели с времето. На всеки му се случва понякога да се чувства самотен и изоставен, без приятелско рамо, на което да си поплаче, макар че всъщност може да имаш истински приятел някъде там, но просто все още да не си го осъзнала. Ще ти мине тъгата, отново ще си весела и ще видиш колко хора те обичат и колко приятели имаш. Сега просто си тъжна и светът ти е черен. ;)

Hilary_
12-05-2009, 10:53
Сега и аз ще ти споделя .. аз съм по същия начин .. дано поне малк оте успокоявам ..

Sh@d0w
12-05-2009, 11:05
Добре защо винаги гледате монетата само от едната и страна?

В любовта всеки е преживявал поне едно разочарование сигурен съм.Но не бива да изпадаш в депресия само заради това :shock: Виж за приятелите какво да кажа-щом чувстваш че нямаш такъв човек до теб,или поне не толкова близък че да ти помогне в труден момент трябва да опреш до родителите.Най-добрия приятел е родителят.Не знам в какви отношения сте с вашите,но си говорете споделяй им какво чувстваш,сигурен съм че ще те разберат и най-малкото което е ще те успокоят.Не му мисли за другото-приятели не се правят току-тъй.

Щом не ти харесва положението в което си,направи нещо за да го промениш.Излизай повече,запознавай се с нови хора току-виж си срещнала новата си най-добра приятелка/приятел след време :)

Wrathchild
12-05-2009, 11:07
Смени си приятелския кръг.

ivcheto0o
12-05-2009, 11:12
до болка ми е познато това с приятелството,но за жалаост пове4ето хора са използва4и.И аз съм в подобен момент наистина е гадно но се надявам 4е с времето не6тата 6те се оправят все пак надеждат умира последна :) А относто мом4етата не се задъбаваи толкова и продължаваи напред и гледаи ти да си добре а не другите..... :)

beb4yy
12-05-2009, 11:37
Да бе толко лесно се сменят приятелите ! Излизаш и ги има по улицата понякога незанете какво говорите ! Само преживяното е истнски разбрано :P

LoveRetroMusic
12-05-2009, 11:50
Мен лесно ме смениха ..

Sladurcho
12-05-2009, 12:21
Моя съвет е да не си го слагаш толкова навътре... винаги ще има такива които ти се пишат за приятели а гледат само да те използват.. винаги ще има такива които да те нараняват... Гледай напред и това е .... тези които само те използват не мисля че можеш да ги наричаш приятели... по скоро добри познати... Аз лично нямам най добри- приятели. Имам малък кръг от хора които наричам приятели.. от които знам че има такива които гледат само изгодата и аз правя същото спорямо тях... а останалите наистина са ми верни приятели и винаги са били до мен. В живота трябва да си тарикат и да умееш да се променяш спрямо ситуацията :) Успех

fc
12-05-2009, 12:51
Научи се да мислиш позитивно, тогава ще заразяваш хората с позитивното си мислене и те ще те търсят.

ivankooo
12-05-2009, 13:38
Даммм и аз съм същата работа,но ми хареса това което Shadow каза: "Щом не ти харесва положението в което си,направи нещо за да го промениш..." Аз мисля да се пробвам и да се изправя срещу проблемите си за да постигна успех все пак живота си е една борба :wink:

beb4yy
12-05-2009, 13:43
Научи се да мислиш позитивно, тогава ще заразяваш хората с позитивното си мислене и те ще те търсят.Може би си прав :P :)

beb4yy
12-05-2009, 19:56
е Не немога да си представя че така може да си отиде човек който първо ти се моли после ти казва че те обича е така...

Metatron
12-05-2009, 21:22
е Не немога да си представя че така може да си отиде човек който първо ти се моли после ти казва че те обича е така...
В този живот ще има толкова неща които неможем да си представим, но се случват... за съжаление...
Прочетох, че по-горе си написала, че приятелите не се намират на улицата... аз пък съм на друго мнение, точно като излезеш и като срещаш нови хора, все ще си допаднете с някой ако е толкова зле положението с хората които са около теб. Моя съвет е да не се затваряш в себе си и да не се отчайваш. Ще попаднеш на подходящите хора рано или късно, сигурен съм в това!
Успехче :)

beb4yy
12-06-2009, 08:28
е Не немога да си представя че така може да си отиде човек който първо ти се моли после ти казва че те обича е така...
В този живот ще има толкова неща които неможем да си представим, но се случват... за съжаление...
Прочетох, че по-горе си написала, че приятелите не се намират на улицата... аз пък съм на друго мнение, точно като излезеш и като срещаш нови хора, все ще си допаднете с някой ако е толкова зле положението с хората които са около теб. Моя съвет е да не се затваряш в себе си и да не се отчайваш. Ще попаднеш на подходящите хора рано или късно, сигурен съм в това!
Успехче :)Благодаря :)