PDA

View Full Version : Бурната нощ



sladka_celuvka
12-05-2009, 11:08
Сорри че ви занимавам сигурно повечето от вас имат и по важна работа от това да ми помагат,но бих искала някой да ми даде разни идеи.Значи с приятеля ми се разбрахме скоро време да угодим един на друг тоест той ще ми направи една романтична вечер а аз бурна нощ.Но проблема ми е че искам да е незабравима за него а не се сещам за много неща които можем да правим.За улеснение ще ви кажа че вече съм си приготвила тигрови белезници едни уши тигрови (от тея за Halloween) и едно тигрово бельо.Направо истинска тигрица :D но нямам никакви други идеи.Бих била благодарна някой да ми даде някоя друга идея.Мерси предварително :-)

Hilary_
12-05-2009, 11:32
Не си падам много по сценичните изяви (дали защото съм срамежлива или за друго не знам ;д ), но може примерно да му се покажеш в този вид и да му изтанцуваш нещо, което е подходящо за идеята на нощта .. :D А самия секс след това може да го направиш по - бурен и страстен .. :)

Cheese
12-05-2009, 11:37
Вземи си и една маска на духче :grin: и една бухалка че да се стресне и да можеш го вържеш :grin:

VerryBerry
12-05-2009, 12:00
Стриптийз?

t1n4e7o
12-05-2009, 12:24
амии като свършите с вечерята отиваш се преобличаш и го изненадваш... Започваш така да кръжиш около него и да му се сваляш но няма да му даваш да те пипа докато не го усетиш че вече не може да чака.. и абе незнам... сама ще си прецениш какво да правиш, все пак сигурно не си малка.. то нещата си идват от самосебе си. поне аз така мисля :)

bubble11
12-05-2009, 15:39
повече любовна играа :grin: и както каза t1n4e7o не му давай да те пипаа..докато вечее започнете да не издържате и двамата...ии послеее той секса от само себе си ще е поо бурен :D :D

DieFrau
12-05-2009, 16:11
Завържи му очите със шалче и го накрай да те докосва и да познае с какво си облечена, плъзгай ръцете му по теб, 100% ще се побърка.Изпълни му желания, например направете 2-3 пози при орална любов.

sladka_celuvka
12-06-2009, 05:31
благодаря на всички които са споделили идеите си надявах се да са повече но няма нищо :)

baby2009
12-06-2009, 07:24
хаха малка мрасница

sladka_celuvka
12-06-2009, 07:32
не мисля че съм мръсница просто искам приятеля ми да е щастлив все пак сме на много километри разделени и не се виждаме често :)

t0d1t0
12-06-2009, 10:18
Да ви имам отношенията.

sladka_celuvka
12-06-2009, 15:23
Да ви имам отношенията.
и какво ни има на отношенията??? сам си си написал на подписа че си тъп така че няма какво да коментирам :D :D :D :)

t0d1t0
12-06-2009, 15:32
Добре ебачке с много сексуален опит.

V14D0
12-06-2009, 15:51
Да ви имам отношенията.

Отношенията им са си техен проблем.. Жалко, че модераторите ги няма да те блокнат за спам. :?


@Topic. По мое мнение.. Покажи му, че не само си тигрица, ми си и "Лакома" тигрица.. купи сметана или течен шоколад.. намажи му ерогенните зони и го остави да си наслаждава на "лакомията" ти :-P

m1nik
12-06-2009, 15:59
Що се държите така с момичето бахти :? :x
Че е малка си личи само по начина на изразяване, ама нейна с и е работата, че иска да зарадва приятеля си .. в това няма нищо лошо.
мм идеята с танца и с ръцете в другия коментар са сп..след това малко натискане ала бала и го устави той да те съблече или обратното ти него. мм в любовната игра няма нищо лошо само вдига адреналина и чувството в секса ще е още по хубаво :) :) :) :) :)
Покупките са достатъчни, не се престаравай, той ако те обича ще оцени и най-малкия жест, а това дотук и предостатъчно :) :) :) :)

Wildchildd
12-06-2009, 16:03
Добре ебачке с много сексуален опит.
Ти си много тъпо копеле,даеба ретарда.И като сложиш някоя емотиконка не ставаш по-остър,малоумник.

DarkBass
12-06-2009, 16:07
мила има едно правило за бурна нощ .... не предмети ... не пози ... не план ... А Мноооого страст

XTREMEFREERIDE
12-06-2009, 16:12
Това,за което си се сетила,е супер.Според мен,можеш да го завържеш и да го изкушаваш докато не "усетиш,че не може да чака повече" (както бяха споменали преди мен). Избери поза,в която ти да можеш да управляваш нещата.Ездачката стъпва перфектно.И дай малко по-бързо темпо.Може и някоя яка музика.Спред мен (колкото и да не го харесвам) рапа е супер за случая. :lol: :smt102

XTREMEFREERIDE
12-06-2009, 16:13
Провери и в Cosmopolitan.Има готини съветчета.
http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p2_23_0.html

t0d1t0
12-06-2009, 17:01
Да ви имам отношенията.

Отношенията им са си техен проблем.. Жалко, че модераторите ги няма да те блокнат за спам. :?


@Topic. По мое мнение.. Покажи му, че не само си тигрица, ми си и "Лакома" тигрица.. купи сметана или течен шоколад.. намажи му ерогенните зони и го остави да си наслаждава на "лакомията" ти :-P
Жалко,че ги няма да те блокнат за жалкост.

@ за другото - спри чалгата.

sladka_celuvka
12-06-2009, 17:18
Защо всеки ме мисли за малка... аз съм на 17 за бога :D :D :D

ThePowerOfLove
12-06-2009, 17:35
и като си на 17 си много голяма, така ли?
И идеята ви за "изненади" ми напомня на клишето, че жените искат романтика, а мъжете секс.

t0d1t0
12-06-2009, 17:40
Добре ебачке с много сексуален опит.
Ти си много тъпо копеле,даеба ретарда.И като сложиш някоя емотиконка не ставаш по-остър,малоумник.
кефиш съ? Кът слушаш метал и си сложил 1 аватар на концерт по-як ли се чувстваш? Тоя раздел хич не е за теб. И да по як съм бе келеме http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a045.gif

Wildchildd
12-06-2009, 19:57
Унтерменш, тва кво общо има с написаното? Като искам да се чуствам як отивам на фитнес и тренирам, не си слагам аватар ретард такъв.
Иначе раздела е по-подходящ може би за девственик като теб, който с малоумни реплики се опитва да затапи момиче,което просто иска да прекара романтична нощ, естествено не успява и резултатът е мощен спам.

t0d1t0
12-06-2009, 20:11
Пгхахахахахахаха момче аз съм в тоя форум много преди теб,а и даденото момиче не говори за романтична вечер,толкова си и чел темата http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif Другото което е - Аз...Девствен... ПГХАХАХАХАХАХАХА смешник,обърка човека http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif и в тоя форум не знаеш как седят нещата,а и не съм видял нещо смислено написано от теб,само се мъчиш да се включиш по някакъв начин в някакви смешни теми и да бъдеш мнооооу оригинален,щото си адския пич уееееее!!! http://photos.mayaiv.com/wp-includes/images/smilies/quote.gif Сигурно 2000-3000 коментара ми са в тоя раздел и то написани в много и различни теми и мога да ти кажа,че повечето теми са адски тъпи (по твое подобие) и хората всеки ден си правят регистрации само за да се смеят на такива шлянгури като тебе. РЕТАРД ПОВЕР!!! А иначе за момичето което защитаваш... Тя да вземе да се хване в ръце,че не знам к'во ще правят после с приятеля и... Не се виждали и се чудят как да се наебът... Няма да измисли нещо,а ми ще пита в форум... Ние от де да знаем какви са интересите на гаджето ти?! И момиче като си на 17 ко? За много възрастна ли се имаш?

umri
12-06-2009, 20:33
Сорри че ви занимавам сигурно повечето от вас имат и по важна работа от това да ми помагат,но бих искала някой да ми даде разни идеи.Значи с приятеля ми се разбрахме скоро време да угодим един на друг тоест той ще ми направи една романтична вечер а аз бурна нощ.Но проблема ми е че искам да е незабравима за него а не се сещам за много неща които можем да правим.За улеснение ще ви кажа че вече съм си приготвила тигрови белезници едни уши тигрови (от тея за Halloween) и едно тигрово бельо.Направо истинска тигрица :D но нямам никакви други идеи.Бих била благодарна някой да ми даде някоя друга идея.Мерси предварително :-)
Дай му аналчето. На нищо друго не би се зарадвал повече.

sladka_celuvka
12-07-2009, 11:44
И момиче като си на 17 ко? За много възрастна ли се имаш?
като се има на предвид че името на сайта започва с "teen" се предполага да е за хора между 13 и 18-19 години :) а ти "умнико" първо помисли в какъв сайт си и тогава говори :) и още нещо защо да не съм голяма като се предполага това което казах по-горе :) така че си затвори устата и спри да спамиш или ще дадеш съвет или няма да пишеш....защото ме дразниш вече с тъпите си изказвания :-x
а и още нещо гаджето си виждам 2 пъти в годината защо да не мисля как да си прекараме добре?Това че секса за теб е просто ебане това не значи че за всички е така :)

t0d1t0
12-07-2009, 11:54
Брех боже,да ти имам обичта разбираш... Щом като 2 пъти ще се виждате толкова ли не можеш да измислиш нещо ТВОЕ,нещо оригинално,нещо да му припомниш последният път?! Мислех,че ще ти дойде акъла до сега да измислиш нещо.
И защо според теб секса за мен е ебане?! Не аз искам да изчукам гаджето си най-брутално защото не се виждаме. Добре,погрижи се за него,направи това което той иска,НО едно голямо НО не бъди такава каквато той иска,защото ако направиш нещо което не му хареса ще е малко кофти,просто бъди себе си,а и едва ли ще му е на главата това как ще си му обещала да го изчукаш... Аз ако с приятелката си се виждах по 2 пъти в годината (което скоро може би ще стане) хич нямаше да мисля за секса,а ще мисля как да прекарам повече време с нея и как да оползвоторя това време,момиче секса не е всичко.
И сори,ама като почнете така да се губите направо и аз излизам извън релси. Що за момичета сте бе,уж ние момчетата от вас трябва да искаме идеи за подаръци и прочие,а напоследък навсякъде момичетата искат съвети...

sladka_celuvka
12-07-2009, 11:59
аз съм измислила въпроса е че искам мнение на момче... защото аз съм момиче и имам друг начин на мислене относно секса.... а и това дето казваш че няма да мислиш за секса ако имаш същия случай не е вярно не можеш да кажеш 100% че няма да мислиш как ще я наебеш защото не си го изпитал :)

lkz
12-07-2009, 12:05
Ами напиши името му с нож на гърба. Повярвай няма да забрави.

sladka_celuvka
12-07-2009, 12:15
може ли хората с понижено самочувствие просто да не спамят :)

Wildchildd
12-07-2009, 12:59
Пгхахахахахахаха момче аз съм в тоя форум много преди теб,а и даденото момиче не говори за романтична вечер,толкова си и чел темата http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif Другото което е - Аз...Девствен... ПГХАХАХАХАХАХАХА смешник,обърка човека http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif и в тоя форум не знаеш как седят нещата,а и не съм видял нещо смислено написано от теб,само се мъчиш да се включиш по някакъв начин в някакви смешни теми и да бъдеш мнооооу оригинален,щото си адския пич уееееее!!! http://photos.mayaiv.com/wp-includes/images/smilies/quote.gif Сигурно 2000-3000 коментара ми са в тоя раздел и то написани в много и различни теми и мога да ти кажа,че повечето теми са адски тъпи (по твое подобие) и хората всеки ден си правят регистрации само за да се смеят на такива шлянгури като тебе. РЕТАРД ПОВЕР!!! А иначе за момичето което защитаваш... Тя да вземе да се хване в ръце,че не знам к'во ще правят после с приятеля и... Не се виждали и се чудят как да се наебът... Няма да измисли нещо,а ми ще пита в форум... Ние от де да знаем какви са интересите на гаджето ти?! И момиче като си на 17 ко? За много възрастна ли се имаш?

Искам това да ми го кажеш лично, че съм тъп и прочее,защото това, което съм написал мога да ти го кажа и очи в очи, обратното обаче ме съмнява.Моят живот не е интернет форум, та няма нужда да ми обясняваш как стоят нещата, още повече не ме вълнува броят на коментарите, защото не значат нищо в реалният живот, но ти живееш в интернет и няма как да го знаеш.
Извинявам се на авторката за спама, но имам непоносимост към малоумни асоциали, които се опитват да бъдат интересни.

t0d1t0
12-07-2009, 15:09
Моят живот не е интернет форум, та няма нужда да ми обясняваш как стоят нещата, още повече не ме вълнува броят на коментарите, защото не значат нищо в реалният живот, но ти живееш в интернет и няма как да го знаеш.
брех боже,големия психолог... 8) Час да седна на компа и да се мотая тука и съм живял във форума,бахти и случая :razz: Оригинални сте! :lol:
А бе ай к'во ще ти се обяснявам... Къв си ти,че да ти се обяснявам... :lol:

gogo4o4o
12-07-2009, 15:22
Бахмааму, тая тема се превърна в душевно кошче където t0d1t0 (браВвуУУ, адски фьеШШшънскоОо имиИи) да си избива комплексите. Добре че го има Wildchildd да го храни. Абе Тоди, на теб кой ти каза че 26 мнения на ден са малко бе?

По темата: Това което си направила е достатъчно, поне според мен, приятелят ти ще се зарадва.

t0d1t0
12-07-2009, 15:26
МиСИиИИиИИиИииИиИ дай пЛюСчИтЪъЪъЪъ http://s3.rimg.info/01858284ba1ec8d5546009249abdd540.gif Имам много мненияяяяяя... Пгхахаха :lol:
Пиша в кофата е 8)

gogo4o4o
12-07-2009, 15:36
МиСИиИИиИИиИииИиИ дай пЛюСчИтЪъЪъЪъ http://s3.rimg.info/01858284ba1ec8d5546009249abdd540.gif Имам много мненияяяяяя... Пгхахаха :lol:
Пиша в кофата е 8)

ПлюсчитЪъЪ НнНееЕ ДавВъъъММ, САмМмооо ОуУнЧИтЪЪЪ :P :P :P

Е стига писал в кофата, после се чудим що мирише :)

t0d1t0
12-07-2009, 15:41
http://gs104.rimg.info/aacb0e2a32fb9e27d638fad2ed79d0e8.pnghttp://gs104.rimg.info/f941a0fbacd6ae244b5c1c1ec301646c.png

Zarity
12-07-2009, 15:48
Майко колко малоумни хора има в тая тема :-o
Къв ви е проблема с момичето по дяволите?

sladka_celuvka
12-07-2009, 16:12
мда..и аз не ги разбирам защо избраха моята тема да се заяждат един с друг като могат да си пишат Лс-та :?

umri
12-07-2009, 21:15
Сега за какво се заяждаш с всички?

Дай му АНАЛАААААААА!

SkiCatA
12-08-2009, 14:06
Сорри че ви занимавам сигурно повечето от вас имат и по важна работа от това да ми помагат,но бих искала някой да ми даде разни идеи.Значи с приятеля ми се разбрахме скоро време да угодим един на друг тоест той ще ми направи една романтична вечер а аз бурна нощ.Но проблема ми е че искам да е незабравима за него а не се сещам за много неща които можем да правим.За улеснение ще ви кажа че вече съм си приготвила тигрови белезници едни уши тигрови (от тея за Halloween) и едно тигрово бельо.Направо истинска тигрица :D но нямам никакви други идеи.Бих била благодарна някой да ми даде някоя друга идея.Мерси предварително :-) тва е достатъчно :D :D :D