PDA

View Full Version : не знам какво да правя .. ;[



Rattlesnake
12-05-2009, 13:46
Здрастиии Докторее ... проблема ми е че се влюбих в едно момиче ... наживо не се познаваме ... само по скайпа и по импулса ... видяхме се на едно събрание веднъж гледахме се познахме се но бяхме далеч и не си говорихме ... аз взех че се влюбих ... в различни училища сме ... направооооооо не знам какво да правяя ... и мен малко си ме е срам ... не ми се е случвало до сега изобщо да не зная какво да правя ... хелпп :( :( :(

aloveyou
12-05-2009, 15:45
:-o :shock: :-o

А от един град ли сте ?

1989mitty
12-05-2009, 16:12
Според мен трябва просто да събереш кураж и да говориш с въпросното момиче.Попишете си разбери повече за нея.Попитай я например дали си има приятел опознай я по-добре и ако наистина ти допада най-добре направо си и го кажи че ти допада от това по добро няма според мен

BBQ
12-05-2009, 16:22
имам голяма черна пъпка на носа.Какво до правя

gab4i7o
12-05-2009, 17:03
черна пъпка?! :razz: :razz: :razz: :razz:
черна точка има и само пъпка ама комбинацията от двете за сефте я чувам :razz: :razz: :razz: :razz:

evalin
12-05-2009, 17:45
:shock: Влюбила си се от скайпа или от импулса :-o :-o :-o :-o
как можеш да се влюбиш в човек с който само си общуваш по скайп ? или просто ти харесва писането по скайп с него и външноста му.. защото има хора които по скайп са едни.. а на живо са ... :? много по различни.. аз поне мисля, че тва твойто е някакво увличане,въображение и т.н но не и любов :? :smt103

Rattlesnake
12-05-2009, 21:26
:shock: Влюбила си се от скайпа или от импулса :-o :-o :-o :-o
как можеш да се влюбиш в човек с който само си общуваш по скайп ? или просто ти харесва писането по скайп с него и външноста му.. защото има хора които по скайп са едни.. а на живо са ... :? много по различни.. аз поне мисля, че тва твойто е някакво увличане,въображение и т.н но не и любов :? :smt103


Можеше поне да не объркваш половете :-x 1-во не съм се влюбил в нея по импулса :-x видях я много добре ... пфф ... то ако беше по скайпа или по импулса нямаше да си правя труда да пиша тема :-x искам единствено някой съвет а не някви хаховци дето дори не са прочели какво съм написал ами направо лаят :-x

1989mitty
12-05-2009, 23:31
имаш уста говори с нея по-добро решение няма.Събери кураж и и кажи всичко пък ако не иска не иска ще знаеш че си опитал.

chereshkaa
12-06-2009, 09:53
на 13 ли си ?

m1nik
12-06-2009, 17:22
черешка на 10 даже :D

Е има си и любови от пръв поглед 8-) ама ддз разпитай за характер, ако наистина си хлътнал изнамери и номера ли просто и предложи да излезете дори ако това е под предлога, че нямаш с кой да излизаш и нямаш какво да правиш. Ако се навие и всичко мине нормално и след това тя сама иска 2ра среща така да се изразя вс е Ок, успех :)