PDA

View Full Version : Цикъл!



ValLoveYa
12-05-2009, 12:10
Според вас ако сe приема повече храна от обикновено по време на цикъл напълнява ли се?

И моля без безмислени коментари.

tanchu
12-05-2009, 12:13
какво значение има цикъла :-o предполагам се напълнява ..

mmKamm
12-05-2009, 12:14
Много ясно, че има значение цикъла. По време на цикъл много от момичетата си хапват повечко. Аз примерно преди да ми дойде и по време на цикъла бая си похапвам.

ValLoveYa
12-05-2009, 12:16
Много ясно, че има значение цикъла. По време на цикъл много от момичетата си хапват повечко. Аз примерно преди да ми дойде и по време на цикъла бая си похапвам.

Забелязала ли си напълняване?

mmKamm
12-05-2009, 12:18
Много ясно, че има значение цикъла. По време на цикъл много от момичетата си хапват повечко. Аз примерно преди да ми дойде и по време на цикъла бая си похапвам.

Забелязала ли си напълняване?

Надявам се не бъркаш "напълняване" в "подуване" , защото по време на цикъл коремът ми се подува адски много, но после си става пак нормален.

ValLoveYa
12-05-2009, 12:26
Много ясно, че има значение цикъла. По време на цикъл много от момичетата си хапват повечко. Аз примерно преди да ми дойде и по време на цикъла бая си похапвам.

Забелязала ли си напълняване?

Надявам се не бъркаш "напълняване" в "подуване" , защото по време на цикъл коремът ми се подува адски много, но после си става пак нормален.

Не и моят стомах се подува но тъй като хапвам повечко ме е страх да не напълнея

kammy
12-05-2009, 12:27
докато съм в цикъл имам апетит на сомалиец .... не е истина колко ям ... чувствам се като плондер защото се подувам доста в областта на корема ( заради цикъла) иии продължавам да набивам какво ли не :lol: .. но когато цикълът ми свърши не забелязвам да съм надебеляла ... 8-)

HexGirl
12-05-2009, 12:29
Много ясно, че има значение цикъла. По време на цикъл много от момичетата си хапват повечко. Аз примерно преди да ми дойде и по време на цикъла бая си похапвам.

Забелязала ли си напълняване?

Надявам се не бъркаш "напълняване" в "подуване" , защото по време на цикъл коремът ми се подува адски много, но после си става пак нормален.

Не и моят стомах се подува но тъй като хапвам повечко ме е страх да не напълнея
аз в момента съм и ми е като тарбух 8-)
По принцип мен не ми пукат бедрата дали са големи или газът важен е профила на корема :) трябва да е тъничак

ef4etyYy
12-05-2009, 15:50
и аз ям кат ненормална по време на цикъл 8-) ама не съм напълняла :grin: :grin: :booooomb:

aloveyou
12-05-2009, 15:54
И аз ям много по време на цикъл,ама не съм напълняла