PDA

View Full Version : Да ви се оплача за провалените ми коледни празници



balon4eeeee
12-05-2009, 14:30
Баща ми е супер зле и мисли само за него и е платил някви почивки в Хисаря в някъвм скапан спа център и с майка ми и ще ходиме там точно на нова година и тва всичкото , без никой да ми каже за плановете им . В последния момент разбирам , какво се е случило . Изобщо не им пука че може и аз да имам планове ... а имах е така :( ...
И той баща ми се кефи такъв . Мисли си , че умирам от радост , че ще прекарам новата година с тях в някъв спа център , да си почивам и да си лекувам кокалите ли бе ?? Разбирам че са дърти хора , нека си ходят да спят там ама защо и мене трябваше да ме повличат с тях ... Не съм на 14 год , на 16 съм и е нормално поне преди да плащат такива неща да ме питат и мене ... Цялата компания ще се разглобят на нова година , а аз ще ходя на "Новогодищна програма с вечеря " в шибания хотел . Наще ще се напият като бъчви а аз ще пия количка и фантичка , защото баща ми е консерва и като ме види да пия бира ме кара да спра на 1вата чаша . Накрая към 11 ще умрат или под масата или в стаята , дори няма да дочакат 12... знам ги аз ... а аз ще се напуша и ще си мечтая да съм с преятелите си . Направо не знам как може да ми скапят за пореден път празниците .... И това цялото е главно заради баща ми , защото аз не жиея с него (и по-добре , щото ако живеехме заедно сигурно щях да се побъркам , той е няма такава консерва) та той си го решил , платил си човека и непрекъснато ми натяква къде ще ходим на нова година и очаква от мене да изпадна в неистова радост ...
Виждате ли лъч светлина в цялата тъпотия ... че аз не виждам и ми се реве ебати ... :x

myl0weee
12-05-2009, 14:36
:shock: ама кажи му, че си имаш планове, че не може така..дори и да се скарате, отстоявай правата си......ужас

balon4eeeee
12-05-2009, 14:49
ужаас е ама е платил почивката вече ... :(

pitbullxx
12-05-2009, 14:59
:shock: бахти скапаната работа.. :o незнам кажи му ,че неискаш да ходиш и парво да те е питал преди да е платил сичко и му кажи да се оправя да те беше питал.. незнам честно :(

Wrathchild
12-05-2009, 15:02
Оооо, ама дай ми талона на мене.
'Що някой не ми направи на мен такъв подарък, мама му стара...

balon4eeeee
12-05-2009, 15:07
Ето току що ми звънна и ми разправя " Айде малко остана до нова година , нали ще се състезаваме в басейна ааа уууу много ще е хубаво , има сауни глупости " :shock: Викам му "А бе човек кво ти става , не съм на 10годинки не си ли се замислял , че може да не искам да бъда с нас тая нова година егати ... " и той ми вика "Ааа глупости , глупости , къде ще ходиш естествено че с нас , нямаш друга работа " Лелелелеле Тоя какво ми говори малеее .....
А майка ми също не е съгласна , че е редно така да се правят схемите без мое знание , обаче не му се е въпротивила и ми вика , да съм се държала добре , там намало да ми е зле , другата нова година ........
Абеее кво им става на тия хора бее :shock: :-x :shock:

balon4eeeee
12-05-2009, 15:09
Оооо, ама дай ми талона на мене.
'Що някой не ми направи на мен такъв подарък, мама му стара...
Идеална е почивка ама защо на Нова година точно ? Докато всичките ми приятели празнуват аз ще бъда с наще и ще си легнем в 11 както всяка друга вечер .... сеш се ? Плановете ми за тази нова година бяа по-различни . Не искам за обидя баща си и за това до този момент не му се бях карала така ... ама много е неприятно , разберете .

pitbullxx
12-05-2009, 15:09
те искат най-доброто за теб..

balon4eeeee
12-05-2009, 15:11
и все пак .....

britzy
12-05-2009, 15:49
Ее ся не мое да издържиш,след 2 години нема да си с тях и нема да ги виждаш толко често,ше ти омръзнат вечните купони и ше искаш така да прекарваш Нова Година,повярвай ми.И аз не купонясвам у некви мази на НГ,ама не съм умрела.Даже ми е яко 8)

anity92
12-05-2009, 16:11
лелее аз бих предпочела да се гръмна ако съм на твое място ;x
и кое е толкова трудно да кажеш на баща си че имаш планове .. обясни му че предпочиташ да си с приятели пък нека той да отиде с майка ти на хотел : ) все пак не си на 10 че да си с тях .. пък и сега ти е времето да се веселиш с приятелите си а не да си залепена за ваще само защото на баща ти му е скимнало да сте заедно на нова година ;] .. просто звъниш му и обясняваш че вече имаш планове за този ден и ако ти възрази да не ти пука .. точно на този хубав ден не може да се затвориш в някъф си скапан хотел и да седиш да гледаш как по-възрастните се веселят а ти умираш от тъпотия ..


айде успех ти желая и дано нещо се промени ;) !!!

balon4eeeee
12-05-2009, 16:20
ми казала съм му ... било платено и тва е .... ще се самосъжалявам явно на нова година ... после ще мине и всичко ще е постарому надяям се ...
ебати

anity92
12-05-2009, 16:26
ооооо било платено кфо е тфа ?? :-x
той е длъжен да поиска твоето съгласие а не да прави всичко на своя глава .. поговори още веднъж с майка си и нека тя да го помоли да не те взимат с тях а да си изкараш празника с приятели : ))
И НАЙ-ВАЖНОТО ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАШ И ДА ТИ Е ВЕСЕЛО !!!




опитай и току виж се получило нещо :P .. желая ти късмет от все сърце :-)

balon4eeeee
12-05-2009, 16:30
Ей сега ще говоря с него пак като се приберее и ще ти разкажа какво е станало (че ти най-вече прие присърце проблема ми 8-) )
Мерси много :-)

anity92
12-05-2009, 16:36
за нищо миличка :-) просто знам кфо е да седиш на толкова голям празник с ваще и да тъпееш а приятелите ти да се забавляват ;xx ..
а след това е кофти защото всички разказват как са си изкарали яко и ти като се сетиш че си била с ваще а не с твоите фр се получава много тъпа ситуация...


айде стискам ти палциииииииииии :-) :-) :-) :-)

clever
12-05-2009, 17:34
..
положението в което си е доста зле ..
поговори пак с баща си ... като е платил ще му обясниш друг път да не плаща за нещо за което не те е питал ..
ии му кажи че си имаш планове ..
аниту92 е права :) успех

Shadowsogirl
12-05-2009, 17:50
Аз съм така всяка година. Баща ми ме хваща и на село по празниците. Не ми е за Колледата, семейсна е хубаво, именник е хубаво. Обаче е така на всяка Нова година. Всичките ми приятели излизат, пък било ис техните нанякъде, аз седя на село и се правя, че ми е весело. Той просот си мисли, че все там ще бъда, да им е весело.

ameli
12-05-2009, 18:19
мене миналата година майка ми ме замъкна на планина с нейната компания и нон стоп ме гонеше навън за да правя 'снежен човек' и да се 'забавлявам'

ти имаш 3 вариянта:
1. обади му се и му предложи да вземе някой колега, съседката ако щеш
2. в деня на заминаването избягай 8-)
3. ще потраеш 2 дена и .

успех :)

kuklichka_bg
12-05-2009, 18:44
Три поредни години бях така,едната поне бях с една приятелка.Тази година вече съм на 16 и казах НЕЕЕЕ. 8-) пфф било ми е яко,но вече искам с приятелите си.Но майка ми пък реши,че за Коледа ще отидем тогава някъде. 8-) Е пак по-доре.Прецакали са те доста,нищо бързо ще мине. :)

britzy
12-05-2009, 19:33
..
положението в което си е доста зле ..

Дааа,ше се мре,ауее кфо толкоз трагично има а?все едно родителите са убийци некви

naviacha
12-05-2009, 20:18
приеми го че тва ше ти е една от последните нови години с ваще(ако не и последната) - нещо като край на една ера :D
после има да ходиш по купони до втръсване

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-06-2009, 12:09
Кажи му че Коледа е семеен празник и ще бъдеш с тях на Коледа,но Нова Година трябва да бъде купон,а не тихо и спокойно и направо му постави така нещата... Тва е ужасно че е така те задължават да правиш нещо,което не искаш и му кажи че по този начин посрещаш новата година с нежелание и безразличие,а все пак не искаш така да ти тръгне още 1вия ден от 2010,успехи и кажи какво си постигнала!

От друга страна поне семейството ти мисли за теб и имат възможност да платят една хубава екскурзия на спа,защото за жалост някои деца прекарват Коледа и Нова Година в мизерия,студ и... далеч по-неприятни неща...

И все пак успех дано ги убедиш,разказвай!

anity92
12-06-2009, 12:19
балончеееее айде чакам те да разкажеш какво е станало, че ми е много интересно как ли е реагирал баща ти 8-)






:-)

FantaMen
12-06-2009, 14:37
Ако баща ми ми каже да ходя някъде ще му кажа да добре няма проблем вечерта преди тръгване.. Бележка със следното нещо: Помисли за това къде съм и какво правя сега когато другия път правиш нещо без да ме питаш.Ако искаш мисли в/у наказанието ми докато се върна!!! И отивам да са разцепвам с компанията!!! То добре се е сетил за изненада но точно такава :? И без да попита никой??? Ти и майка ти ако се възпротивите няма да я бъде неговата... Успех и казвай кво е станало

П.П На 16 съм и съм момче ако ти е интересно ... заради това мислене

XTREMEFREERIDE
12-06-2009, 15:55
Хъх.На мен ми спретнаха същия номер за края на лятото.Когато най-малко очаквах,баба ми и дядо ми решили да "заведат трите внучета на море на Дюнии",и платили всичко.Мани ставаше въпрос за 1070 евро.Направо такива планове имах за края на лятото,че всичко ми разбиха.Но (надали това ще те успокои,де) си прекарах едно чудесно моренце.
Според мен няма какво да направиш,иначе. :smt085 Особено щом вече е платено.. гадно е.То повече да те е яд,че не са се допитали до теб и твоето мнение,от колкото,че ще трябва да отидеш.Според мен трябва да поговориш с вашите,дали има вариант да вземат някой друг на твое място или.. де да знам. :smt102

NoShTnO_iZkUsHeNiE
12-06-2009, 17:21
Хъх.На мен ми спретнаха същия номер за края на лятото.Когато най-малко очаквах,баба ми и дядо ми решили да "заведат трите внучета на море на Дюнии",и платили всичко.Мани ставаше въпрос за 1070 евро.Направо такива планове имах за края на лятото,че всичко ми разбиха.Но (надали това ще те успокои,де) си прекарах едно чудесно моренце.
Според мен няма какво да направиш,иначе. :smt085 Особено щом вече е платено.. гадно е.То повече да те е яд,че не са се допитали до теб и твоето мнение,от колкото,че ще трябва да отидеш.Според мен трябва да поговориш с вашите,дали има вариант да вземат някой друг на твое място или.. де да знам. :smt102

Лелелеле за Дюни бих си отменила всичките планове! Макар че съм ходила толкова много пъти никога няма да ми омръзне :smt007 :smt007 :smt007 sry за offtopic-a


Разказвай какво стана с баща ти защото и на мен ми е интересно дали ще натделееш над него...

viksit0y
12-06-2009, 17:28
Ее, искам и аз на спа хотел :D
Иначе..кофти работа :smt090

Biskfitka
12-06-2009, 17:31
Говори с баща ти.Да не е плащал преди да ви пита.Дано след тоя случай поне се научи да уважава мнението на др-те ...

Korrnyy
12-06-2009, 17:46
Милатааа :( Знам какво ти е :booooomb: Всяка година съм с наще :booooomb: Тази ще ми е първата, на която ще съм с приятеля ми, неговите приятели и роднини И МОИТЕ РОДИТЕЛИ!!! Пак се бутнаха само и само да не съм сама :-x

За жалост няма какво да направиш... Ако родителите са ти като мойте просто няма никакъв шанс да те оставят!

ThePowerOfLove
12-06-2009, 19:01
Добре, разбирам, че си имала планове, не са те питали и т.н.. но защо гледаш толкова песимистично на всичко?
Съгласна съм с някой, дето каза преди, че ще купонясваш после на воля, и в един момент ще ти писне. Ще искаш да си посрещаш е така спокойно празниците, без големи работи. Ще дойде и твоето време да "дивееш". Имай търпение :) И според мен се радвай, че имаш семейство и ще си с него. Сигурна съм, че повечето няма да са съгласни сега с мен, но един ден ще ти се е искало да прекарваш повече време с тях :)
Малко се поувлякох, но главно исках да кажа, че ако очакваш да ти е тъпо - ами няма как да ти е весело. Но ако спреш да мислиш за себе си като "прецакана", може и да усетиш духа на празника! :)

Rofl4e
12-06-2009, 20:29
Офф,офф айде,айде за много големи взехте да се вземате!
Явно не си показала на ваще,че си дораснала да празнуваш нова година извън рамките на тяхния контрол!
Огромна вина имаш и ти ,защо не сподели твойте планове,защо си мълча?После човека ти бил виновен.. :?

iiordanova
12-06-2009, 20:45
Имаш няколко избора ..
1. Да говориш с тях и да им кажеш , че не имаш планове. Остоявайки си мнението.
2. Да отидеш на този СПА хотел. Ако ти разрешат вземи някой твой приятел , приятелка ..
3. Те да отидат на хотела , а ти да останеш тук с твоята компания.

Щом НЕ искаш да ходиш в този СПА хотел .. покажи им , че наистина няма да ти е приятно да си там.

asi_basi
12-06-2009, 20:52
Egati tapoto lapence deto si!!! :O:O:O
Parvo tova 4e si na 16 ne zna4i 4e ne trqbva da se saobrazqva6 s va6ite malko + da ne si izkarva6 parite, 4e se bie6 v gardite 4e si imala mnogo prava!
Vtoro, 4esno mn e tapo da nari4a6 va6ite "darti", s sigurnost sa na po 40-50 max! Tova "darto" li e za teb ?????
Treto, stiga se ligavi, a se blagodari, 4e 6te ide6 na takava po4ivka, po dobre da si na spa centar s va6ite na nova g. Po dobre li 6te e da si sama v vas, maika ti v bolnica a ba6ta ti da se naloji da zamine v druga strana i hi4 da ne ti e do skapanite praznici kato men ???????????????
Nqkoi hora ponqkoga ne osaznavat nqkoi ne6ta ......................

Wrathchild
12-07-2009, 06:18
Вие осъзнавате ли, че родителите ви са единствените хора, които ви мислят доброто?

Linns
12-07-2009, 08:09
Като те знам каква си развалина, 'земи се напуши за да ти мине ..

monkata95s
12-07-2009, 14:04
Оффф какво говорите някакви неща как родителите не били убийци , по хубаво ли ще и е майка и да е в болница и подобни лайна . Това , че на някой са му съсипани празниците , не значи че всички трябва да гледат от неговите очи и да си мислят колко по зле може да е !!!

Супер тъпа ситуация и те разбирам колко е гадно да си със ваще на празниците .... Дърти са ДА ! За мен са дърти на мислене а не на години ! Не приемам как човек на 35 може да си легне в 1 на нова година и да е със тъпото консервативно мислене ! На 16 си и са ти е времето за купони . Аз ако съм мисля че ще му тегля една майна и ще му кажа да си завре кувертите в г*за . Имаш права ! Въпреки че си на 16 имаш право на личен живот и да се съветват поне за нещата които те засягат и теб родителите ти . ПОговори както казаха другите с баща ти и ако не става с добро му кажи, че няма да караш нова година със семейство което не зачита мнението ти ! Хващаш си парцалите на 30 се изнасяш в някоя приятелка и после си правиш веселото . Може и да съм крайна обаче повечето бащи които си мислят , че парите са най-важни за децата им не разбират от друго ! Айде успех и кажи какво сте се разбрали :)

someonerandom
12-07-2009, 15:07
Само да отбележа:Ти какво очакваше,на 29 декември да им кажеш какво ще правиш на Нова Година ли?Аз на наще си им казвам отрано,че сигурно ще посрещам с приятели,и те ме питат дали ще съм с тях или не.Случвало се е и да не станат нещата с приятелите и да съм с наще,и хич не беше лошо :grin:

Rhype
12-07-2009, 16:31
Баща ми е супер зле и мисли само за него и е платил някви почивки в Хисаря в някъвм скапан спа център и с майка ми и ще ходиме там точно на нова година и тва всичкото , без никой да ми каже за плановете им . В последния момент разбирам , какво се е случило . Изобщо не им пука че може и аз да имам планове ... а имах е така :( ...
И той баща ми се кефи такъв . Мисли си , че умирам от радост , че ще прекарам новата година с тях в някъв спа център , да си почивам и да си лекувам кокалите ли бе ?? Разбирам че са дърти хора , нека си ходят да спят там ама защо и мене трябваше да ме повличат с тях ... Не съм на 14 год , на 16 съм и е нормално поне преди да плащат такива неща да ме питат и мене ... Цялата компания ще се разглобят на нова година , а аз ще ходя на "Новогодищна програма с вечеря " в шибания хотел . Наще ще се напият като бъчви а аз ще пия количка и фантичка , защото баща ми е консерва и като ме види да пия бира ме кара да спра на 1вата чаша . Накрая към 11 ще умрат или под масата или в стаята , дори няма да дочакат 12... знам ги аз ... а аз ще се напуша и ще си мечтая да съм с преятелите си . Направо не знам как може да ми скапят за пореден път празниците .... И това цялото е главно заради баща ми , защото аз не жиея с него (и по-добре , щото ако живеехме заедно сигурно щях да се побъркам , той е няма такава консерва) та той си го решил , платил си човека и непрекъснато ми натяква къде ще ходим на нова година и очаква от мене да изпадна в неистова радост ...
Виждате ли лъч светлина в цялата тъпотия ... че аз не виждам и ми се реве ебати ... :x


Е толкова ли мразиш родителите си?!
Те на спа те водят да релаксираш и да прекарате семейно прзника ,а ти се нервиш и вероятно ,като отидеш и техните нерви ще опънеш от мрънкане.И това да ти е за урок - друг път им казвах месец или два по-рано да знаят ,че имаш планове.И за едно напиване с приятели ли си?!Като винаги може да си организирате друго о.О Това е просто един ден в годината.Кво се впрягаш толкова?!

deni15
12-07-2009, 17:53
Не ти завиждам.За почивка е много добре ама точно на нова година..
При мене за щастие още е нямало такива случаи освен преди една година като ме накараха да зминем на село ,но хубавото е че имаше с кой да се събера ,натрясках се и много яко си направих шоуто.За съжаление нямам много спомени но беше тежка вечер :D
Така че пак говори с тях и успех ;) !!!

FantaMen
12-07-2009, 20:26
Е кажи кво стана де интересно ни е :D

cherrypezz
12-08-2009, 11:01
Е кажи кво стана де интересно ни е :D

даааа :-D

sasheto0o
12-08-2009, 16:34
Egati tapoto lapence deto si!!! :O:O:O
Parvo tova 4e si na 16 ne zna4i 4e ne trqbva da se saobrazqva6 s va6ite malko + da ne si izkarva6 parite, 4e se bie6 v gardite 4e si imala mnogo prava!
Vtoro, 4esno mn e tapo da nari4a6 va6ite "darti", s sigurnost sa na po 40-50 max! Tova "darto" li e za teb ?????
Treto, stiga se ligavi, a se blagodari, 4e 6te ide6 na takava po4ivka, po dobre da si na spa centar s va6ite na nova g. Po dobre li 6te e da si sama v vas, maika ti v bolnica a ba6ta ti da se naloji da zamine v druga strana i hi4 da ne ti e do skapanite praznici kato men ???????????????
Nqkoi hora ponqkoga ne osaznavat nqkoi ne6ta ......................

+1

aniie
12-08-2009, 19:03
` Ooh Shit ! Ти си като менн..при мен е същата мусака ;сс Майка ми взела,че се уговорила с нейна фр да вземела детето си и да сме заедно на хотелл.. като чух лошо ми стана.. Ся ше кажеш ,че като има дете ше е добре?! ..Лапето е на 6 години :shock: ужас,ужас,ужас.. За капак е хиперр нахално ХДД .. Напрао ми иде да избягамм ;сс .. А като говоря с нея и тя почва " Ама неможе така бе Ании,разберии.. обещала съм '' или пък '' Платено е вече, няма вариант да отсъстваш '' .. егати човека :? Като я слушам все едно изобщо не и пука за мен..нито как се чувствам .. и изобщо ;\\

bloodyF
12-09-2009, 13:08
дай на мен да ида ;д
31 декември като 21 декември...ама така де..голяма работа че е нова година..всеки ден може да се напушиш и да се напиеш...така че не виждам какъв е "проблемът" ти?!

lovey0u
12-09-2009, 13:35
аз всяка година съм с нашите :-x
една година на гости
друга - не ме пуснаха с приятели да празнувам
последната НГ имах планове, но вс се прецака :? (не го прецакаха те, но все пак се оказах у дома с тях ОТНОВО)


какво стана в крайна сметка?

FuCkInBuBbLeGuM
12-09-2009, 14:19
Оооо каква трагедия.. аре ще изтърпиш 2-3 дни... Замисли се.. Родителите ти искат да сте заедно. Като станеш на 18 си се напивай и напушвай с приятелите в някоя дупка колкото щеш

tonie__
12-09-2009, 14:33
оф напуши си се там и си тръгни на другия ден

Claudette
12-10-2009, 20:53
УЖАС! О, неземен ужас! Ама как може такова нещо ..що не вземеш да послушаш някой, който беше писал по-назад, че щял да се гръмне, ако му се случи нещо подобно !?

Какво сте се разлигавили повечето в темата, не е чак толкова фатално. Не е болка за умиране. Ако се настроиш негативно към цялата ситуация, ще си изкараш зле, много ясно.

Ти сама избираш - или продължавам да се цупиш/нервничиш/изпадаш в истерия и самосъжаление, или се примиряваш и се опитваш да си изкараш добре празника!

HotMess
12-11-2009, 14:41
В днешно време тийнейджърите мислят само за тва как ще идат на някой купон, ще се напият, ще се напушат, няма да помнят нищо. Наистина не мога да разбера хора с такова мислене. Има много по-важни неща в живота. И въпреки това те разбирам. Гадно е когато ти развалят плановете. А и плюс това не са те попитали дали изобщо искаш.
Но не съм съгласна с тези които казват "Тегли им една майна и ходи да си купонясваш с приятелите". Все пак са ти родители и те обичат, и най-малкото трябва да имаш уважение към тях.А и може би са осъзнали, че им остава още малко време докато станеш на 18 и искат да са с теб. За всички родители е много трудно когато децата им се отделят от тях.
И последно един съвет: Не знам какви са родителите ти, но ако се окаже, че трябва да си с тях и не може да осъществиш собствените си планове не се отчайвай! Имай поне малко надежда, може пък да ти е забавно там. Ако се настроиш негативно и прекарване то ти няма да е особено приятно.
А също можеш да си поговориш с тях и да им кажеш другият път да те попитат, когато решават такива неща..
Успех :)