PDA

View Full Version : Новата годинаа ...



el4ooot0
12-05-2009, 12:00
Та значии.. аз тая нова година искам с някоя рокличка.. вие как мислите да се облечетее?? :grin: :grin: :grin: пускайтее снимчиции :grin:

ValLoveYa
12-05-2009, 12:14
Когато празнуваме с моя клас Нова година ще бъда с плетена рокля и клин :)

Jamalska
12-05-2009, 12:17
о.0 Това е след месец.

kammy
12-05-2009, 12:20
ммм .. аз искам да съм с плетена туника, някое клинче или чорапогащник и ботушки ... не искам да се кипря много, по - добре нещо семпло :P ( и понеже не съм нова ии не мога да дам линк 8-) )

el4ooot0
12-05-2009, 12:39
аз напоследък като се разхождам по магазините или само черно е всичко или пък сега навсякъде са пуснали.. едни такива туники почти целите с пайети, което ми е малко кичозноо :-o :-o

sladkish_14
12-05-2009, 12:53
Оо :shock: и идея си нямам какво ще права.. нито на събирането с класа, нито на НГ.. Днеска обиколих 2 града, в колко магазина влязох и нищо особенно :shock: ..,, с много мъка успях да си купя нещо за ежедневието, за НГ не знам как ще е,,

ElinoOor
12-05-2009, 12:58
Ще съм с компанията на Нова Година..
Първо ще си спретнем вечеря и после навън до сутринта.

Облеклото ще е простичко - дънки,пуловер,ботушки и шлифер(от по-късите). Може да добавя някакво по-интересно бижу,но нищо повече :)

kuklichka_bg
12-05-2009, 13:11
Сега има големи намаления по магазините.Или ще намеря някоя рокличка,или дънки и потник,незнам какво ще видя по магазините.Но има време ще го измисля.

aloveyou
12-05-2009, 13:42
Ми мисля да съм с някаква рокля или пола..Офф и аз не знам как да съм..

Засега съм се спряла на подобни като тези,но не толково цветни
http://www.koketna.com/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/7c2106ba00f64d47750f3c16f9d3ffa0.jpg
http://bg-moda.com/wp-content/uploads/2009/09/pletena-roklja6.jpg

Това също ми харесва http://www.koketna.com/shop/images/shops/101b0830.jpg :-)

А ако съм с пола:
http://www.pakostnik.com/bg/pics/1338921160.jpg
и с тава блуза http://www.ivanel-bg.com/product_images/p/1.04_tamno_kafqv_600__03056.jpg ( само че синя или черна ) - ще бъде ли смешно :-o ,май да

MaryJane007
12-05-2009, 13:46
Аз ще съм с черни дънки, черен потник с пайети .. а като аксесоари - черен часовник, пръстен с черен камък някакви по-дълги обици и диадема с камъчета .. :) :)

viksit0y
12-05-2009, 14:02
Нямам си и на идея, нещо семпло - не обичам да съм накипрена 8-)

Pliok0019
12-05-2009, 14:58
Изобщо нямам идея къде ще празнувам, та за облекло... :Х

Infinity
12-05-2009, 14:58
aloveyou нищо лично, но всичко което си пуснала е абсолютна безвкусица! 8-) Наистина се надявам да не се засегнеш- в крайна сметка ти си решаваш как ще бъдеш , но лично според мен най-добре избери последната блуза + тесни тъмни дънки / ако имаш фигурата разбира се , ако не може и малко по-широки 8-) /
Аз нямам представа с какво ще съм

Luscious_Heart
12-05-2009, 15:25
Работата е там, че навсякъде ще се събуваме. И виждаш нещо супер фешънско с чорапки.. :D Да можеше с обувките из апартамента хаха

ef4etyYy
12-05-2009, 16:00
никаква идея :shock: божее остава толкова малко време а още нямам идея как ще се облека :shock: ужас :booooomb:

clever
12-05-2009, 16:03
откъде знаете как ще се облечете на Нова година !? :razz: аз не знам как искам да се облеча утре вие .. :lol: :lol: :lol:

aloveyou
12-05-2009, 16:04
aloveyou нищо лично, но всичко което си пуснала е абсолютна безвкусица! 8-) Наистина се надявам да не се засегнеш- в крайна сметка ти си решаваш как ще бъдеш , но лично според мен най-добре избери последната блуза + тесни тъмни дънки / ако имаш фигурата разбира се , ако не може и малко по-широки 8-) /
Аз нямам представа с какво ще съм

Офф знам..ама няколко хора ме объркаха..Някои казват,че ще ми ходи,други - Не..
Иначе Мерси за идеята..Наистина по-добре ще бъде да бъда с тесни дънки (имам фигурата :-D ) и с блуза,подобна на тази..
Мерси многооо :-)

FuCkInBuBbLeGuM
12-05-2009, 16:05
Ем то и аз не знам... ама като се замисля, понеже ще сме на дискотека ии ще съм с черен сатенен гащеризон и отдолу бяла риза иии токчета, че с кецовете не се връзва... Сигурно до нова година 1000 пъти ще си сменя избора :D

billytalent
12-05-2009, 16:07
С кожен панталон по мен и корсет,тоест както почти всеки ден,за мен Нова година си е ден като всички останали нищо толкова специално

maybeline
12-05-2009, 16:14
аз на дискотеката с класа ще бъда с дънки.. сигурно с една бяла блуза отпред с разни надписи и обувки на ток..но много се колебая..

kuklichka_bg
12-05-2009, 16:22
откъде знаете как ще се облечете на Нова година !? :razz: аз не знам как искам да се облеча утре вие .. :lol: :lol: :lol:

Защото Нова година,може би е малко по-специална от "утре".

clever
12-05-2009, 16:35
откъде знаете как ще се облечете на Нова година !? :razz: аз не знам как искам да се облеча утре вие .. :lol: :lol: :lol:

Защото Нова година,може би е малко по-специална от "утре".
е да ама аз не мисля 1 месец преди това как ще се облеча а 1 ден или на момента :lol: :lol: :lol: а и на Нова година не се обличам кой знае колко по-различно от всекидневното :D

kuklichka_bg
12-05-2009, 16:35
е да то още е рано 8-)

anonimchetou
12-05-2009, 17:03
не съм решила още.. но може би някаква туника.. тесни тъмни дънки.. токчета.. някви бижута може би.. незнам и аз .. има време още да се мисли..

magiiito
12-06-2009, 08:40
И предскава си нямам как ще се облека, но сигурно с някоя плетена блузка, та да ми е топличко :)

bloodyF
12-06-2009, 09:09
вие НЕ сте добре ;хх
аз още не знам къде ще празнувам ( и дали ще празнувам изобщо) на нг вие тоалети мислите.. ;х
+ че не мислите ли че е малко рано :o

marin4itu
12-06-2009, 10:01
Тоалета ще почна да го мисля, след като разбера къде ще празнувам.. :-o

Infinity
12-06-2009, 10:48
aloveyou :-) радвам се ,че ти помогнах.

anity92
12-06-2009, 12:40
аз още не съм решила :)

silviau66
12-06-2009, 14:37
Ами аз попринцип ако знаех каде и с кого ще празнувам ведче щях да съм измислила, но за жалост имам много варианти за празника и . :( Не
знам :Х Ммм а и честно казано ще ми бъде малко по - трудно да реша какво да облека.. понеже определено не съм с слаба фигура ;( :smt089 :smt089 Ако имате някакви идеи... Е разбира се няма как да знаете как ще ми стои на мен, но все пак.. ще съм благодарна ако чуя някакви предложения.. :oops: :smt100

ef4etyYy
12-06-2009, 15:39
Ами аз попринцип ако знаех каде и с кого ще празнувам ведче щях да съм измислила, но за жалост имам много варианти за празника и . :( Не
знам :Х Ммм а и честно казано ще ми бъде малко по - трудно да реша какво да облека.. понеже определено не съм с слаба фигура ;( :smt089 :smt089 Ако имате някакви идеи... Е разбира се няма как да знаете как ще ми стои на мен, но все пак.. ще съм благодарна ако чуя някакви предложения.. :oops: :smt100 снимка?

mihaelaaata
12-06-2009, 16:15
аз несъм решила още ама ше си купя нещо ново :-)

Fruity
12-06-2009, 16:28
Пф,изобщо не съм се замисляла.Та аз още не знам къде ще празнувам,пък какво ще си облекаа..Пхаа.. :D

Sintya
12-06-2009, 16:29
Това също ми харесва http://www.koketna.com/shop/images/shops/101b0830.jpg :-)



Имам такова, мн е готинко :D

Иначе нямам си и на представа, няма да се кипря много, със сигурност., ;Д

XTREMEFREERIDE
12-06-2009, 16:43
Нямам си и на идея, нещо семпло - не обичам да съм накипрена 8-)

chocolatee
12-06-2009, 17:17
мм не знам
идея си нямам 8-)
има още време..

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-06-2009, 17:59
1во до 00:00 ще съм с нашите в 1 ресторант и там ще съм с червена рокля къса и черен висок ток или черна рокля със златно отново с висок ток,а след това когато отида при приятелите ми с дънки по крака и черен потник с леопардови мотиви на бюста

cookie_master
12-06-2009, 18:41
на нова година може би ще съм с приятелка-не си падам много по дискотеки
а и не вярвам да съм облечена по-различно от обикновено-дънки,блуза и кецове :)

blondeVIP
12-06-2009, 19:02
Ох хора аз даже не знам в коя част на България или Европа ще съм пък да мисля за дрехи. . иначе предполагам. . дънки, потниче и ток и това ще е . . ; ))

ThePowerOfLove
12-06-2009, 19:09
Нямам си и на идея, нещо семпло - не обичам да съм накипрена 8-)

zxcvbnmasdfghjkl
12-06-2009, 19:48
аз ще бъда с къса прилепнала рокличка :)

Abigoria
12-06-2009, 19:58
никаква идея :shock: божее остава толкова малко време а още нямам идея как ще се облека :shock: ужас :booooomb:
Малко?! Повече от месец е малко?! Ако толкова време пропиляваш в чудене какво да си облечеш, искам да те видя година преди изпитите как учиш... 8-)

iiordanova
12-06-2009, 20:14
Не съм решила все още.
Очакват ме подаръци по Коледа , отделно шопинг ... 8-)

dreaml1nd_
12-06-2009, 20:36
Нямам си и на идея, нещо семпло - не обичам да съм накипрена 8-)

slynchoo
12-07-2009, 15:50
още не знам.
Скоро ще се разходя по магазините.

gabi_94
12-07-2009, 15:59
Еми зависи от това с кой ще съм...ако наще ме пуснат с приятели, в което малко се съмнявам..., ще бъда с тесни дънки и готино потниче с мъниста или с клинче и рокличка. Но предполагам ще съм с наще и няма да се обличам кой знае колко специално, дънки и плетена туника например. Има и вариант, в който ще ходя на центъра на София, нали там на концерта и после до 12 като има заря, тогава ест ще се наложи да се облека топло, да не измръзна :-D

П.П. Интересно ми е, тези, които ще бъдете с приятели на колко сте години и как убедихте ваще да ви пуснат? Питам щото при мен е малко сложно, ще бъдем около 20тина човека в една къща извън града, няма да има родители и повечето хора ще са момчета, да кажем ще са 12,13 момчета и 7,8 момичета ако не и по-малко момичета. Но тези хора са супер свестни и нормални, нито са некви пропадналци, нито наркомани...Повечето ги чувствам като по-големи братя, е верно има некои, които ме хар, но силно се съмнявам да ми направят нещо дори и под влиянието на алкохола. Наще са си прави да не ме пускат, но аз просто си познавам компанията и знам, че съм в безопасност с тях. Ще съм благодарна ако някой ме посъветва нещо.

Hilary_
12-07-2009, 16:01
Колебая се между две роклички ... едната е до коленете без презрамки от типа на корсет, но е официалничка и ще ми е малко трудно с нея да изкарам цяла нощ .. :D :D Другата ми е доста къса .. пак без презрамки, но е по - свободна .. :-o Още не съм избрала, но определено ще се мръзне .. :D :D

suunnseT
12-07-2009, 18:26
Колебая се между две роклички ... едната е до коленете без презрамки от типа на корсет, но е официалничка и ще ми е малко трудно с нея да изкарам цяла нощ .. :D :D Другата ми е доста къса .. пак без презрамки, но е по - свободна .. :-o Още не съм избрала, но определено ще се мръзне .. :D :D

кооорсетии еххх моята любов . . :grin:
иначе аз ще съм на пияно бар след 12.. незнам имам чувство,че по нощните заведения ще е фраш.. и как да е вариянтите ::

-кожен черен клин,туника сребриста ии висок черен ток.
-корсет и пак черен клин + висок ток.

stylo
12-07-2009, 18:35
Еми зависи от това с кой ще съм...ако наще ме пуснат с приятели, в което малко се съмнявам..., ще бъда с тесни дънки и готино потниче с мъниста или с клинче и рокличка. Но предполагам ще съм с наще и няма да се обличам кой знае колко специално, дънки и плетена туника например. Има и вариант, в който ще ходя на центъра на София, нали там на концерта и после до 12 като има заря, тогава ест ще се наложи да се облека топло, да не измръзна :-D

П.П. Интересно ми е, тези, които ще бъдете с приятели на колко сте години и как убедихте ваще да ви пуснат? Питам щото при мен е малко сложно, ще бъдем около 20тина човека в една къща извън града, няма да има родители и повечето хора ще са момчета, да кажем ще са 12,13 момчета и 7,8 момичета ако не и по-малко момичета. Но тези хора са супер свестни и нормални, нито са некви пропадналци, нито наркомани...Повечето ги чувствам като по-големи братя, е верно има некои, които ме хар, но силно се съмнявам да ми направят нещо дори и под влиянието на алкохола. Наще са си прави да не ме пускат, но аз просто си познавам компанията и знам, че съм в безопасност с тях. Ще съм благодарна ако някой ме посъветва нещо.

уфф аз съм в абсолутно същото положение. :( наистина ако някой има добри положения да казва :-D

stylo
12-07-2009, 18:36
Еми зависи от това с кой ще съм...ако наще ме пуснат с приятели, в което малко се съмнявам..., ще бъда с тесни дънки и готино потниче с мъниста или с клинче и рокличка. Но предполагам ще съм с наще и няма да се обличам кой знае колко специално, дънки и плетена туника например. Има и вариант, в който ще ходя на центъра на София, нали там на концерта и после до 12 като има заря, тогава ест ще се наложи да се облека топло, да не измръзна :-D

П.П. Интересно ми е, тези, които ще бъдете с приятели на колко сте години и как убедихте ваще да ви пуснат? Питам щото при мен е малко сложно, ще бъдем около 20тина човека в една къща извън града, няма да има родители и повечето хора ще са момчета, да кажем ще са 12,13 момчета и 7,8 момичета ако не и по-малко момичета. Но тези хора са супер свестни и нормални, нито са некви пропадналци, нито наркомани...Повечето ги чувствам като по-големи братя, е верно има некои, които ме хар, но силно се съмнявам да ми направят нещо дори и под влиянието на алкохола. Наще са си прави да не ме пускат, но аз просто си познавам компанията и знам, че съм в безопасност с тях. Ще съм благодарна ако някой ме посъветва нещо.

аз съм в абсолютно същото положение :( наистина ако някой има добри предложения да каже

Shia
12-07-2009, 18:36
Аз ще си облека пижамата на облачета,когато стане 00:00 ще пия чаша шампанско и лягам да спа.

dopeforever
12-07-2009, 21:55
Весел празник,но се прекалява.За мен е важно да си прекарам добре с настроение.По темата на коледното тържество с класа ми ще съм с тесни дънки е една черна туника.За посрещането на Новата година още не съм решила.

Shia
12-07-2009, 22:25
Защо всички са с рокли по Нова година
,не са ли тънки и къси.Ще си зъзнете като снежанки.

BigFakeSmile
12-07-2009, 23:23
gabi_94, като гледам си на 15, всеки е бил в това положение. Аз за това се научих да лъжа... :D Когато се налага цяла нощ да ме няма (просто защото ще съм твърде пияна, за да се прибера, или съм извин града) казвам, че ще спя у приятелка. За нова година ще направя същото, а ако нашите знаят, че изобщо няма да съм в града, ще се поболеят от притеснение, мисля да им го спестя. Примерно дръпни една такава лъжа "с две-три приятелки ще празнуваме заедно у Х" едва ли няма да ти позволят. Не е много разумно от моя страна да ти давам такива "съвети", ама в някои случаи се налага, такъв е живота.

Иначе по темата и аз не съм решила още..но определено приятелят ми ще ме гледа и ще се гордее с мен, нз защо, но обичам да съм най-красивата в компанията

CaribbeanGirl
12-08-2009, 08:10
Относно това как ме пуснаха на 15 с компания - В моята компания тогава бяха само момчета (8 момчета, едно от тях ми беше и все още ми е гадже) И значи аз си празнувах НГ с нашите, но към 12.30 отидох при компанията, като казах, че ще стоя до към 1-2-3 макс! И наистина отидох в 12.30 (изчаках да спрат да хвърлят пиратки, че не ми се искаше да притичвам като по бойно поле), отидох там, купонясвахме си и към 2.30 моя приятел ме изпрати до нас! Аз не обичам да лъжа, камо ли пък да лъжа родителите си, затова и направих това, което им бях казала! М/у др аз не обичам да стоя по цели нощи ей така на купон, щото когато стане вече тъпо (не се танцува, ами се гледа ТВ) ии ми се доспива :-D Таа предпочитам да си спа у нас, отколкото у другите! :D

pLaMmMmM
12-08-2009, 08:18
http://www.apartfashion-bg.com/catalog/images/344351.jpg
имам подобна такава плетена туника , само че в тюркуазено
някакъв по-плътен чорапогащник и с някакви ботушкис по-висок ток и това е общо взето няма какво толкова да се киприм
а и някакв по-семпъл грим :D

kuklichka_bg
12-08-2009, 13:33
Ами аз до сега все съм била с наще,но тази година се разбрахме за Коледа да отидем някъде,за което много се радвам,а на НГ ме пуснаха.Попринцип нямам проблеми вече с пускането и не ми се налага да лъжа,че "ще спя в приятелка". :) А на Нг ще бъда до 12 с наще и после на купонче.

sian4eto
12-08-2009, 15:46
Еми зависи от това с кой ще съм...ако наще ме пуснат с приятели, в което малко се съмнявам..., ще бъда с тесни дънки и готино потниче с мъниста или с клинче и рокличка. Но предполагам ще съм с наще и няма да се обличам кой знае колко специално, дънки и плетена туника например. Има и вариант, в който ще ходя на центъра на София, нали там на концерта и после до 12 като има заря, тогава ест ще се наложи да се облека топло, да не измръзна :-D

П.П. Интересно ми е, тези, които ще бъдете с приятели на колко сте години и как убедихте ваще да ви пуснат? Питам щото при мен е малко сложно, ще бъдем около 20тина човека в една къща извън града, няма да има родители и повечето хора ще са момчета, да кажем ще са 12,13 момчета и 7,8 момичета ако не и по-малко момичета. Но тези хора са супер свестни и нормални, нито са некви пропадналци, нито наркомани...Повечето ги чувствам като по-големи братя, е верно има некои, които ме хар, но силно се съмнявам да ми направят нещо дори и под влиянието на алкохола. Наще са си прави да не ме пускат, но аз просто си познавам компанията и знам, че съм в безопасност с тях. Ще съм благодарна ако някой ме посъветва нещо.

аз съм в абсолютно същото положение :( наистина ако някой има добри предложения да каже

Аз ще празнувам с приятели при това след 12 часа ....... ако имате по-голям брат или сестра кажете че ще сте с тях и така моите родители знаят че ще бъда с брат ми а ние просто ще се разберем да се приберем заедно.Просто казахме на нашите че на Нова Година ще сме навън след 12 и те се съгласиха ллл Успех :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

sian4eto
12-08-2009, 15:48
[quote="Sintya"][quote="aloveyou"][b]

Това също ми харесва http://www.koketna.com/shop/images/shops/101b0830.jpg :-)

от къде мога да си го поръчам :shock:

silwinka
12-08-2009, 15:51
Изправи си косата или я начупи.. после можеш да сложиш няква блузка , дънки или клин с туника .. някви токчета или обувчици .. и мисля че няма да е зле! Може и грим да цапнеш .. и става :o Успех..и все пак момичето се готви от ся..къв ви е проблема няма 4-5 седмици до Нова Година.. :o :x
Успех!! :-P

xtotix
12-08-2009, 16:01
определено искам рокля
http://cdn2.ioffer.com/img/item/885/467/46/o_quu3tjMgT7mRVHz.jpg

http://img.alibaba.com/photo/106738727/Sexy_Dresses.jpg

http://www.chinatowner.com/images/products/31580/31580_largeF.jpg (в черно)

http://www.chinatowner.com/images/products/33810/33810_largeF.jpg

изобщо обожавам черни рокли,къси

но и да имам едни дънки и потник за всеки случай :)

Melanie
12-08-2009, 16:01
Все още не съм решила, но вероятно ще бъда с дънки и блузка или клинче и някаква туника и ботички, за грима още не съм решила и съвсем нормална прическа - изправена и леко тупирана. Ще съм с приятели и за това не е нужно много да се кипря :D

sian4eto
12-08-2009, 16:11
определено искам рокля
http://cdn2.ioffer.com/img/item/885/467/46/o_quu3tjMgT7mRVHz.jpg

http://img.alibaba.com/photo/106738727/Sexy_Dresses.jpg

http://www.chinatowner.com/images/products/31580/31580_largeF.jpg (в черно)

http://www.chinatowner.com/images/products/33810/33810_largeF.jpg

изобщо обожавам черни рокли,къси

но и да имам едни дънки и потник за всеки случай :)

отт къде ще си ги поръчаш

xtotix
12-08-2009, 16:13
определено искам рокля
http://cdn2.ioffer.com/img/item/885/467/46/o_quu3tjMgT7mRVHz.jpg

http://img.alibaba.com/photo/106738727/Sexy_Dresses.jpg

http://www.chinatowner.com/images/products/31580/31580_largeF.jpg (в черно)

http://www.chinatowner.com/images/products/33810/33810_largeF.jpg

изобщо обожавам черни рокли,къси

но и да имам едни дънки и потник за всеки случай :)

отт къде ще си ги поръчаш

ми неска утре тряа си избера един модел от всички и после ще се порова в ибей , ла-редут :)

stoney
12-08-2009, 16:16
Май ще се събираме в нас ;/

Искахме да наемем апартамент в Пловдив, но нещо не можем да намерим..
Амм ако някой може да помогне, ще съм му много благодарна :)

term0t0
12-08-2009, 16:34
противогаз..пак ще взривим кварталО 8-)

Luscious_Heart
12-08-2009, 16:53
Да видим къде ще го празнувам... Едва ли ще е рокля де.

KoRnFlAkE
12-09-2009, 00:44
защо, по дяволите планувате кво ще носите след почти месец? :razz:

Ufff
12-09-2009, 01:32
рокля със сигурност. само трябва да я купя...

sladi4ka_qni4ka
12-09-2009, 11:37
Еми зависи от това с кой ще съм...ако наще ме пуснат с приятели, в което малко се съмнявам..., ще бъда с тесни дънки и готино потниче с мъниста или с клинче и рокличка. Но предполагам ще съм с наще и няма да се обличам кой знае колко специално, дънки и плетена туника например. Има и вариант, в който ще ходя на центъра на София, нали там на концерта и после до 12 като има заря, тогава ест ще се наложи да се облека топло, да не измръзна :-D

П.П. Интересно ми е, тези, които ще бъдете с приятели на колко сте години и как убедихте ваще да ви пуснат? Питам щото при мен е малко сложно, ще бъдем около 20тина човека в една къща извън града, няма да има родители и повечето хора ще са момчета, да кажем ще са 12,13 момчета и 7,8 момичета ако не и по-малко момичета. Но тези хора са супер свестни и нормални, нито са некви пропадналци, нито наркомани...Повечето ги чувствам като по-големи братя, е верно има некои, които ме хар, но силно се съмнявам да ми направят нещо дори и под влиянието на алкохола. Наще са си прави да не ме пускат, но аз просто си познавам компанията и знам, че съм в безопасност с тях. Ще съм благодарна ако някой ме посъветва нещо.

хаха позната история и ние миналата година бяхме около 30 4овека.. от които само 5-6 моми4ета .. та няма6е нужда да убеждавам на6те .. те си ме пуснаха веднага.. много са ми добри4ки :grin:
пък ти се пробвай да ги убеди6 по някакъв на4ин... кажи им кой 6те са там ,онясниим 4е вси4ко 6те е наред.. накарай ги да ти имат доверие .. Успех 8)

alegra_femme
12-09-2009, 12:39
Знам само нагоре с какво ще съм.Другото после ще го мисля.Ще бъда ето с тази блуза,снимките не са хубави и е доста измачкана ама беше за пране.http://prikachi.com/files/1209175u.jpg http://prikachi.com/files/1209178c.jpg
Изглежда доста размъкната,но стой много хубаво поне на мен си ми харева :-D

Neopitom3na
12-09-2009, 13:33
вие НЕ сте добре ;хх
аз още не знам къде ще празнувам ( и дали ще празнувам изобщо) на нг вие тоалети мислите.. ;х
+ че не мислите ли че е малко рано :o
+1 :?

daru6a1
12-09-2009, 17:46
вие НЕ сте добре ;хх
аз още не знам къде ще празнувам ( и дали ще празнувам изобщо) на нг вие тоалети мислите.. ;х
+ че не мислите ли че е малко рано :o
+1 :?

++ :lol:

deni15
12-09-2009, 17:53
Първо да решим къде ше празнуваме че тогава тоалетите и прическите :):)

vanilievisez
12-09-2009, 17:54
Еми след като най-вероятно ще прекарам НГ пред компа и в нас.. заобиколена от страшно много (оо, да, да) вкусна храна, облеклото, разбира се, ще е подобаващо и.. стилно, хъх.
Смятам да си обуя анцуг, но не какъв да е!
Той е черен и струва тридесет лева!!
ОСВЕН това ще съм с пуловер. О, Боже, не, какъв пуловер само!
Да не говорим за невероятните ми пантофи в нежен син нюанс.
Просто.. неотразимост ще е името ми в новогодишната нощ..