PDA

View Full Version : .



BuKLiChKa
12-05-2009, 10:49
...

Unendlich
12-05-2009, 11:42
Удряй яко и ти, няма да жалиш никой ;) Ляв-десен-ляв, един крак в главата и е на земята.. покажи, че си нинджа ;) И кажи на класната, никой няма да ти се подиграва 5 години, ако не успееш да удариш момчето, то поне онази мършичка можеш да и причиниш доста телесни повреди. Надявам се да си оправна. :o

BuKLiChKa
12-05-2009, 11:45
....

someonerandom
12-05-2009, 12:09
Много ме дразнят такива,дето се правят на голяма работа и докато някой ги закачи,привикват всички познати и не толкова познати.Ако не можеш да се оправяш сам-не се прави на важен.
До авторката:А ти какво искаш да ти кажем-не искаш да се оплачеш на учител,не искаш да се биеш,не искаш да кажеш нещо...е изинявай,ама вариантите не са кой знае колко много.А тоя какъв мизерник и изпадналик е ,че да удря момиче постоянно... :?
П.С:Кой клас сте?
П.С.2:Както повечето пъти,когато някъде се зададе този въпрос,авторката или няма да се обади повече в тази тема,или ще се направи,че не съм попитал 8-)

BuKLiChKa
12-05-2009, 12:15
8 клас

danibebi
12-05-2009, 12:52
Кажи на директора и да видиш тогава дали ще те закачат ;)

mrtn
12-05-2009, 13:44
Сподели с родителите ти, те трябва да знаят..

aloveyou
12-05-2009, 14:11
Сподели с родителите ти, те трябва да знаят..

+++

А защо ти го правят..??Има ли някаква причина?

BuKLiChKa
12-05-2009, 14:29
не, дори се отнасям многооо добре с тях... и може би това е проблема, щото тези , които се държат по-грубо , те с тях дружат и защитават ..

balon4eeeee
12-05-2009, 14:41
Трябва да умееш да всяваш РЕСПЕКТ !
Как става тва ... друг да ти обясни .
Има и още едно нещо ... нещо от рода "Бъди лош за да те уважават" ...

BuKLiChKa
12-06-2009, 05:40
Трябва да умееш да всяваш РЕСПЕКТ !
Как става тва ... друг да ти обясни .
Има и още едно нещо ... нещо от рода "Бъди лош за да те уважават" ...

ако някой може да ми обясни :)

HanopkaH
12-06-2009, 06:05
drugs ?

aloveyou
12-06-2009, 09:56
не, дори се отнасям многооо добре с тях... и може би това е проблема, щото тези , които се държат по-грубо , те с тях дружат и защитават ..

Значе са много тъпи..Как може да удрят някого без причина.. :? Кажи ги на директорката,кажи и на родителите си

Biskfitka
12-06-2009, 17:06
Прекалено добра си с тях : )) След като им го позволяваш, ще го правят.Бъди малко по-......лоша с хората (не искам точно тва да кажа ама ще ме разбереш) и не позволявай всеки да прави каквото си иска с тебе...

chocolatee
12-06-2009, 18:20
удряй го и ти, бе
не им позволявай да се държат така с теб
:booooomb:

NamelessRomantic
12-07-2009, 17:02
Харесва те явно...кажи му нещо от рода "Добре,като ме харесваш толкова 'що не ме поканиш да излезем?" etc.Ще се сконфузи и ще миряса.

Mar7i
12-07-2009, 17:20
Отвръщай със същото
Не им се оставяй

SoSerious
12-08-2009, 09:07
фани си един приятел по големичък и да те защитава като ти самата неможеш ... :)

MuTuTyYy
12-08-2009, 17:48
ОФ последните няколко коментара не ме кефят особено. Предлагам ти да не правиш това... Не знам, никога не съм имал такъв проблем. Предполагам, че ако кажеш пред класната, че ако не престанат ще започнеш и ти да се заяждаш с тях и ще сте скарани завинаги... ще има положителен ефект. :) Боевете не са за момичета. Най-добре прекарвай повече време с приятелите ти в училище до колкото е възможно, за да видят че има хора, които те уважават и че и те на теб не ти трябват особено :) ДДЗ Дано не те обърках още повече, мисля че беше грешка да ти давам съвети след като си нямам и на идея как се чувстваш и дали е възможно това, което ти предложих. Все пак, ако решиш да ме послушаш УСПЕХ!!! И може да не знам нищо ама тея дето са писали последните 3-4 коментара не са ти дали особено добър съвет! ... "Аз знам, че нищо не знам, но те и това не знаят!" :razz: :oops:

SoSerious
12-09-2009, 17:37
ах тъй не та ли кефят аз пък мога да ти кажа че последните няколко коментара включително и моя са най полезни на огъня се отвръща с огън няма такова нещо като "боевете не били за момичетата" в старото ми училище момичетата ходят да се бият повече от нас момчетата женска злоба кво да ги праиш.... пак ти предлагам моето мнение хвани си някой батко да го видим тоя пиклио дали пак ще посмее да те удари като знае кво ще му се случи после... или пък ако неможеш бой бой и пак бой докато се научат че не си боксова круша която не отвръща на удъра :) :) надявам се съм бил полезен

MuTuTyYy
12-09-2009, 18:14
ах тъй не та ли кефят аз пък мога да ти кажа че последните няколко коментара включително и моя са най полезни на огъня се отвръща с огън няма такова нещо като "боевете не били за момичетата" в старото ми училище момичетата ходят да се бият повече от нас момчетата женска злоба кво да ги праиш.... пак ти предлагам моето мнение хвани си някой батко да го видим тоя пиклио дали пак ще посмее да те удари като знае кво ще му се случи после... или пък ако неможеш бой бой и пак бой докато се научат че не си боксова круша която не отвръща на удъра :) :) надявам се съм бил полезен

Аве човек, кое е това момиче, което ще се справи с момче и момиче... а и тя вече е казала, че не е виновна и е показала слабост. А това за басткото принципно е така, но дали ще е възможно да стане бързо? Ако си от Пловдив (ся не ми се проверява) кажи къде учиш, аз ще дойда и ще се направя, че сме приятели и ще им се скарам. Аз имам внушителни размери :) ще ги поуплаша поне малко, обещавам :). Ако не си от Пловдив не знам... Препоръчвам ти да кажеш на ваще... може би наистина трябва да знаят. Виж, щом един пат си показала слабост, няма да спрат. Трябва някой да ги сплаши. Ако намериш приятел да ги сплаши ще е по-добре :). Успех :)

Niicky
12-09-2009, 18:20
Търпи го , търпи го , и изведнъж избухни и го смажи ! :lol:

MuTuTyYy
12-09-2009, 18:25
Търпи го , търпи го , и изведнъж избухни и го смажи ! :lol:

:shock: :lol: ААААААаааахахахахахаха. Прекалено много децки. Не прави така... на момче недей. Абе момичета... няма ли да се осъзнаете, че момчетата имат най-малко 3 пъти по-голяма сила от момичетата, кощеш и на 7 да си :shock: :-D .... :) това са филми. МРАЗЯ момчета, които посягат на момичета, знам че тези хора не ги интересува нищо щом са стигнали чак до там, тъй че познай какво ще стане ако я послушаш :?

tonie__
12-09-2009, 20:14
търпяла съм и съм била насинявана от момче(да,насинявана с две "гримирани" очи) . счупи му сурата

CryToDie
01-09-2010, 08:10
:o :o :o :o :o

Utun
01-09-2010, 08:21
Абе хора, дайте по-свестни коментари.
Гледай сега. Като бях малък имах точно същият порблем - ако хвана да му тегля един бой ще ми скочат 10-тина - баста.
Потренирай един месец някое бойно изкуство, понеже не вярвам момиче на кила да разчита за бой, наговори се с твоите приятели и приятелки да ти помогнат - те така или иначе досега щом не са го направили си е странно. Кажи им да ти помогнат ако се стигне до повече хора да те закачат. И така вече по-подготвена отиваш, забиваш му един здрав, едно токче в оная работа и си заминаваш с достойнство.

Utun
01-09-2010, 08:23
Абе като цяло и аз мразя ужасно много момчета дето посягат да момичета, дееба и комплексарите. Немога да повярвам че няма кой да се застъпи.