PDA

View Full Version : sinq , zelena ili lilava boq za kkosa



mihaelaaata
12-05-2009, 14:02
znaete li v plovdiv kade se prodavat sini, zeleni ili lilavi boi za kosi koito znae da pishe molq vi :( :) :-) [/quote]

HexGirl
12-05-2009, 14:06
8-) в аптеките муци
Няма такива бои с траен ефект :) но има заместители които горят косата но правят цвят :) казват се фоксин , гренадин и пиоктанин и са лекарства за рани :) и се мажат на обезцветена коса ако искаш да си пазиш косата не се хващаи ако си готова на всичко купи си аз ще ти кажа как се прави :)

mmKamm
12-05-2009, 14:22
8-) в аптеките муци
Няма такива бои с траен ефект :) но има заместители които горят косата но правят цвят :) казват се фоксин , гренадин и пиоктанин и са лекарства за рани :) и се мажат на обезцветена коса ако искаш да си пазиш косата не се хващаи ако си готова на всичко купи си аз ще ти кажа как се прави :)
купувам си. Кажи ми как да си направя лилавото.

billytalent
12-05-2009, 14:31
Хора кажете с какво да се обезцветя,преди няколко дни се направих с пиоктанин,преди това си обезцветих няколко кичура с Кислородна вода,но сега имам други планове за косата си 8-) и ми трябва почти цялата да е обезцветена

mihaelaaata
12-05-2009, 14:31
HexGirl а синьото как се прави ?

mmKamm
12-05-2009, 14:40
Хора кажете с какво да се обезцветя,преди няколко дни се направих с пиоктанин,преди това си обезцветих няколко кичура с Кислородна вода,но сега имам други планове за косата си 8-) и ми трябва почти цялата да е обезцветена
supra?

aloveyou
12-05-2009, 14:47
HexGirl а синьото как се прави ?

И аз щях да попитам това

HexGirl
12-05-2009, 14:47
при фризьор се обезцвети мани ги тея кислородни води да останеш без коса 8-)
Значи синьо не може така само с боя става ама пада за 1 седмица им го като боя струва 15 лв нз на коя фирма точно водят е фешан колорс
Иначе с пиоктанин фоксин и гринофлорин става по следния начин :
В раката (задължително с ракавица че не се мие) се слага малко балсам за коса и малко от препарата с желания цвят мажеш по косата вазможно най бързо и оставяш 2 минути после миеш
П.С.
Фоксин - Розово
Пиоктанин - Лилаво
Гринофлорин-Зелен

HexGirl
12-05-2009, 14:49
П.С.
Ако искате траини шарени коси си купете треси от естествен косъм и ги направете цветни :)

billytalent
12-05-2009, 14:52
Еми ще ходя на фризьор явно,дано се навие да ми обезцвети само едната страна на косата :D и да имам коса след това

mihaelaaata
12-05-2009, 14:54
mi te ne sa li mnogo skupi :x

HexGirl
12-05-2009, 14:58
да но си струва :)
Иначе billytalent моя го направи :) и бях доволна е да дадох 20 лв само за обезцветяване нооо стана идеално после с лилаво бях :) и с синьо като ми писна се направих червена и вече 1 година почти съм червена :)

Pliok0019
12-05-2009, 15:02
Ако косата ми е руса фоксин или пиоктанин ще хване ли без да обезцветявам?
Искам го само за един кичур...но пък и нямам идея как точно ще намажа само един кичур без да има опасност да омажа и друга част от косата си. :-D

mihaelaaata
12-05-2009, 17:26
хора само да ви ппитам може да се смеете ама днес се регистрирах > как да разбирам 4е пи6ете по темите които съм създала

HexGirl
12-05-2009, 17:29
Ако косата ми е руса фоксин или пиоктанин ще хване ли без да обезцветявам?
Искам го само за един кичур...но пък и нямам идея как точно ще намажа само един кичур без да има опасност да омажа и друга част от косата си. :-D
няма да хване ама пробваи
просто хвани останалата коса 8-)

mihaelaaata
12-05-2009, 18:07
хора само да ви ппитам може да се смеете ама днес се регистрирах > как да разбирам 4е пи6ете по темите които съм създала